barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43']Dzięki,aniele :lilangel:[/QUOTE] Nie ma za co. Zobaczcie czy taki tekst moze być. Prosze o ewentualne poprawki. I czy Uszatek ma więcej fotek ? [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malutki-piesek-pilnie-poszukuje-domu-21174555.html[/URL] Zrobilam tez nowe na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6054/[/URL] i wyedytowalam i odświeżylam na przygarnijzwierzaka [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-psiak-szuka-domu-id48626.html[/url] -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
barb replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Trzymam kciuki za udaną "akcję " ;)[/QUOTE] I ja też :kciuki: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Przydałyby sie jakieś nowe fotki Jokera i Soni rownież. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43']Okazało się że te awaryjne zostały stałymi. P.doktor ma siłę przekonywania - w malutkich miejscowościach lekarz to autorytet.Do tego,jeżdżąc na wizyty będzie miała wgląd w sytuację psiaków. Alf pojechał do domu w Gnieznie Niestety,Uszatek jakoś nie ma szczęścia.Dziwi mnie że ci państwo,u których w kojcu siedzi Uszatek nie chcą go zatrzymać.Mało tego,ciągle bombardują pytaniami kiedy go ktoś od nich zabierze[/QUOTE] Dzięki za info. Czyli oglaszamy teraz samego Uszatka. Postaram sie wyedytowac ogłoszenia. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43'] Wstawiłam je na strony naszej lokalnej telewizji,może tam ktoś je zauważy. [URL]http://asta24.pl/index.php?section=ogloszenia&subsection=list&id=43[/URL] [/QUOTE] Cancer tu jest napisane, ze część psiaków jest w awaryjnych dt. Czy ktoryś oprocz Uszatka szuka jeszcze stalego domu ? "Adoptuj przyjaciela data dodania: Niedziela, 2012.10.14 opis: W Lotyniu ,po smierci starszej pani zostało na posesji 9 psów,opiekuje się nimi p.doktor(obiecała to umierającej) Zbliża się zima,potrzebne domy dla ślicznych,młodych,niedużych psiaków(sami panowie) psiaków.Część została umieszczona w awaryjnych domach tymczasowych,pilnie potrzebują schronienia ALF i USZATEK cena: ------------------ kontakt: p.doktor 602 461 085 lub 666 190 584" -
[quote name='Becia66'] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1659/389aa0feff3512bbgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1668/e1450f43769a630agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1822/4f48c8befa81656cgen.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='majuska']Muki cudnie wyszedł na tych fotach, wygląda jak młodzieniaszek :) [/QUOTE] Naprawdę super wygląda.:lol: I tak pięknie pozuje :lol:
-
Marta, dziękujemy za informacje. :lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Sliczne zdjęcia :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tragedia :-(:shake:. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']ogłoszenia psiaków które są u misia i misiek(kto robi) rozpisane są na ich wątku:) wiem że Ziutka dużo tam robiła, Almy która wróciła z adopcji jeszcze nie usuniete są, to to co wyczytałam z ost strony wątku:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477[/URL][/QUOTE] Tak, na watku jest ładnie rozpisane kto kogo ogłasza :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][B][COLOR=#ff0000]aktualizacja Olkuszaki: 20-10-2012 .......[/COLOR][/B][B]Diego [COLOR=#000000][COLOR=#222222]- ogłoszenia sprzed ponad miesiąca chyba [/COLOR]:-( [/COLOR][/B][/QUOTE] Tam gdzie mozna odświeżam i wznawiam : tablica, alegratka, przygarnijzwierzaka[B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][QUOTE][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][B]Lala [COLOR=#000000][COLOR=#222222]- ogłoszenia są [/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=#FF0000](kto je robi???) [/COLOR][/B][/QUOTE] Jeśli chodzi o Lalę od missieek to jak wyżej; znawiam i odświeżam już zrobione; wczoraj zrobilam jej nowe na Dogomanii. Część jej ogloszeń robiłam ja, część chyba Ziutka. Tak, że i Lala i Diego nie są zupełnie bez ogłoszeń. Oczywiście kilka świeżych by się przydało ale bez nowego kompa i lepszego internetu niewiele moge zrobić... -
[quote name='Marta72']Witamy:) u nas weekend wyjazdowy :) wiec przed nami samochód i odwiedziny u rodzinki, mam nadzję ze sunia bedzie za a nie przeciw;) dobrego dnia![/QUOTE] Udanego weekendu Wam życzę. :lol:
-
To się Sunia2000 ucieszy, ze Cioteczki pamiętaja o Wiki.
-
[quote name='sunia2000']Rzadko ostatnio jestem na dogo ...[/QUOTE] Ja też ...ale dziś zrobiłam nowe ogłoszenie Viki na dogo bo poprzednie straciło ważność [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6043/[/url] odświezam jej tablicę i alegratkę
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Rozmawiałam ze znajomą która mieszka 100km od Inowrocławia i mi mówiła, żeby napisać do [B]elinka[/B] [/QUOTE] elinka ma zdecydowanie najwięcej postow. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kaja na dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6041/[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']To osoby z Inowrocławia:) Napisałam też na facebook'u na profilu wizyty przed i po adopcyjne[/QUOTE] Justyna, jesteś wielka - tyle osob z Inowroclawia znalazłaś. [quote name='missiaa']Tak Justyna dała ogłoszenie... mama też za bardzo nie wiedziała, że psiak już jest ogłoszony... i była zdziwiona, że ktoś do niej dzwoni w sprawie tego foksia...;p[/QUOTE] Pomimo oczekiwania na zgloszenie się dotychczasowego wlasciciela warto zrobić wizytę p.a. u zainteresowanej Pani. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Czyli potrzebny jest ktoś kto zrobilby wizytę przedadopcyjną w Inowrocławiu. [SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]A ten foksio jest ogłoszony, to moze jeszcze znajdzie się wlaściciel ? [/SIZE][/SIZE][quote name='missiaa']słuchajcie, zadzwoniła dziś kobieta(odpowiadając na ogłoszenie) z Inowrocławia, że jeśli nie znajdzie się właściciel to ona chce adoptować Foksteriera.... ale to kawał drogi.. powiedziała, że jest w stanie pokryć cześć opłat za transport... i że wykastruje pieska...itd. ..itd... ja za bardzo nie wiedziałam co i jak mama dała mi telefon mówiąc: "o foksteriera".. no to wzięłam i porozmawiałam chwilę.. ale ja kompletnie nie zajmuje się adopcjami więc nie bardzo wiedziałam o co pytać itd, zresztą nie wiedziałam o czym z nią mama rozmawiała przed podaniem mi telefonu. Więc tylko powiedziałam, że będziemy szukać transportu i się odezwę na ten numer z którego dzwoniła... Więc teraz nie wiem.. przydałby się ktoś z Inowrocławia kto zrobi wizytę.. znacie może kogoś? i później szukać ewentualnego transportu.....plizzz pomóżcie...mama chyba zrzuciła to na mnie, bo prosiłam, żeby go wyciągnęła jako pod moją opiekę(aż nie znajdzie domu) zanim- żeby znów nie zaginął jak inne ładne psy.... (ale jeszcze jest w schronisku).[/QUOTE] -
Nowe ogłoszenie Basta na dogo http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6031/
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Z jednej strony to szansa a z drugiej spore ryzyko. Psiaki na pewno będą potrzebować czasu żeby przywyczaić sie do nowego domu i siebie nawzajem. Czy potencjalny dom będzie wyrozumiały i cierpliwy ? Nie umiem doradzić... A co z ewentualną wizytą przedadopcyjną ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malgoska z tych zdjęć mogłaby powstać fajna książeczka o przygodach Szelki :lol: