barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zapraszam szanowne Cioteczki na bazarek, z którego Malgoska obiecała przeznaczyć część dochodu na jamniczka Kulaczka z Przemyśla. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Truflę-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/url] -
[quote name='Nano']kurde, że też nie ma żadnych wolontariuszy tam :(:(:( a może jakiś DT dla Candy??[/QUOTE] Wolontariusze są ale nie ma ich na dogo. Natomiast na wątku głownym Schroniska w Orzechowcach Stowarzyszenie Nadzieja z Przemysla prosi opomoc dla bezdomnego jamniczka. Link w poscie 809.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Malgoska']biedny maluszek czy to są zdjęcia już po operacji? kiepsko to wygląda jakie są rokowania? czy przewidujecie rehabilitację?[/QUOTE] Weronika dzisiaj znów zajęta łapaniem bezdomnej suczki więc pewnie zajrzy tu dopiero po południu lub wieczorem.
-
[quote name='barb']Gdy jakiś pies(kot) ze schroniska odchodzi za TM to jest to udokumentowane na schroniskowej stronce. [/QUOTE] :-( [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=9&Itemid=22[/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Foks będzie jechał do nowego domu jutro:)[/QUOTE] :multi::multi::multi: -
[quote name='Marta72']oby,oby Dziewczyny!!!! trzymajcie kciuki, jedziemy na 16 dobrego dzionka!![/QUOTE] Będziemy o was mysleć. I czekamy na wiadomości po wizycie.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'] Ja ostatnio dostałam maila od Pana nt adopcji Foxa, "proszę o informacje" i swój nr telefonu. A w ogłoszeniu wszystko o psie napisane, poza tym uważam że jak ktoś jest zainteresowany adopcją to jest podany nr i powinien dzwonić...[/QUOTE] Dokładnie - powinien oddzwonić. Napisz ( bardzo uprzejmie) ze jeśli Pan chciałby wiedzieć coś ponad to co jest zawarte w ogłoszeniu to prosisz aby to on zatelefonował. ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] KRAKOWIANKA - DZIĘKUJĘ TOBIE JUSTYNKA I TOBIE MALGOSKA I TOBIE BARB... TAKZE.. [SIZE=5][B]WSZYSTKIM WAM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE !![/B][/SIZE][/QUOTE] Iwoniam, a mnie za co? Ostatnio naprawde niewiele robię. Praktycznie ograniczam sie do odświeżania starych ogłoszeń. Pisalam Ci dlaczego. Wczoraj popołudniu i wieczor zachecałam do glosowania na mame missieek. [quote name='krakowianka.fr']ale sie Sznufi piekna zrobila! zapisze sobie ten kawalek wypowiedzi: [I][COLOR=#000000]Jest wspaniałym psem, najmilszym budzikiem o 5 rano, najwierniejszym towarzyszem podczas posiłków, najwytrwalszym wędrowcem na długich spacerach i największym psotnikiem, któremu wszystko można wybaczyć. lol[/COLOR][/I][/QUOTE] Piękna jest Sznufi. Też jestem z niej dumna. Pamietam, że Pani Edyta odezwala się do mnie kiedy Ty rodzilaś Natalcię a Panią zainteresowalo wtedy ogloszenie Tuni - juz wyadoptowanej. :lol: [quote name='krakowianka.fr'][B]bazarki:[/B] reasumujac: - do 15 XI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234436"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i55/2/10/31/bn_9acc3f1b03.png[/IMG][/URL] oraz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233224"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i58/2/11/1/bn_4031dc3745.png[/IMG][/URL] - do 18 XI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234049"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i58/2/11/3/bn_55e503bd8d.png[/IMG][/URL] ORAZ [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i53/2/11/8/bn_e79211609f.png[/IMG][/URL] - Do 23 XI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234973"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i57/2/11/8/bn_ac679487d0.png[/IMG][/URL] - Do 24 XI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234974"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i57/2/11/8/bn_cb631b882b.png[/IMG][/URL] ZAPRASZAMY!!![/QUOTE] Swietne banerki tylko ja mam trudności z ich podlinkowaniem.:oops: [quote