Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Justyna Lipicka']Melduję tutaj że paczki na bazarek od Marty72 odebrałam dziś z poczty!! Piękne rzeczy!! jakbym miała większy rozmiar to bym sobie powybierała:) od myślę pi razy drzwi środy może zaczniemy;) jutro fotki i mierzenie, a potem mam nocki to i może trochę czasu w pracy na tworzenie bazarku:diabloti:[/QUOTE] To czekamy na otwarcie bazarku.:lol: Super, że są rzeczy w większych rozmiarach. :lol: [quote name='missiaa'] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hCaOzObeYzE/UIxMoskfcJI/AAAAAAAAGHA/z5kU74AbtLs/s912/DSC_0048.JPG[/IMG] [/QUOTE] missiaa, ta śliczna dziewczyna z kociatkiem toTy? :lol: [quote name='Ikusia']Czy mamy kogoś na wątku, kto jest z okolic Limanowej i mógłby zrobić PA?[/QUOTE] krakowianka i chyba Justyna umieja znaleźć przez wyszukiwarkę skąd są dogomaniaczki
  2. [quote name='iwoniam'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wstawie czekam na zdjecia[/QUOTE] Karolciasz nie logowała sie od wczoraj na dogo, pewnie jest u babci - bez netu.
  3. [quote name='Becia66'] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1608/2607bfb380ccfbcagen.jpg[/IMG] [/QUOTE] Piękna i solidna :lol:
  4. [quote name='iwoniam']nio, tak szybko to się to jednak nie odbywa. Dzis były wizyty i kolejne telefony z ogłoszeń alem domków jeszcze kolejnych nie ma [/QUOTE] Iwoniam, to były wizyty przedadopcyjne ? A telefony, konkretne jakieś ?
  5. [quote name='sharka']ok, to poczekam :)[/QUOTE] Wiesz, tak troszeczkę - żeby nie zapeszyć :lol:
  6. [quote name='zakonna']w realu to nie wiem, ja w schronisku byłam trzy razy w życiu, mieszkam na zasaniu więc może z widzenia się znamy :)[/QUOTE] Wyslę PW :lol:
  7. [quote name='sharka']wyróżnienia już wygasły, skasuję ogłoszenia ale jak będzie potrzeba to porobię np. temu szczeniakowi, tyle że bez zdjęć ani rusz, ludziska to głównie wzrokowcy jednak[/QUOTE] Nauczylam sie na dogo, żeby jeszcze chwilę po adopcji odczekać z usuwaniem ogłoszeń i zmianą tytułu wątku, dlatego jeszcze nie usuwam.
  8. PODNOSZĘ. Może Ikusia szybciej zobaczy i odpowie ? ;) [quote name='missiaa']Ikusia ratuj dobrą radą... Jedzą jedzonko- mleczko rozrabiane.. i masuje je po każdym jedzonku i siku robią, ale kupy jeszcze nie:roll: bardzo się martwię:shake:.. teraz znów im masowałam brzuszki i pupę... ale wacik był tylko troszkę żółty jak od siku (nie było, żadnej małej kupki):( co ja mam robić:placz:[/QUOTE] [quote name='missiaa']a tak w ogóle to te kociątka to są identyko... koteczka ma mnimalnie wiekszą kreseczkę na główce.. a tak to bliźniaki dosłownie. Ah właśnie.. chłopak jest bardziej taki ruchomy.. płakał za mamusią więc później leżały już ze mną:) ale koteczka śpi od niego dużo duuużo więcej.jak się jej nie rusza to śpi cały czas patrzcie jaką sierść ma kotka (kocurek takiej nie ma): [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6_v2kBHQPgE/UIrTTpwPDNI/AAAAAAAAGGg/Ji7NdW-SIc0/s720/PICT0222.JPG?gl=PL[/IMG][/QUOTE] [quote name='missiaa']Ikusia jakiego tego kociego mleka nie polecasz? po którym maleństwa u was chorowały?[/QUOTE]
  9. [quote name='zakonna']jeszcze jest z moją siostrą, teoretycznie jeszcze dziś wieczorem powinna trafić do osoby,która się zainteresowała psem na forum labadrory.info, ale niestety,jeszcze ta Pani nie skontaktowała się z moją siostrą, cały czas czekamy[/QUOTE] Sunia znalazła dom ?
  10. [quote name='zakonna']nie wiem :) ale teraz już sie spotkałysmy[/QUOTE] To znaczy Twój nick widywałam ( niestety nie pamiętam na jakich wątkach :oops: ) ale zupełnie nie kojarzyłaś mi się z Podkarpaciemi z Przemyślem. :lol: A może znamy się w realu ?;)
  11. [quote name='zakonna']jestem z Przemyśla :) no i nieoficjalnie dostałam już zaproszenie na tą akcję gdy spotkałam w leclercu panie zbierające karmę[/QUOTE] Ja też z Przemyśla,podobnie jak Karolciasz28 i Weronika1.:lol: Jak to możliwe, że dotąd nie spotkałam się z Tobą na dogo ? :lol:
  12. [quote name='missiaa']kocięta zabrane w porę. Za oknem sypie śnieg!![/QUOTE] Wygląda na to, ze uratowalyście im życie. Przy takiej pogodzie pewnie by nie przetrwały.
  13. [quote name='karolciasz28']Nie mogę wstawić reszty zdjęć, komputer mi świruje. Jeżeli ktoś mógłby wstawić to proszę maila na pw. Będę wdzięczna.[/QUOTE] Karolciasz , jeśli nikt inny się nie odezwał, to wyślij do mnie. Spróbuję wstawić choć nie wiem czy przy moim kompie się uda ...sama widzialaś jak to z nim jest...
  14. [quote name='cancer43']Jeden z psiaków na pewno znalazł dom z ogłoszenia - nie wiem nic bliższego.[/QUOTE] Dobrze wiedzieć, ze był jednak z naszych ogloszeń jakiś pozytek. [QUOTE] Dziś rozmawiałam tylko chwilkę z p.doktor,nie miała czasu rozmawiać,bo jakiegoś szczeniaka znalazła gdzieś w komórce i chyba go stamtąd akurat zabierała[/QUOTE] Moze uda się na nie wyadoptować jeszcze jakiegoś potrzebującego psiaka ?
  15. [quote name='cancer43']Uszatek ma dom !!! Pojechała wczoraj wieczorem !!! Nic więcej nie wiem - taką informację dostałam od p.doktor[/QUOTE] [quote name='sharka']bardzo się cieszę :D ostatni malec w domku! świetnie się lekarka spisała, taką gromadę wyadoptować![/QUOTE] Ogromnie się cieszę. Myslicie, że juz usuwać ogloszenia ? I tak chyba nie pomogły w szukaniu domów...
  16. Odświeżona tablica i alegratka.
  17. [quote name='zakonna']potrzeba wam pomocy w tej akcji w galerii?[/QUOTE] Jesteś z Przemyśla lub okolic ?
  18. [quote name='karolciasz28']Weroniko wchodzę na tę stronę, ale nie ma nic o akcji w galerii albo nie potrafię znaleźć.:oops::shake:[/QUOTE] To jest strona Stowarzyszenia ale o akcji w galerii też nic nie znalazłam.
  19. Elza, moze rzeczywiście chodzi o to że ona broni miski. Czy można ustawić miseczkę w takim miejscu, żeby Punia nie obawiala sie o nią ?
  20. [quote name='Nutusia']A dziś Muchozol jedzie testować nowy, cyfrowy aparat do RTG w naszej lecznicy (też nowej, ale jeszcze nie otwartej ;)). Zobaczymy co tam w operowanej nózi słychać?...Ponieważ jesteśmy umówieni dopiero na 20-tą, bo Doktor teoretycznie ma dziś wolne popołudnie, ale przyjedzie specjalnie dla "Gwiazdy", zaraz po pracy zabieramy p. Danusię i Muszkę i jedziemy "przeczekać" do nas. Bardzo jestem ciekawa co Muszka powie na widok naszego domu i naszej Bandy, z której nie zna 3 osobników... No i co Banda powie na nią... Może na wszelki wypadek trzymajcie kciuki ;)[/QUOTE] No i co powiedziala Muszka ?;)
  21. [quote name='jola_li']Ten, to ma szczęście :)! I jego Pani też, że Taki Pies Jej się trafił :).[/QUOTE] Piękne zdjęcia.
  22. [quote name='barb']Fajne te fotki Diego. Postaram sie dodać do ogloszeń. Dziś, nim tu weszlam odświeżylam mu tablicę i wznowilam alegratkę. [/QUOTE] tablica Diego [URL]http://tablica.pl/oferta/diego-w-typie-boksera-szuka-domu-ID1kjg7.html#463a9050;r:4;s:102[/URL] i allegratka [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/diego-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-21046597.html[/URL] z nowymi fotami. Wyedytowalam tez troche tekst, Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, co w treści zmienić, dodać. Iwoniam, Mikrus był u Ciebie w odwiedzinach czy Ty u niego ? A moze tylko przysłał zdjęcie ? [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8335/8114368357_46d25dfbdc_b.jpg[/IMG]
  23. [quote name='krakowianka.fr']A tu fotki Diego: [URL="http://www.flickr.com/photos/8168557@N06/8117539191/"]DSCF8645[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/8168557@N06/"]Sabina Malochleb-Bazaud[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/8168557@N06/8117539489/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8472/8117539489_e19343cc10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/8168557@N06/8117539489/"]DSCF8646[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/8168557@N06/"]Sabina Malochleb-Bazaud[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/8168557@N06/8117539821/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8056/8117539821_1c127f240f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/8168557@N06/8117539821/"]DSCF8642[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/8168557@N06/"]Sabina Malochleb-Bazaud[/URL], on Flickr[/QUOTE] Fajne te fotki Diego. Postaram sie dodać do ogloszeń. Dziś, nim tu weszlam odświeżylam mu tablicę i wznowilam alegratkę. Kociaki od Ikusi śliczne. Czy ten pręgowany - podobny do Kowu - to chłopczyk ? Pytam bo w sieci są jeszcze ogłoszenia Kowu, dziś dwa odświeżyłam - może się przydadzą ? Kontakt jest tam co prawda zmieniony na Iwonię. Oczywiście trzymam kciuki za domek obu suniek ; Nuki (który już jest) i potencjalny Soni.
  24. [quote name='missiaa']Gałgana i Gapcia ogłaszała barb i Karolciasz28... można je ogłosić jeszcze raz.. bo nie było odzewu :( może te nowe zdjęcia zachęcą[/QUOTE] missiaa, ja ich oczywiście odświeżam tam gdzie to możliwe. Przy okazji wstawie nowe fotki do ogloszeń.
  25. Bączek, Pchełka jest u Ciebie ? Dobrze pamiętam ?
×
×
  • Create New...