barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='iwoniam']wiecie...cza sem jest tak, ze trzeba poczekac, az TEN KTOS znajdzie TE SWOJA PSINKĘ Oby i tu tak było i oby ten KTOŚ szybko ją odnalazł :)[/QUOTE] Widzę, że robisz obchód wątkow :lol:
-
[quote name='iwoniam']Barb -Natalię nadal karmię, więc poradziła sobie z przeziębieniem wspaniale i aż mi się nie chce wierzyć, ale już jest super. a ja... poległam :( Myślę wciąż o suniach... o tym.... czy nie stało się to, co z Cliffem.. ;( jak mnie to smuci............ te biedulki nie mają szczęścia...[/QUOTE] [SIZE=1]Natalka jest karmiona wyłącznie naturalnie ? Masz na tyle pokarmu ?[/SIZE] (jeśli to zbyt osobiste pytanie to przejdziemy na PW) Gdy jakiś pies(kot) ze schroniska odchodzi za TM to jest to udokumentowane na schroniskowej stronce. A póki co tam ich nie ma.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Figunia']Pamietasz o "moim" terierku... Czesto o nim mysle i mam nadzieje, ze jest szczesliwym, zadbanym pieskiem. Niestety, nie wiem nic o jego adopcji, poza tym, co przeczytalam tutaj, na Dogo. Wierzysz w skutecznosc moich modlow, to b. mile i zobowiazujace...zatem, biore sie do roboty... Przepraszam za brak polskich znakow, ale jestem w Szwecji, u corki. Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE] Pewnie, że pamiętam :lol: Też pozdrawiam. :lol: Wczoraj odświeżyłam Viki tablicę. Ponad 1400 wejść...
-
[quote name='sonia1974']przyszłam tu z bazarku Kolejnej Kobietki - Super słodki jest Batman i już w domu :loveu: ,dieta konieczna , bardzo mu współczuje ja całe życie na diecie ( bez efektów :angryy:) Miziania dla Batmana !!!![/QUOTE] Moze Batmankowi wystarczy tylko więcej ruchu ? ;) Na pewno w schronisku nie mial go za wiele.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czyli jest 60 zl długu za Sonię ? Dobrze zrozumiałam ? [quote name='hotelamok'] Jedyna wplate jaka dostalam na Sonie to 24.10- 215zl. Sonia byla u mnie od 13.10-1.11 tj 19dni*10zl= 190zl + 85zl za wczesniejszy pobyt(w tym szczepienie na wscieklizne 25zl) Razem 275-215|=60zl Nie dostalam pieniedzy od szefa rowniez nie mam zadnego kontaktu z helleangel. Jesli ktos ma do niej tel. prosze by zadzwonil i zapytal czy jej szef zaplacil[/QUOTE] -
[quote name='Malgoska'] folia bąbelkowa bardzo się przyda (koperty od barb juz dawno zuzyte ale tez mnie uratowala w pore)[/QUOTE] Znów uzbierałam trochę kopert i folii, jeśli byłyby potzebne - wyślę.
-
Jaka szkoda,że przez czyjąś nieodpowiedzialność przepadł dobry dom :shake: [quote name='elke']Maxio niestety nadal w hoteliku. Boks zewnętrzny w którym był dopóki było ciepło, zniszczył podobno mocno ;) Skakał i drapał, a to bawiąc się ze swoim cieniem, a to czując psiaki obok. On potrzebuje człowieka, jak jest wypuszczony, jest w porządku :) W boksie wewnętrznym w ciągu dnia szczeka bardzo, jak tylko słyszy lub poczuje kogoś w okolicy. W nocy śpi spokojnie. Był jeden chętny domek, ale bardzo daleko , woj.pomorskie. Ankieta w porządku, ale miał byc transport, do którego Pan był skłonny dolożyc..no ale jak bez wizyty. Szybko znalazłam osobę do wizyty p/a i niestety ponad 2 tygodnie a nawet więcej mnie zwodziła, co kilka dni obiecała, że zadzwoni do Pana i się umówi, ja byłam w kontakcie z domkiem, ale ostatecznie ona miała się umówic konkretnie.... Pan czekał , czekał, ale rozpacz po stracie wcześniejszego jamnika i brak konkretów spowodowała, że już ma innego jamniczka. Dziś wiem, że to dobry domek był i życzę powodzenia jamniczkowi....żal tylko, że Maxio stracił szansę :((( Szukamy domku, on bardzo go potrzebuje .... Czekam na odzew bo wykupiłam pakiet ogłoszeń :)[/QUOTE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'] A franio to kudłacz z Olkusza, był w Amoku, teraz ma bdt, o niego pytała iwoniam, ale ja nie wiem czy ma ogłoszenia, ja robiłam dawno i te co się da to odświeżam:)[/QUOTE] Franio i Maxio maja osobny wątek prowadzony przez elke [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232354-FRANIO-i-MAXIU-uratowani-z-OLKUSZA-[/url]!!!!!!!!!!!! [quote name='missiaa'][SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na bazarek! [/B][/COLOR][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234049-Dla-każdego-coś-fajnego-kosmetyki-ciuchy-masa-innych-Na-psy-i-koty-do-18-11-godz22-00?p=19861281#post19861281[/URL][/QUOTE] Już biegnę :lol: [quote name='iwoniam'] i kicia dziś pojechała do WSPANIAŁEGO, NOWEGO DOMU - ta moja bura z rusym nalotem. [/QUOTE] :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']kicia bura z rudym nalotem takze dzis pojechała do domu Trzymajcie jutro kciuki... b. się denerwuję jutrzejsza adopcją..[/QUOTE] [quote name='krakowianka.fr']a kogo adoptujemy?[/QUOTE] [quote name='iwoniam']Ggggiii..... Gizunię[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='wojtuś']Iwonia dziękuję za wstawienie zdjęć Trufelki :) Jest Kochana, lśniąca sierść, podobna i z wyglądu i pewnie z zachowania do Kory :)[/QUOTE] Bardzo ładnie wygląda tylko jest taka smutna...
-
[quote name='tymuś']co chcecie wiedzieć????:lol:[/QUOTE] Na początek może jak to sie stało, że psiak jest już u Ciebie ?:lol:
-
[quote name='tymuś']Batmanek już śpi w łazience u mnie .... tam się ułożył:lol:jest prze prze słodki da się podnosić i dotykać:loveu:taki mały pudzian:lol:[/QUOTE] [quote name='Kryzia']Prosimy o więcej detali :)[/QUOTE] Prosimy ...koniecznie.
-
To chyba ja sprowokowałam Iwoniam do tej wypowiedzi pytając czy bylaby możliwość przewidzenia choćby grosika na Truflę z bazarku JustynyLipickiej (pytanie padło jeszcze nim okazało się, że jest to bazarek na bdt Iwoniam a nie na olkuszaki). Wotuś w niczym nie zawinił bo on nic się nie upominał. Przykro mi Wojtusiu. :shake: [quote name='iwoniam']olaleś mnie Wojtek Trufla i Sonia miały osobny wątek=bazarek. Inne psy mają 1 bazarek np na 20 zwierzaków.. Tu jest 1 dziewczyna - nie tak?? Czy ja się nią nie zajmuję?? Nie pomagam????? Zatem, kiedy moimi rękami, zaszczepiłeś i odrobaczyłeś Trufelkę i Szczęściarę? Z tego co pamiętam zrobiłam to ja, więc nie pisz, że nic dla tych biedusi nie robię. Nawet z wątku olkuskiego najnowszych zdjęć tu nie ma wklejonych. To Twój wątek, to Ty powinieneś to zrobić.... Na bieżącym Bazarku Justynki 50% JEST NA "moje" BDT, 50% TYLKO NA 2 PSY W AMOKU - Jokera i Truflę właśnie. Na PW mógłbyś odpisać choćby "daj sobie siana". Cokolwiek... Martunia72 - jak dla mnie to każdy bazarek jest na WSZYSTKIE OLKUSZAKI. TO jedna wielka rodzina szczęśliwców, którym pomogliśmy WSPÓLNIE.[/QUOTE]
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']W poniedziałek mała będzie mieć usuwany piąty palec, ma go przy jednej nodze tylko, podobno nie jest to takie hop siup bo w okolicy 3 naczynia krwionośne przebiegają. Dzisiaj też Dorkę widziałam, super jej dupka latała jak przyjechaliśmy :D[/QUOTE] Biedna Dorcia. sharka, to konieczny zabieg ? Ten piąty palec jej przeszkadza ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='zakonna']zrobiłam jej kilka ogłoszeń na prośbę Karoliny, może coś z tego będzie[/QUOTE] Chodzi o naszą Karolciasz28 ?:lol: A na jakich portalach ?:lol: -
Malgoska, nie wiem na jakim wątku najszybciej Cię mozna spotkać więc wpisuję na kilku: [SIZE=3] masz zapchaną skrzynkę !!![/SIZE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Tak ja też robię bazarek już od tygodnia. Ale jeszcze przestawiam przedmioty, poprawiam, przesuwam, dodaję... wiec jeszcze chwilkę... Ostatnie ciuszki już wyprane, suszą się... pocykam zdjęcia powklejam, opiszę i będzie gotowy. Dam znać jak ruszy :)[/QUOTE] To będzie bardzo fajny bazar. Byłam podglądnąć. -
Szukaliście czegoś na wątku transportowym ?
-
[quote name='Marta72']barb:) poszła reputacja do Ciebie, bo przecież dzieki Tobie mam Szczęściarę:):);)[/QUOTE] Dziękuję. :lol: Ja też Ci przyznalam - doszła ?
-
[quote name='Kalusia']Nie, nie zaszło :) mój Braciszek Dzisiaj pojechał zobaczyc i wziąc :) ale Powiedziano mu że jest za biedny i nie ma warunków na utrzymanie psa :)[/QUOTE] Rozumiem, ze braciszek jest jeszcze dzieckiem i pojechał sam, bez osoby doroslej ? Może w tym tkwi problem ? Z tego co wiem to psa moze adoptować osoba pelnoletnia, po podpisaniu umowy adopcyjnej. Bo nie wyobrażam sobie żeby można było coś takiego powiedzieć dziecku, ze jest za biedne aby wziąć psa. :shake:
-
[quote name='Figunia']Wierna Cioteczka Barb pamieta o Vikuni... Oby te ogloszenia przyniosly oczekiwany efekt... Juz czas najwyzszy, by sunka trafila do domowego zacisza...[/QUOTE] Figuniu, ogłoszenia jakoś nie skutkują. :shake: Może Twoje modły mogły by pomóc, jak w przypadku staruszka terierka. A nie wiesz przypadkiem co u niego słychać ?
-
[quote name='barb']Jak się dowiem jak się to robi, zeby je komuś dodać to zaraz Ci przyznam. :lol:[/QUOTE] Już sobie przypomnialam.:multi: Na tym szarym pasku pod napisanym postem jest gwiazdka i wnia trzeba kliknąć :lol: