barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Isadora7']super i udostępniajcie. [/QUOTE] Na chwile obecną 44 osoby weżmą udział. 312 jest zaproszonych.
-
[quote name='Isadora7'][CENTER][SIZE=3][B]Ok to czekam a tymczasem podaję link do wydarzenia na facebooku[/B][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/495677290463356/[/URL] lub kliknąć w banerek [URL="https://www.facebook.com/events/495677290463356/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1748/2e731b4bbeae365a.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [/QUOTE] Bylam. Dołączylam. Zaprosilam znajomych.
-
[quote name='Isadora7'][SIZE=3] mam propozycje... ponieważ na FanPage Fundacji SOS dla Jamników jest coraz większe zainteresowanie. Jest nawet ktoś kto chce dac fanty na bazar może ja założę chłopakowi wydarzenie na facebooku. Jak myslicie?[/SIZE][/QUOTE] Jestem jak najbardziej za. A Ty Weroniko ?
-
[quote name='Malgoska'] Czy ktoś ma jakieś zdjęcia jamniczka? Też przydadzą się do bazarku.[/QUOTE] Na razie jest tylko jedna fotka wstawiona przez Weronikę1. [quote name='weronika1'][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1632/jomnik.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[quote name='Becia66']O wiele większy mógłby być odzew gdyby jamniś miał założony wątek. Weronika1 potrafisz, prawda ?[/QUOTE] Myślisz Beciu, że dobrze byłoby zalozyć jamnikowi osobny wątek ? Jak napisałam post wyzej Weronika bardzo zabiegana. O zalożenie wątku możnaby poprosić Karolciasz28, na pewno by nie odmowila , ale myslę, że lepiej aby decyzję podjęła Weronika.[quote name='Malgoska']poszperam dziś w domu i poszukam fantów na bazarek dla jamnisia.[/QUOTE] [quote name='anica']...jeśli jakieś ciuszki ,to mogę się dorzucić:lol:!..[/QUOTE] dziekuję Cioteczki, postaram sie tez coś dołożyć [quote name='Malgoska']masz porobione zdjecia czy chcesz wyslac rzeczy? tymczasem, Jokerek spłacony, mam zgode iwoniam żeby jego bazarkową część przekazać na jamniczka tak więc 25% z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Trufl%C4%99-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/URL] bedzie przekazane na jamniczka:)[/QUOTE] Malgoska, Iwoniam nie wiem nawet jak wam dziękować za Wasze serce. Zwilgotniały mi oczy. [quote name='Isadora7']apel wczoraj sie pojawił natychmiast jak się dowiedziałam zarówno na stronie Fundacji SOS dla jamników [URL]http://jamniki.eadopcje.org/start[/URL] jak i na naszym Fan Page oraz na grupie > [URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL] i grupie [URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL] z wpisów na fejsie wiem ze cos tam ludzie wpłacają. Ze swojej strony mogę przeznaczyć jak ktoś będzie robił jakiś bazar t-shirt z logo Fundacji SOS dla jamników. Sprzedaja się średnio od 50 w górę.[/QUOTE] Dziękujemy za umieszczenie jamnisia na wymienionych stronach. Powtarzam za Weroniką, że najdrobniejsza nawet wpłata się liczy. Koszulka będzie z wdzięcznością przyjęta na bazarek. Mozna dolożyć ją do bazarku Malgoski na Truflę i Jokera, z ktorego dobre Cioteczki zgodzily sie ofiarować 25% dla jamnisia lub poczekać na odrębny bazar. Jak wolisz, Isadora ?
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=3]Wszystkim dobrym duszyczkom najserdeczniejsze podziękowania za każdą formę pomocy dla jamniczka oraz za obecność na wątku[/SIZE]. [/COLOR]Weronika1, chwilowo nieobecna na dogo - w tym momecie zajmuje się łapaniem porzuconych szczeniąt na działkach i ma na głowie organizację akcji adopcyjnej w galerii Sanowa w dn.17-18 listopada.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']O kurcze nastepny sparalizowany biedulek.:-([/QUOTE] Na razie nie wiadomo jaki wynik operacji - czy będzie chodził. -
Ogloszenie na Przemyślaku [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/140991[/url]
-
Ale zalożycielka wątku chyba tak... Ostatni raz była tu 16 października :shake:
-
Wstawilam jamnisia na watek jamniki i jamnikowate w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-całej-Polski-!!!!!!?p=19949903#post19949903[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo potrzebna pomoc dla bezdomnego jamnika - wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page320[/URL] Apel został zamieszczony tez na stronie Stowarzyszenia Nadzieja z Przemyśla i SOS dla Jamników "Stowarzyszenie NADZIEJA z Przemyśla bardzo prosi o pomoc dla jamniczka. Mają jamnisia , który przestał chodzić na tylne łapki. Dziś w nocy będzie operowany w Rzeszowie. Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt. Jeśli ktoś może pomóc finansowo: nr konta : 03 109 02750 00000001 09476 057 Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „NADZIEJA” z dopiskiem na operację jamnika. Kto nie ma możliwosci wpłaty, prosimy trzymajcie kciuki aby sie udała operacja . więcej na stronie Stowarzyszenia http://www.soz-nadzieja.cba.pl/" Jamniś juz po operacji nadal potrzebne środki na jej pokrycie. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1632/jomnik.jpg[/IMG] -
Posty sie nam zdublowały :lol: [quote name='GuniaP']I apel juz jest : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/start[/URL][/QUOTE] [quote name='barb']Jest juz apel [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] Guniu, jeszcze wielkie dzięki za pomoc.[/QUOTE]
-
Jest juz apel [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] Guniu, jeszcze wielkie dzięki za pomoc. [quote name='GuniaP']To jest link do zdjecia na stronie : [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=406310616106976&set=a.117734461631261.19934.106957049375669&type=1&theater[/URL] Ostatnio wydarzenia nie mają takiego odzewu, ludzie chętniej udostępniają zdjęcia. SOS-jamniki zamieszczą apel na swojej stronie.[/QUOTE]
-
[quote name='muza_51']Witam.Poproszę o numer konta. Nie będzie to duża kwota za co z góry przepraszam. Trzymam kciuki za malucha.[/QUOTE] Już wklejam [quote name='weronika1']konto :[COLOR=black][FONT=Verdana]Nr [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]03 109 02750 00000001 09476 057[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony ZwierzAt"NADZIEJA" z dopiskiem na operację jamnika. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Najmniejsza wplata ma znaczenie i mozna ją odliczyć od podatku. [quote name='GuniaP']Skopiowałam zdjecie i opis i umieściłam na fejsie.[/QUOTE] Dzięki Guniu. Mozna prosić o link ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jara']Nie ma linka do wątku, bo są one kasowane w dziale "przygarne psa".[/QUOTE] Nie wiedziałam... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][COLOR=#222222][CENTER]wyżełek Jokerek, dzięki ogromnej pomocy Iwonki z Amoka ! pojechał wczoraj do swojego domu Jokerek zamieszkał ze swoją koleżanką, 7-letnią, sterylizowaną sunią. Przed podróżą do nowego domu Jokerka wysterylizowaliśmy. Wrzucę na wątek olkuski jego rozliczenie. Dziś Państwa nie nękałam telefonami, ale jutro będę :) Gizunia także jest w nowym domu :) Szczęśliwa. Wczoraj się z nią widziałam. Jest po wizycie u pana dr Stefanowicza. Pani i Pan bardzo ją pokochali i mówią, że już nam jej nie oddadzą. Wiem, że Giza będzie u Państwa szczęśliwa. Jest strasznie kochana.. Dobre wieści z domku Frania. ZOSTAJE W DOMU TYMCZASOWYM. Ciekawe, bo po moich ogłoszeniach rozdzwoniły się o niego telefony, ale państwo bardzo go pokochali. O Maxia także był telefon. Elke jutro oddzwoni i zobaczymy. Trzymajmy kciuki :) Dziś do domku pojechała Czikusia. Jest także szansa na adopcję Kropisi, ale trzymajcie kciuki mocno. Nio i około 17tego rozstrzygnie się sprawa Żoko. Tu także proszę o kciuki. ! :) Czikunia, mimo, że nieco płochliwa, poczuła się super w nowym domu. Państwo mieli pieska (amstaffkę ostatnio), ale syn, gdy się wyprowadził, zabrał ją ze sobą i brakuje im towarzystwa. Nie sądziłam, że tak szybko malunia poczuje się u nich "jak w domu", ale bardzo cieszyłam się, że tak się stało :) Nio to teraz trzeba zaktualizować sklejki :) [/CENTER] [/COLOR][/QUOTE] Tyle domkow... tyle dobrych wiadomości. Trzymam kciuki za Kropisię i Zoko. -
Dzięki Cioteczko za obecność. A gdybyś była w stanie cokolwiek wpłacić to każda złotowka będzie przyjeta z wdzięcznością.
-
[quote name='zakonna']w jaki sposób trzeba psa ogłaszać? że jest do adopcji już??[/QUOTE]Myślę, że na razie tak jak jestw linku powyżej. Ewentualnie poczekajmy na Weronikę1 z uzgodnieniem treści. Gdyby ktoś mial jakieś pytania mam telefon do Weroniki, mozna zamieścić w ogloszeniach. Jeśli chcesz przeslę Ci na PW.
-
[quote name='barb']Cioteczki na wątku orzechowskim bazdomny jamniś po operacji kęgosłupa a bardzo tam pusto...może ktoś zajrzy do biedaka ?[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!?p=19943258#post19943258[/url][/QUOTE] [url]http://www.soz-nadzieja.cba.pl/[/url]
-
[url]http://www.soz-nadzieja.cba.pl/[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://www.soz-nadzieja.cba.pl/[/url]
-
[url]http://www.soz-nadzieja.cba.pl/[/url]
-
Napisalam PW do Isadory7 z zaproszeniem na wątek. Mam nadzieję, że zajrzy.Z wątku Frania i Maxia kopiuję wstawione przez Isadore jamnicze linki.[quote name='Isadora7']. http://jamniki.eadopcje.org/[/URL]naszym FanPage > [URL]https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA[/URL]oraz na grupie > [URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL][/QUOTE]Na trzech najczęściej odwiedzanych orzechowskich watkach sa linki do Kulaczka.A może Schronisko w Orzechowcach zagodziłoby się umieścić na swojej stronie apel Stowarzyszenia Nadzieja o pomoc finansową dla pieska ?
-
[quote name='barb']Zapraszam na wątek Schroniska w Orzechowcach do bezdomnego jamnika - z chroym kręgoslupem - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319bardzo potrzebne najdrobniejsze nawet wsparcie finansowe, pomoc w oglaszaniu, rozsyłaniu wątku itp.Kopiuję tu apel Stowarzyszenia nadzieja pod opieką ktorego jest piesek[/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapraszam na wątek Schroniska w Orzechowcach do bezdomnego jamnika - z chroym kręgoslupem - od postu 7972http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy!/page319bardzo potrzebne najdrobniejsze nawet wsparcie finansowe, pomoc w oglaszaniu, rozsyłaniu wątku itp.Kopiuję tu apel Stowarzyszenia nadzieja pod opieką ktorego jest piesek[quote name='weronika1']Potrzebuję pilnie pomocy!!! Mamy jamnisia , który przestał chodzić na tylne łapki.:-( Dziś w nocy będzie operowany w Rzeszowie . Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt . Błagam jeśli ktoś może nam pomóc finansowo , proszę o wpłatę na konto :[COLOR=black][FONT=Verdana]Nr [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Verdana]03 109 02750 00000001 09476 057[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony ZwierzAt"NADZIEJA" z dopiskiem na operację jamnika. Kto nie ma możliwosci wpłaty , proszę trzymajcie kciuki aby sie udała operacja .[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: