barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel1w25']Ciekawe , co tam u Gamusi - Kamusi . . .[/QUOTE] Też chętnie bym się dowiedziała co u Kamy -Gamy. -
Gałgan i Gapcio odświeżeni przed chwilka na gumtree [url]http://krakow.gumtree.pl/c-ManageMyAds?AdId=415520309&Guid=139e50a0-2a70-a20b-26d6-34fdffffba47&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_REPOSTEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fkrakow.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D415520309%26Guid%3D139e50a0-2a70-a20b-26d6-34fdffffba47[/url]
-
[quote name='Malgoska']:niedowia::niedowia: eee nie chce tak po znajomości....:nono::nono:[/QUOTE] Hehe przecież Cię póki co nie mam Cię w Znajomych więc o żadnych znajomościach nie moze być mowy ;)
-
[quote name='barb']To się Sunia2000 ucieszy, ze Cioteczki pamiętaja o Wiki.[/QUOTE] Chyba ostatnio nie pamietaja... Strasznie tu cicho. Czy wszystko w porządku u Vikuni ? Odnowilam jej dzis ogloszenia na alegratka i Jaroslawiaku i przelałam deklaracje za listopad.
-
[quote name='Malgoska']no nie mam :( chyba :([/QUOTE] Jak się dowiem jak się to robi, zeby je komuś dodać to zaraz Ci przyznam. :lol:
-
tu coś znalazłam ba temat punktow reputacji [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217700-punkty-reputacji[/url] [quote name='barb']A Ty Cioteczko nie masz ? Jak klikniesz w ustawienia to wyświetlają sie pod subskrybowanymi wątkami. Tak ogolnie to chyba jest coś pozytywnego te punty reputacji.[/QUOTE]
-
A Ty Cioteczko nie masz ? Jak klikniesz w ustawienia to wyświetlają sie pod subskrybowanymi wątkami. Tak ogolnie to chyba jest coś pozytywnego te punty reputacji. [quote name='Malgoska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:co to są punkty reputacji???:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Chyba juz pora usunąć ogłoszenia ? -
A ja nie wiem komu powinnam podziekować za punkty reputacji otrzymane za ten wątek ? Wojtusiowi, Marcie72 a może komuś innemu ?:lol:
-
[quote name='iwoniam']moje dzieciątko sie pochorowało więc nie bylo mnie chwileczkę i w tym czasie sobie dzielnie poradzilyscie :) Dzięki za info jak tam sunie?[/QUOTE] Iwonko, dziekujemy Ci za dobre chęci. Mam nadzieję, że z Natalcią juz wszystko porządku.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A ja wkleje u Basta link do bazarku z dwonkami wietrznymi dla zwierzakow pod opieka Fundacji Nero. Dziś ostatni dzień a zaledwie kilka dzwoneczkow się sprzedało. http://www.dogomania.pl/forum/threads/233904-Dzwonki-wietrzne-zwierzaki-z-nero-Do-02-11-2012
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']odpisałam sms w sprawie wizyty[/QUOTE] wellington, wczoraj napisala do mnie, że moze zrobić wizytę. Przekierowałam (za jej zgoda ) na Zofiję. Mam nadzieję że juz sie porozumiały. -
Skąd masz nową fotke Basta, Ciociu ? [quote name='sharka']Baścisko :loveu:
-
[quote name='zerduszko']Nooo :D Ale była krótko, bo na DT do Gliwic ją zabrałam. [URL]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRzZls50TalCxNkSNKDxGT_46QB_CZpj4gj3faUMprLSZ_zlvuSBvqVjO_BDQ[/URL] Ps. Czy tylko ja nie widzę zdjęć na stronie missieek? Może to o tą sunię chodzi [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126321/Jezynka-8211-towarzyska-mloda-suczka-szuka-domu/[/URL][/QUOTE] Na olkuskim jest wpis, że Jeżynka z ogłoszenia juz namierzona.
-
[quote name='barb'] A z jakiego schroniska jest Batman ?[/QUOTE] Nic o tym nie ma w pierwszym poście.
-
[quote name='Marta72'] tak swoja drogą to niedobrze, ze od Trufli nie ma ciagle informacji jakiśbądz, nowych fotek itd.....[/QUOTE] A nowe fotki Trufli z olkuskiego wątku nie były tu skopiowane ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'][COLOR=#ff8c00][SIZE=5][B]Bazar na bd[SIZE=5]t iwoniam [/SIZE]otwarty:)[/B][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234436[/URL][/QUOTE] Przypomnę, że równolegle trwa bazarek elke dla olkuskich pieskow Frania i Maksia :lol: [quote name='elke']Zapraszam na bazarek dla Frania i Maxia z OLKUSZA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233224-BAZAREK-dla-FRANIA-i-MAXIA-z-OLKUSZA-OD-10-10-2012r-(-tworzy-się-)-)?p=19771848#post19771848[/URL][/QUOTE] -
[quote name='Aimez_moi']Tak...:) tak...:) jedzie do Tymusia...:):)[/QUOTE] Dokladam swoją cegiełkę do transportu. A z jakiego schroniska jest Batman ?
-
Przedłużylam na miesiąc ważność ogłoszenia Basta na warszawa.pl http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_
-
Jakie one śliczne. Były już oglaszane ? Maja oddzielny wątek ? [quote name='majuska']Bardzo prosimy o reklamowanie naszych maluchów gdzie się da, wstawiajcie na FB, na NK, informujcie znajomych, rodzinę....dzieciaki rosną, zainteresowanie jest póki co zerowe. Musimy jak najszybciej znaleźć im domki, Ich mama ma prawie juz domek, zwolniłby sie nam boks, mamy przepełnienie!!!!! [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3388/dscf1244q.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7434/dscf1250i.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
Trafilam tu z wątku bazarkowego. Czy dobrze zrozumialam, że piesek jedzie do Tymusia ?
-
[quote name='iwoniam']I ja mam jedno zapytanie - proponowałam fanty na Truflę na PW- i żadnej odpowiedzi... A co do watku - może by zmienić jej tytuł - on jest b, optymistyczny zwracając uwagę na to, że Szczęściara ma dom - może napisać to na odwrót? Trufelka szuka domu, Szczęściara już go ma ? lub coś podobnego?[/QUOTE] Iwoniam czyli masz jakieś fanty, ktore możesz ofiarować dla Trufli ? Dobry pomysł z tą zmiana tytułu. Chyba Marta nie będzie miala nic przeciwko [quote name='Marta72']na Trufelke mam nadziję pojdzie jakas kasa z bazarku, który robi JUstynka takze z moich fantów:) [/QUOTE] I ja mam taką nadzieję Marta :roll: Bo niewiadomo kiedy Malgoka da radę zrobić dla niej bazarek, a dlug suni jest duży... [QUOTE] pozdrawiamy wszystkich:loveu: i zapytuje, czy znacie sposób na przestawienie czasu w psim zegarze:(:(:evil_lol::([/QUOTE] Ja nie znam :roll:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']wyrózniłam Kajunię na Tablicy[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki. -
Dziś ,zagladając na Przemyslaka. trafilam Karolciasz na Twoje ogłoszenie Mukiego. [quote name='karolciasz28']Zmieniłam w tekście tylko jedną rzecz, napisałam, że ma około 9 lat. :cool3: [B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, olx, adopcje psów, morusek, do adopcji, gumtree, tablica, cafeanimal, przemyślak, rzeszowiak, tarnowiak, rzeszów24, sanok24, kokosy, ćwirek, krakusik, petsy, pet world, psie adopcje [/B][/QUOTE]