barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'][URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kocieta-kredka-malowane,id282ad5kk29e0e.html[/URL] Ukazały się ogłoszenia mojej kolorowej czwórki kociego rodzeństwa. Powyżej link do jednej ze stron. Zapraszam do podglądania i podawania namiarów, gdyby ktoś znajomy był chętny. Reszta kociaczków będzie w drugim ogłoszeniu. [/QUOTE] Piękny tekst i śliczne fotki.:lol: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Limba']Reno, barb - dziękuję za miłe słowa! Szarotko, zapraszamy! /Proszę o wiadomość na maila lub dogo/. Niestety, fotki niewidoczne, coś się stało -[/QUOTE] Może Ubocze jeszcze raz wstawi fotki ? [QUOTE] słyszałam wczoraj od kilku osób na fb, że miały problemy z wstawieniem na dogo swoich zdjęć...[/QUOTE] Ja wczoraj też wklejalam zdjęcia zaraz sprawdzę czy nie zniknęły. [QUOTE] Błagam, czy mogę nie być "pani"? /Nie jestem jeszcze taka stara, hi, hi.../Gorąco pozdrawiam![/QUOTE] Oczywiście :lol: -
[quote name='zakonna']właśnie nieszczepione mogą złapać łatwo i w najgorszym razie zejść z tego padołu. Ja dzisiaj brałam karmę i przez przypadek usłyszałam, że mają epidemię, zapytałam czy mogę kotom przenieść zarazki na ubraniu do siebie do domu i niestety uzyskałam odpowiedź, że w zasadzie dorosłe szczepione koty są bezpieczne ALE... no i teraz w sumie się boję bo ja mam nieszczepione koty w domu i cholera wie czy im mikrobów nie przyniosłam[/QUOTE] W sumie w lecznicy weterynaryjne zawsze mozna trafić na kota czy innego zwierza z przerożniastymi chorobami. Na wikipedii przeczytalam że choroba dotyczy glownie kotow młodych, pomiędzy 2 a 5 miesiącem życia a "źródłami zakażenia są wydzieliny i wydaliny chorych zwierząt (głównie kał, ślina, wymiociny). Zakażenie następuje najczęściej drogą pokarmową wirusem obecnym w środowisku (miski, kuwety, legowiska) oraz przez kontakt bezpośredni. Możliwe jest przeniesienie zakażenia przez owady (pchły, wszy itp.)."
-
[quote name='karolciasz28']Kotów nie mam, ale Barb ma. To groźna choroba dla kotów? Bo na kocich chorobach to się nie znam.[/QUOTE] Ja tez nie. Zawsze mialam koty niewychodzące i nieszczepione...
-
[quote name='zakonna']dziewczyny, jak macie nieszczepione koty w domu to na razie odpuście sobie wizyty u weta tego, mają panleukopenie[/QUOTE] Dzięki. Ja mam kota nieszczepionego.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wszystkie posty Ubocze u mnie są puste... -
[quote name='karolciasz28']Super, że jamniś robi postępy bardzo się cieszę. :) A można go odwiedzić? Przecież to rzut beretem ode mnie :). Może czegoś potrzebuje ( głupie pytanie bo jest w lecznicy ;) ) ale może mogłabym mu coś kupić?[/QUOTE] Karolciasz a może umialabyś zrobić mu ładniejsze fotki ? Weronika mowiła, że ma z tym problem a ja też nie jestem w tym biegła.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
missiaa, dziś skup się przede wszystkim na jutrzejszym kolokwium. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']missiaa po prostu im nie odpisuj; a do moderatora możesz zgłosić jak najbardziej.[/QUOTE] Też tak myslę. -
[quote name='zakonna']on jest u weta w przemyślu, prawda?[/QUOTE] W lecznicy na Borelowskiego. Chcesz go odwiedzić ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Skopiuj to na wątek Su, bea napewno zrozumie :lol: [quote name='missiaa']wiem właśnie widziałam wcześniej... nie wiem w co ręce włożyć. Zrobiłam sobie przerwę teraz od mycia podłogi... na przedpokoju moje psy zrobiły mi sajgon.. wszędzie jest pełno waty z legowiska, bazarek do rozliczenia czeka, ale muszę po koperty jechać, filmik mam zrobić, posprzatać świnkowe klatki....jeszcze tyle do zrobienia... a tu na jutro jeszcze muszę się nauczyć na trudne kolokwium.... więc proszę o cierpliwość :) a ja wracam do sprzątania....[/QUOTE] umyj podlogę, posprzątaj klatki, na bazarku napisz że rozliczenie zrobisz po kolokwium i zacznij się uczyć :kciuki: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, dzięki za PW w sprawie podsikującej wykladzinę suni - nie mogę odpowiedzieć bo masz pełna skrzynkę. W jakich godzinach jej Państwo mogliby do Ciebie telefonować żeby nie Ci przeszkadzać ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
missiaa, bea na wątku Su od kilku dni przypomina o obiecanym filmiku :lol: -
[quote name='anica']..[URL]http://img571.imageshack.us/img571/1968/1003482v.jpg[/URL] ...napatrzeć się nie mogę :)... widać ,że z górki chłopak jest naprawdę piękny!.. domki będą się biły o niego!... może już są chętni?..[/QUOTE] Dobrze by było ... Moze Weronika, coś wie na ten temat?
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Tak chętnie zobaczylibyśmy filmik. :lol: bea100, Su ma szczęście, że znalazła w Tobie opiekunkę :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']myslę, że tu iwoniam coś doradzi ona ma większe doświadczenie[/QUOTE] Też na nią liczę. ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']na pewno trzeba dokładnie wyprać i może psiknąć tym neutralizatorem, i moze w jakims innym miejscu połozyć zasikaną szmatkę niech tam się uczy, w jednym miejscu zanim zaskoczy że to na spacerze się robi...[/QUOTE] Ale ona umie siusiać na spacerze. Na wykladzinę załatwia się dodatkowo. Z tą szmatką mozna spróbować. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']jak sika w jednym miejscu to chyba już wybrała sobie gdzie ma ubikację.... Szelka bardzo polubiła u nas jeden dywan taki włochaty, traktowała go jak trawę....skubała i siusiala czasami.... lezy zwinięty, wyprany i czeka na lepsze czasy Szelosławy dojrzalszej.....[/QUOTE] Ta wykładzina też włochata... Moze jednak ktoś będzie mial jakiś sposob. Ludzie nie sa zamożni; zerwanie wykladziny i wymiana podloża to dla nich obciążenie finansowe. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Bardzo milo czytać takie cudowne wiadomości :lol: Czekamy na fotki. :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ja też z innej beczki. Potrzebuję rady dla osoby która adoptowała szczeniaczka. Psinka jest kochana ale siusia na wykladzine w pokoju dziecka. I tylko tam. Poza tym zachowuje czystość w domu, w innych pomieszczeniach też (chodzi z Panią do pracy). Wykladzina jest trwale przymocowana do podloża, była juz kilkakrotnie prana odkąd sunia przybyła do domu . Macie jakiś pomysł ? Czytałam, że są specjalne spraye, ktore maja zniechęcić zwierzaka do zalatwiania sie danym miejscu. Osobiście kiedyś stosowalam coś co miala zniechęcić kota do drapania drzwi - u mnie nie dzialało. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ogloszenie Kaji na dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6378/[/url] -
[quote name='weronika1'] Sama akcja była frajdą , wspaniałe uśmiechnięte wolontariuszki i wolontariusze, sympatyczne psiaki i kociaki i dużo ludzi. :lol:[/QUOTE] Miałam okazję widzieć na własne oczy.:lol:
-
Ponieważ na Fb Viki jest umieszczona na rotkac, w ogłoszeniu na dogo dałam tytuł Viki w typie rottweilera i oczywiscie "cofnęłam jej licznik" [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6374/[/url]