Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sunia2000'] A propo, miałam dziś drugi telefon w sprawie Vikuni, drugi w ciągu roku:( [/QUOTE] A gdzie Pani wypatrzyla Wiki ? [QUOTE] Niestety Pani szukala młodego psa stróżującego, który rozruszał by jej dwa psie staruszki, mieszkanie w budzie:([/QUOTE] Ważne, że jest wreszcie jakiś odzew. Moze kolejny telefon to będzie juz "ten"...
  2. Ciocie, a Tobis nie pojedzie ? On malutki i grzeczny...
  3. [quote name='karolciasz28']Będę w schronisku w przyszłym tygodniu. Sunię mogę obfocić ( jeśli będzie mi można) i trochę o niej porozmawiać. Właśnie Barb chcesz jechać ze mną??[/QUOTE] A kiedy konkretnie się wybierasz ?
  4. [quote name='sunia2000']Vikunia nawet na facebooku nie ma popytu:( [/QUOTE] W wydarzeniu usunelabym slowo "jakiś" w zdaniu: Idealnym miejscem byłby dom bez innych zwierząt u jakiś starszych ludzi, bez dzieci. Zdanie sformulowalabym tak: Idealnym miejscem byłby dom bez innych zwierząt, bez dzieci u spokojnych, cierpliwych, wyrozumiałych, najlepiej starszych ludzi. [QUOTE] Plakaty/ulotki z tablicy porozwieszane...[/QUOTE] Zrobilas wszystko co mozna zrobić. Chyba, żeby popracować nad jeszcze innym tekstem ogłoszenia. Ale zupelnie nie mam koncepcji.
  5. [quote name='majuska']nooo...będą się o niego zabijać wtedy....:)[/QUOTE] Wiesz, to co dla jednych jest wadą inni mogą uważac za zaletę. Do schroniska w Orzechowcach zwrócono kiedyś wyadoptowaną sunię wlasnie dlatego że nie szczekała.
  6. [quote name='barb']Postaram się dziś wieczorem tekst i najładniejsze fotki podesłać.[/QUOTE] Kopiuję post bellatriks z wątku Miska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226471-Misiek-jest-już-kochany-Ma-cudowny-dom[/url]! [QUOTE] Przepraszam, nie odpisałam nic o Tuni, bo wtedy pobieżnie przejrzałam jej zdjęcia i miałam się im bardziej przyjrzeć. Myślę, że Tunię jak najbardziej można podpiąć pod takiego czarnego borderowatego mixa. Wstawię ją na forum i strony borderowe. Czy Tunia była wstawiana na fejsbukowy profil Psygarnij? Jeśli nie, to może to być dobry pomysł (mogę do nich napisać jakby co), mają ponad 8 tysięcy subskrybentów (o ile dobrze pamiętam), więc informacje o potrzebujących psiakach mogą się szybko rozchodzić także pocztą pantoflową. Co prawda żaden z dwóch psów, o których umieszczenie tam prosiłam jeszcze domu nie znalazł (z tego jeden jest dość trudnym przypadkiem, niemal całe życie spędził w schronisku i nie ufa człowiekowi, aktualnie jest na DT, podobnoż bardzo powoli, ale jednak jakieś postępy robi. A drugi to zupełnie nie wiem czemu, jest bardzo przyjacielski i energiczny, tylko ma już 8 czy 9 lat, z czego 7 spędził w schronie), ale zawsze lepiej zrobić jakieś dodatkowe ogłoszenie niż nie zrobić, a nuż akurat Tunię (czy któregoś innego z Waszych psów) wypatrzy tam ten pisany jej człowiek.[/QUOTE]
  7. [quote name='baster i lusi']mam pytanie:czy jest ktoś kto chodzi do schroniska w Orzechowcach bo jest tam sunia. [URL]http://www.fundacja-ast.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=863&sid=e509bb7efd4f913176f0b97de9f43350[/URL][/QUOTE] Ciociu, z tego co wiem to nie ma tu osob, bywają w schronisku. Wybierala się Karolciasz28 ale nie wiem czy była bo ona jeszcze zalezna od rodziców. Widzialam tę sunie na stronie schroniska. Jesli chcialabyś cos wiecej o niej wiedzieć lub jakoś jej pomóc to chyba najlepiej kontaktowac sie bezpośrednio z kierownikiem.
  8. [quote name='KasiaKia'] Zapraszam przy okazji na ciekawy bazarek z rzeczami do domu i pysznymi przetworami w cudnych słoiczkach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226881-Coś-do-domu-oraz-pyszne-przetwory-dla-Smerfi-i-Balonika-do-19-maja-22-godz?p=19073561#post19073561[/URL][/QUOTE] Zajrzymy.:lol: A ja zaproszę nieśmialo na kolejny bazarek sharki. Lnk w moim podpisie.;)
  9. Bylabym Ci bardzo wdzięczna za wszelka pomoc dla Tuni. Ona jest w dt u Iwoniam. Ja tylko staram sie pomoc Iwonce, ktora jest w zaawansowanej ciąży a ma pod opieką bardzo duzo pieskow. Kiedys intensywnie Tunie ogłaszalam ostatnio tylko wznawiam i odswieżam stare ogloszenia. Moze przeniesiemy sie z tym pisaniem na wątek Zoo Iwoniam (czyli i Tuni?)
  10. [quote name='Igiełka']Cioteczko tylko plakaty robiłam u nas na miejscu ale niestety bez zdjęć :)[/QUOTE] A ogloszeń nie robilaś ? Zdawało mi się, ze Ty też. A Sabina02 robiła allegro.
  11. [quote name='majuska']Albin niestety wrócił, nie wiemy dokładnie o co chodziło, ale podobno w nocy dużo szczekał ( mieszkanie w bloku), nie można go było uspokoić, sąsiedzi się skarżyli i takie tam.... :( [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2234/dscf9519.jpg[/IMG] [/QUOTE] Moze zmienić mu imię na Szczekuś ?
  12. Tak, Misio usmiechnięty od ucha do ucha.:lol: bellatriks zaglądałaś na wątek Tuni, według Ciebie nadaje się na bordery ? [quote name='barb'] Podaję link. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Tunia-Mikrusek-kociaki-chory-króliś-Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej[/URL]! Dziekuje za zainteresowanie Tunią. Trudno mi ocenić na ile Tunia jest borderowata ale kiedy byla ze swoją opiekunką w krakowskim radio oceniono, ze wygląda jak mix bordera z tollerem. [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8155/7003932318_da7b23bd6f.jpg[/IMG] Link do audycji jest gdzieś na wątku.[/QUOTE]
  13. [quote name='Nutusia']W sprawie jamniczka pisz do Isadory - może jej Brygady Jamnicze pomogą - już nie raz im się przecież udało! I tu wstaw go koniecznie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-całej-Polski-[/URL]!!!!!![/QUOTE] Tu na watku szukają szczeniorka jamnika [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226086-Mam-dom-dla-jamnika[/URL]
  14. [quote name='iwoniam']nio, nawet trochę border collie przypomina mówią, że to mix border collie i tollera można, ale ja już dziś tego nie ogarnę, za dużo mi sie spraw na jutro nałożyło, już północ, a ja jestem może w połowie "roboty" jeśli dałabyś radę to wysłać to będę Ci b. zobowiązana[/QUOTE] Postaram się dziś wieczorem tekst i najładniejsze fotki podesłać.
  15. [quote name='barb']Czy on jest zgloszony na teriery ?[/QUOTE] Kojarzę taki watek teriery w potrzebie a psinka taka terierkowata. Iwoniu nie pamietam czy już o to pytalam : Czy Tunie mozna wstawić na bordery? Jak myslisz ? Bo pytala o nia Cioteczka Bellatriks od borderow. Zaraz skopiuję z wątku Miska. [QUOTE] A Tunia to co za suczka? Jak borderowata, to poproszę o jakiś link do wątku czy ogłoszenia, wrzucę na borderowe strony i fora [/QUOTE]
  16. Odświeżyłam jej dziś kolejny raz ogloszenie na tablicy...
  17. Odświeżylam dziś Soni ogłoszenie na tablicy. Który to juz raz ...?
  18. [quote name='iwoniam']tak, ale z Gufisiem sprawa nie jest tak pilna. I tak jest dopiero po szczepieniach, więc chwilkę musi u mnie poczekać. najpilniejsza jest Sznufi, a telefonów brak.. [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6996907712/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8161/6996907712_12881cfa81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6996907712/"]Sznufi[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Sznufi,[/QUOTE] Czy on jest zgloszony na teriery ?
  19. Też bardzo się cieszę z odnalezienia suni. Czy ona ma adresowkę?
  20. [url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110430/PRZEMYSL/81869042[/url]
  21. :lol:[quote name='bellatriks'] A Tunia to co za suczka? Jak borderowata, to poproszę o jakiś link do wątku czy ogłoszenia, wrzucę na borderowe strony i fora. ;)[/QUOTE] Podaję link. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Tunia-Mikrusek-kociaki-chory-króliś-Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej[/URL]! Dziekuje za zainteresowanie Tunią. Trudno mi ocenić na ile Tunia jest borderowata ale kiedy byla ze swoją opiekunką w krakowskim radio oceniono, ze wygląda jak mix bordera z tollerem. [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8155/7003932318_da7b23bd6f.jpg[/IMG] Link do audycji jest gdzieś na wątku.
  22. [quote name='karolciasz28']Barb jak ktoś się skontaktuje w sprawie Miśka to ja uderzę do Ciebie. [/QUOTE] Dobrze. Z góry dziekuję. Pamiętasz która to Tunia ? :lol: [QUOTE] Misiek już po wizycie u weta. Zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. A zdrowy jest jak ryba! :lol:[/QUOTE] Ta wizyta była wcześniej zaplanowana na dziś ? To może Misiek przed nią zwial? :evil_lol:
  23. Tylko wątek Luci znalam z tych wszystkich i chyba Gacka mialam zapisany. Mam jeszcze Cindy i Jenny, Pixi i Dixi.
  24. Wklejam link do Iroczesia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/109579-Irokez-z-Orzechowców-MA-SUPER-DOMEK-U-MAGDYH-!!!-[/url])
  25. Tylko, MagdaH od Czesia przepadła.:placz: Nie pojawia się na wątku od dłuższego czasu.:placz:
×
×
  • Create New...