barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] ślicznie Ci dziękuję [/QUOTE] Nie ma za co. Niestety nie mogę robić szybciej. mam kiepski (wolny internet) i tylko w niektorych porach dniach dziala jako tako. -
[quote name='Szira']Widziałam w schronisku wywieszone bardzo fajne ogłoszenia Viki, Rufiego i Homera. Czy mogłabym dostać takie, np. mailem? U mojego weterynarza i w okolicy jeszcze ich nie ma, porozwieszam:)))[/QUOTE] Papierowe ogłoszenia sa często bardzo skuteczne. Sporo zwlaszcza starszych osób nie korzysta jeszcze z internetu. PS Diś odświeżona allegratka Wikuni.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tunia na cafeanimal. [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Tunia,95165[/URL] Niestety zdjęcia mi się zdublowaly, a nie ma możliwości ich wymiany ale są bardzo ladne. :lol: Tu też zrobiłam z Tuni borderkę.;) Na Morusku wyedytowałam i dodalam nowe fotki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']a Tunia taka ladna .... :( ech [/QUOTE] Też tak uważam :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']to ja teraz biorę szczeniaki do ogłoszeń :)[/QUOTE] A ja pozostanę przy Tuni i Mikrusie - bedę im po troszke dorabiac. Ok ? -
[quote name='Agula99']No w sumie nawet jej pasuje, taka froczasto - kudłaczasta ;) :evil_lol:[/QUOTE] Agula juz sie określiła ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']mam wykupiony duży pakiet ogłoszeń - mogę go teraz przeznaczyć na jednego z olkuskich psiaków - proszę o treść ogłoszenia, zdjęcia i kontakt :)[/QUOTE] Wytypowalaś Iwoniam pieska do ogloszeń ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']nie wiem czy studenci to dobra grupa docelowa, ale ja też poproszę plakat rozwieszę na uczelni[/QUOTE] Na pewno warto sprobować. Może akurat bedzie odzew. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Plakat jest świetny.[/SIZE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']nie znalam tego serwisu oigloszeniowego. fajne ogloszenie z duza iloscia zdjec :)[/QUOTE] Tam akurat mozna wstawić duzo zdjęć. Tez niedawno trafilam na ten serwis wlasnie poprzez dogo. Ale juz nie mam koncepcji gdzie robić te ogloszenia, żeby byly skuteczne. Dlatego zawsze podpytywałam Iwoniam z jakiego serwisu miała odzew bo to jakaś wskazówka. Co prawda Tunia i Mikrus juz byli oglaszani na krakusiku ale z innymi zdjęciami. -
[quote name='Becia66']cudna mała, dobrze że trafiają do nas teraz takie adopcyjne bo tych ,,zalegających'' tez sporo. A co do imienia to proponuję ..........[B] Frotka ......... [/B] [/QUOTE] Ja bym wybrala Frotkę :lol:
-
Widzę, że jest fajny, mlody wolontariat :lol:
-
[quote name='sharka']co Ty barb...! [/QUOTE] Powinnam, chociaz taką malutką;) [QUOTE] patrzcie jakiego fajnego kota znalazła jedna cioteczka [IMG]http://supergify.pl/images/stories/koty/kot__19_.gif[/IMG][/QUOTE] Czyżby Ewa ?;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ogloszonko dla Tuni [url]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/47509/mloda_suczka_w_typie_border_colie_szuka_domu[/url] -
[quote name='sharka']bazarki mnie pochłonęły i czasu nie starczało, ale robię sobie przerwę w bazarowaniu :][/QUOTE] Ja powinnam zrobić przerwę od dogo ...
-
[quote name='sharka']pozdrowienia dla Viki przesyłam :)[/QUOTE] To miło bo coraz mniej Cioć tu zagląda...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']mam wykupiony duży pakiet ogłoszeń - mogę go teraz przeznaczyć na jednego z olkuskich psiaków - proszę o treść ogłoszenia, zdjęcia i kontakt :)[/QUOTE] Najlepiej chyba byłoby, ktoregoś od Iwonki - tyle ich... -
Albin - cudna miniaturka białego szpica ma dom!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Mówię, reklamuję, bo każdy pyta o innego, ale nic z tego, każdy chce szpica !!!:diabloti:[/QUOTE] Kajunia prawie szpic ;) -
Albin - cudna miniaturka białego szpica ma dom!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tytuł zmieniony, a ogłoszenia usunąć, bo zwariować można z tymi telefonami z pytaniem o jednego psa ;)[/QUOTE] Agula ale chyba mówisz, że macie jeszcze inne super psiaki. ? Kaja taka malutka i kudłata - moze by się ją udało wyadoptować na ogłoszeniu Albinka. ;) -
Albin - cudna miniaturka białego szpica ma dom!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
To już chyba możecie zmienić tytul wątku i ogloszenia Albinkowe pościągać żeby "odchudzić" portale ?:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Od jakiegoś czasu z domku Seji napływały niepokojące sygnały, że nie jest najlepiej. Na bieżąco udzielałam wskazówek. W jednych sprawach była ogromna poprawa, inne, złe - nowe zachowania się pojawiały. Sygnały nie wskazywały na to, że jest tak bardzo żle, że domek już u kresu sił. [/QUOTE] Ikusiu, to co konkretnie zlego robila Seja ? Możesz dać choć jeden przyklad ? [QUOTE] ......ale na razie domek się jeszcze nie poddaje i pracuje. Może nie za często, więc wszystko jeszcze może się zdarzyć. Oby nie i mam taką nadzieję, nadal mam nadzieję. [/QUOTE] Czyli Seja wrocila do Iwonki czy zostala jeszcze w domku ? Pogubiłam się... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']No to szukamy...Szkoda Gucia.[/QUOTE] Znacie wątek Oczki ? Między nią i Kidusiem tez na początku nie bylo najlepiej a teraz to podobno najlepsi przyjaciele. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']trudno mi powiedzieć, podobno sporo osób powiadomionych, ja sama szukałam, ale nie znalazłam, a jako, że nie jestem na miejscu, ani nie mam możliwości pojechać.. [/QUOTE] Jeszcze by tego brakowalo żebyś teraz jechala do Kielc :mad: