Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Avilla, metoda szczegółowo opisana tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page250[/url] post 6235 ale najbardziej polecałabym kontakt z missiaą.
  2. [quote name='Malgoska']wpadłam na momencik..;) buziaczki dla wszystkich...:)[/QUOTE] Bardzo Cię brakuje...
  3. [quote name='krakowianka.fr']hmmm.... ja zrobilam kopiuj i wklej, nic wiecej przegladarki Google Chrome i Mozilla radza sobie a na jakiej ty pracujesz?[/QUOTE] krakowianko, mam Operę
  4. [quote name='Justyna Lipicka'] Bazarro więc otworze jutro krakowianko:)[/QUOTE] Czyli jutro wielkie otwarcie :lol: [quote name='Ikusia']Piękne fanty, niestety nie mój rozmiar. A szkoda, na kilka rzeczy miałabym chrapkę.[/QUOTE] Na takie rozmiary powinno być sporo chętnych.:lol: [quote name='krakowianka.fr']dobrze poprawilyscie dodjcie tylko ze potrzeba podpisac umowe przed adopcyjne[/QUOTE] Rzeczywiście, brakuje info o umowie.
  5. [quote name='Zofija'][FONT=times new roman][SIZE=4]Witam, przepraszam za offa, ale pilnie szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej w Krakowie. Sprawa pilna-[B]piesek jest w typie Yorka i przebywa w schronisku i marznie[/B]:shake:. To dla niego duża szansa. Nie ma wątku, mam go na fb. Bardzo, bardzo proszę o pomoc. To jest na ul. Armii Krajowej. Jeżeli ktoś moze pomóc to proszę o kontakt na maila: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][email protected][/SIZE][/EMAIL][SIZE=4], telefon: 508-063-271, lub pw. Prześlę link do psiaka, zdjęcia i opis. Bardzo proszę o pomoc![/SIZE] [/FONT][/QUOTE] Zofija wpisz też na wątku olkuskim - tam wiecej osób zagląda.
  6. [quote name='karolciasz28']Cieszę się, że będę ją miała tu na miejscu, tylko dla siebie. Szkoda, że niestety jest to konsekwencją stanu zdrowia babci, ale myślę, że jeszcze wszystko będzie dobrze![/QUOTE] Też myslę, że musi być dobrze. Mam nadzieję, że poznam Łajkę. :lol:
  7. [quote name='karolciasz28']Łajka najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania. Zamieszka u nas w Przemyśli. Wymaga tego sytuacja, zdrowie babci bardzo się pogorszyło , babcia jest 2 tygodnie w domu, 3 w szpitalu i tak w kółko... Łajka nas dobrze zna, myślę, że nie będzie problemu z aklimatyzacją u mnie w domu. Tak będzie lepiej i dla babci i dla Łajki.[/QUOTE] Wreszcie będziesz mieć upragnionego psa. Przykro mi tylko, że babcia choruje. :shake:
  8. [quote name='karolciasz28']Uff udało się. :) Teraz powiedzcie mi jakich informacji potrzebujemy o Cindy go ogłoszeń, bo będę dzwonić do kierownika w jej sprawie.[/QUOTE] To juz wszystkie fotki? To napisać Iwonce, że juz sobie poradzilaś ?
  9. [quote name='barb']Karolciasz przekieruję je do Iwoniam. Z moim komputerem nie dam jednak rady ich zapisać i wkleić. edit Teraz nie mogę wejść na pocztę. Karolciasz możeTy przeslesz Iwoniam ?[/QUOTE] Udało mi się w końcu przekierować mail do Iwoniam ale widzę, że Ty powolutku wstawiasz fotki.
  10. Dzięki za szkolenie :lol: Już opanowalam wyszukiwanie ta metodą. :lol: Ale jak skopiować informacje w takiej przejrzystej tabelce jak Ty to zrobilaś ? Jak chciałam wkleić na wątek tefektwyszukiwania to wszystko mi się rozjechało.... [quote name='krakowianka.fr']plakat pt : jak znalezc kogos na dogo w danym miescie? prosze bardzo: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/converted.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/904/converted.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
  11. [quote name='missiaa']dobra poprawka... ja troche tekstu wziełam z jakiejś stronki o adopcji foksterierów...i stąd to zdanie[/QUOTE] Zdanie na pewno oddaje charakter Foxa ale chodzi o to żeby nie zniechęcić już na wstępie potencjalnych domów.;)
  12. [quote name='Avilia']Czy jest tu ktoś z Olkusza?[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']Napisz pw do missiaa, ona mieszka koło Olkusza:)[/QUOTE] Stosując metodę podana na wątku olkuskim przez krakowiankę znalazlam aż tyle osób z Olkusza :crazyeye: szumeva Smutna_psinka RobertN rajurek polaaa patrycja_ parva ospaa Olq ollie krzychl kamilka141 gregiagi dogomanka_ ClaudiaAnna angie123 AbraCadabra [quote name='malawaszka']Zgłosiłam Kudlisię do Akcji Sterylizacji [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=19891483#post19891483[/URL] ciachajcie dziewczynkę i sio do domku!!!![/QUOTE] Super :lol:
  13. [FONT=arial]missiaa, ja bym usunęła zdanie. [B]"Żywe usposobienie wraz z pewnością siebie mogą nieźle dać się we [/B][/FONT][FONT=arial][B]znaki. [/B]" Boję, sie że ono może odstraszać... A dodałabym, ze Fox jest polecany dla znawcy foksterierow lub osoby, która zapewni mu odpowiednią dawke ruchu i będzie umiala z nim pracować.[/FONT]
  14. [quote name='karolciasz28']Zdjęcia poszły do Barb. Sunia jest wypuszczona na schronisko, także jak ma siłę to może sobie chodzić po, a jeżeli nie to drzwi do budynku są cały czas otwarte, jest tam dużo legowisk i tak to teraz wygląda. W Orzechowcach duża część takich starych bid jest "wolna".[/QUOTE] Karolciasz przekieruję je do Iwoniam. Z moim komputerem nie dam jednak rady ich zapisać i wkleić. edit Teraz nie mogę wejść na pocztę. Karolciasz możeTy przeslesz Iwoniam ?
  15. [quote name='Ikusia']Mogę zrobić tą wizytę jak nie znajdziesz nikogo lepszego , ale nie dzisiaj - mam szkolenie. Możesz dzwonić wieczorem (po 20-tej) , lub napisz na PW.[/QUOTE] Kochana jesteś Ikusiu. Ikusiu, odświeżając ogłoszenia Kowu, zmieniam trochę tekst i daję namiary z powrotem na Ciebie, fotki zostawiłam . Nadadzą się dla pręgowanego buraska ? Wkleję przy okazji link.
  16. [quote name='wojtuś']Przeleję pieniążki - a nawet za chwilę - myślałem, że dołożę jeszcze coś od siebie jak przyjdzie pensja, ale po zrobieniu opłat nie zostało tego wiele, przeleję więc na razie do Iwonki z Amoka te 215,- zł z bazarku Małgośki :) Kochani pozdrawiam :) [B]Edit: [/B]Przelałem 220 zł za Truflę do Amoka, tak żeby lepiej się liczyło, uzupełniłem 1 post :)[/QUOTE] Wojtusiu na pewno jest Ci ciężko, masz przeciez jeszcze jednego psiaka w hoteliku. Trzymam kciuki aby Malgoska jak najszybciej do nas wrociła. Ale gdyby przewidzieć jakiś grosik dla Trufli z bazarku, ktory bedzie robić Justyna Lipicka ? Bazarek ma być na psiaki z Olkusza a Trufla przecież stamtąd ? Marta72, co o tym myslisz jako glowna ofiarodawczyni fantów ?
  17. [quote name='missiaa']potrzebny ktoś do wizyty PA w Krakowie -Nowa Huta os. Szkolne. Domek dla Kudlisi. Pomógłby ktoś? Proszę.[/QUOTE] Ktoś się zglosił ? A moze Justyna pomoże znaleźć kogoś poprzez wyszukiwarkę ? [SIZE=1]Jak to się robi ??? [/SIZE]
  18. Gałgan i Gapcio - odświeżeni dziś na alegratka.
  19. [quote name='Becia66']to proszę cie bardzo barb - pisz, bo wtedy wiemy że coś się dzieje w jej sprawie.[/QUOTE] Dobrze Beciu. Będę pisać. To samo dotyczy Kaji. Też odświeżam jej ogloszenia, tam gdzie tylko można. Na tablicy Sonia ma 2749 wejść.
  20. Kaja była ogłaszana przez różne osoby, z różnymi tekstami i zdjęciami, na różnych portalach. Ogloszenia byly wyrożniane. Uczestniczyla w akcji promocyjnej, gdzie super się zaprezentowała. Na ogłoszenie, ktore jej zrobilam na tablicy ma 2399 wejśćale niestety żadnej odpowiedzi. Może po prostu nie ma szczęścia :shake:
  21. [quote name='bea100']Jak się miewa Su?[/QUOTE] bea, missii brak czasu na pisanie bo ma od opieką maleńkie kotki. Widziałaś fotki na olkuskim ?
  22. [quote name='Becia66']Tobi szczęsliwy grzeje pupsko na kanapie, pan Grzegorz mówi że to pies bezproblemowy, bardzo przyjacielski, kocha wszystkie suczki w bloku ale kolegów już mniej. Wyczesany i zadbany pięknie się prezentuje, jest ulubieńcem sąsiadów bo to taki wdzięczny przytulak jest.[/QUOTE] Przyjemnie czytać takie dobre wieści. Miło byłoby zobaczyć aktualną fotkę Tobisia.
  23. [quote name='Marycha35']Trufla i tobie takiego domku życzymy:)[/QUOTE] Dziś zobaczyłam na pierwszej sronie jaki duzy jest dlug Trufli w hoteliku... Wojtusiu nie przelałeś jeszcze pieniążkow z bazarku Malgoski ? Miejmy nadzieję, że Malgosia po okresie zasłużonego odpoczynku da radę stworzyć kolejny bazarek na utrzymanie Trufli.
  24. [quote name='Becia66']O Soni nikt już nie pamięta. Spisana na straty ?[/QUOTE] Beciu odświeżam jej na bieżąco ogłoszenia na tablicy , alegratce, odnawiam też na innych portalach ale nie piszę o tym za każdym razem.
  25. [quote name='missiaa']śliczna= nie:shake: dziewczyna= tak to ja:cool1: i nie z jednym a z dwoma kociątkami:P:eviltong: :eviltong:[/QUOTE] Piękne jest zdjęcie. :lol:
×
×
  • Create New...