name='iwoniam']zanim przystąpię do części drugiej podeślę Wam email, ktory dostałam już kilka razy z zapytaniem o niektóre nasze psinki. uwaga, start: Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat suczki o imieniu Tunia. Jaka jest jej obecna waga, wiek, wzrost? Czy ma predyspozycje do psich sportów? Czy utrzymuje dobre kontakty z psami? Czy można ją spuszczać na spacerach? Czy jest skupiona na człowieku? Czy bawi się zabawkami, szczególnie frisbee? Czy jest skoczna, a jeśli tak to czy ma dobrą technikę skoku i lądowania? Czy pracuję z pasją, chęcią, zapałem? Jaki jest jej stan zdrowia? Jaki jest jej stosunek do małych piesków oraz gryzoni? Czy zachowuje czystość w domu i czy potrafi zostać w nim sama? Czy zna klatkę i czy potrafi w niej przebywać? Czy przychodzi na zawołanie? Czy może żyć w stadku psów? Czy jest dominująca czy bardziej uległa? Czy jest żywiołowym psiakiem? Czy lubi wodę, przejażdżki rowerowe i samochodowe, spacery do lasu, w góry itd? Jak zachowuje się w stosunku do samochodów, rowerów i innych pojazdów? Jaką ma koordynację ruchową? Czy broni jedzenia, zabawek, terytorium? Czy dogada się bez problemu zarówno z dużym, małym, spokojnym, żywiołowym psem? Jaki jest jej stosunek do obcych? Czy atakowana przez jakiegoś psa będzie chciała walczyć czy uciekać? Czy jest lękliwa? Czy potrafi chodzić na smyczy? Czy uciekałaby z podwórka przez płot? Jak zachowuje się w stosunku do małych jak i dużych dzieci? Czy ma opory przed wysokością, niestabilnymi powierzchniami? Czy boi się podniesionej ręki, głosu? Poszukuję psa do sportu frisbee, agility, obedience, dog treking, czy ona nadawałaby się? Proszę o szybką, dokładną i szczerą odpowiedź oraz jeśli jest to możliwe więcej zdjęć suczki może jakiś filmik z jej udziałem. ha ha ha .. nie wysilajcie się z odpisywaniem - pani/pan i tak nie odezwie się już więcej..[/QUOTE] Na szczęście Tunia już dawno w swoim domku. I tak najlepiej odpisz ;) [quote name='krakowianka.fr']jak ktos chce troche czasu stracic to tu sa jego posty... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/search.php?searchid=16261158[/URL] wg mnie, szkoda czasu! acha, i nie poddajemy sie z glosowaniem, jeszcze caly dzien jutro mamy na walke![/QUOTE] Tak , nie poddajemy się choć przewaga P.Ali coraz wieksza. Ciotki nie wiecie czy na wątku z glosowaniem mozna wklejać zdjecia zwierzat pod opieka mamy miissieek ? Moze to by zachęcilo do oddawania glosów na nią ? [SIZE=3]Iwoniam, dziękujemy Ci za przepiękne zdjęcia i tyle dobrych wiadomości[/SIZE]. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Zagłosowałam! :)[/QUOTE] Dziekuję :lol: -
Biedniutki. :-(
-
Znalazłam : [quote name='weronika1'] Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt [/QUOTE]
-
[quote name='Malgoska']to wspaniale:) to ile jeszcze brakuje?[/QUOTE] Weronika gdzieś tu pisala, że koszt operacji to 1800 zł. Poszukam tego postu.
-
[quote name='Marycha35']Nie zamartwiaj się na zapas, to i tak nic nie da;) Idź, potem napisz co i jak jest, będziemy się zastanawiać lub cieszyć:) Głowa do góry, będzie ok!!! Trufelko do domku, myk myk!!!!![/QUOTE] Dokladnie tak Marto. A Trufla do domku !
-
Zapisuję wątek.
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']sam znać jak dotrą, a u Su wszystko w porządku, przepraszam, że nie miałam kiedy nagrać obiecanego filmiku.. ale ostatnio taki zakręcony czas[/QUOTE] Głosowanie na kandydata dogo do Krakvetu. Mnóstwo pracy z rozsyłaniem i nerwy (wyprzedzono nas ) ... -
[quote name='weronika1']Mamy na jamnisia [B]532[/B] zł Wpłacili: Barbara-5, Katarzyna- 50 zł,Hubert-20 zł,Jakub-100 zł,Marcin -50zł, Iwona-20 zł, Ewa- 100 zł,Barbara- 15 zł,Elzbieta - 20 zł,Dawid-10,Anna-12 zł,Michalina-10 zł,Elżbieta-10 zł,Lech-10 zł,Hanna- 5 zł [B]DZIĘKUJĘ [/B][/QUOTE] Weroniko, to wpłaty, ktore wplynęły do tej pory na konto Stowarzyszenia ? Nie zamieszczaliście na razie apelu w zadnej z lokalnych gazet ani na stronie schroniska ?
-
[quote name='Becia66']zapraszamy serdecznie na bazarek dla naszych podopiecznych w Boguchwale [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-bi%C5%BCu-AVON-na-karm%C4%99-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11?p=19964273#post19964273[/URL][/QUOTE] Jeśli o mnie chodzi na pewno skorzystam z zaproszenia. Ale bardzo proszę też Cioteczki o odwiedzanie bazarku Malgoski - link poniżej oraz pomoc w jego rozsyłaniu. [quote name='Malgoska'] tymczasem, Jokerek spłacony, mam zgode iwoniam żeby jego bazarkową część przekazać na jamniczka tak więc 25% z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Trufl%C4%99-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/URL] bedzie przekazane na jamniczka:)[/QUOTE]
-
[quote name='karolciasz28']Dziewczyny sory, że ja tak z doskoku, ale mam próbne egzaminy. Jutro ostatni także będę już regularnie...[/QUOTE] To zmykaj do ksiązek. ;) Trzymam mocno kciuki za jak najlepsze wyniki :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa'] no i przegrywamy, co prawda dopiero o 1 głos.... ja już nie mam siły.... drugi raz nam się nie uda. Jestem zła, bo Ulv i my startowaliśmy w poprzedniej ankiecie więc teraz powinni dać szansę nam albo Ulv.. a tu pojawiła się nowa kandydatura i od razu wygra..tym bardziej że dostała pomoc 2 lata temu a Ulv i my ponad 3 lata temu już nie mówiąc że wtedy sumy były bez porównania z tymi które są teraz... ja już straciłam chęć na to wszystko....a czasem na prawdę ciężko u nas z karmą :([/QUOTE] missiiuu staram się też rozsyłać zaproszenia. Inne Cioteczki tez na pewno pomogą albo juz pomagają. Jeszcze trzy dni. A Biala Podlaska na Twoja mamę zagłosowala, tak jak obiecała ? Nie wiesz ? -
[quote name='iwoniam']U onków to sie zdarza, ale jedź do weta.Kontrola wiele nie kosztuje, a lepiej dmuchać na zimne. a ja mam pewną osobę której zaproponowałam Trufelkę. I marzenie, aby ona pokochała ją tak bardzo, jak my.. Trzymajcie kciuki..[/QUOTE] [quote name='Marta72']kciuki trzymane za Truflę bardzo mocno!!![/QUOTE] [quote name='Malgoska']o jak fajnie byłoby, zeby malunia znalazla domek[/QUOTE] Oby się udało :kciuki:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']odnawiając ogłoszenie Kaji w rzeszowiaku zauważyłam nową (chyba?) tendencję ludzie chcą oddać psa za zwrot kosztów utrzymania , taka ukryta cena moim zdaniem pełno psów , szczeniaków i to wcale nie są ogłoszenia takich bid schroniskowych ...[/QUOTE] To zawoalowana oferta sprzedazy psow w typie rasy (bez rodowodów). I niestety te ogloszenia nie sa usuwane. Przy okazji mam wielka prośbę o głos w ankiecie Krakvetu na mamę missieek. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Ile ogłoszeń.:lol: Trzymam kciuki za odzew.:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Cuioteczki trzeba pomóc w zapraszaniu - zostały jeszcze trzy dni. Tak ? [quote name='missiaa']nie byłam, możesz tam zajrzeć i zaprosić? ja wysyłam PW.. jeden koleś mnie tak zwyzywał i powyklinał.. ze aż brak słów.. wkleiłabym ale za dużo przekleństw.... w skrócie "gówno obchodzą go cierpiące psy" :( ale jak weszłam na jego posty to wypisuje jak to on się nie uchleje i nie upali[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Jasne, już tam lece ;) podeślij mi na pw i napisz nick tego kolesia[/QUOTE] [quote name='krakowianka.fr']a mozesz nam napisac TU jego pseudo, to mu nie bedziemy wysylac pw? [/QUOTE] Ja też bym poprosila o PW z nikiem tej osoby. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Już podałam tel. do missieek zainteresowanej osobie , ma się sama skontaktować .[/QUOTE] W takim razie juz nie będę kopiować -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']różnica głosów na wątku ankiety krakvetu zaczyna maleć :([/QUOTE] [quote name='iwoniam']ojej, niedobrze... no to rozsyłać trzeba... ech...[/QUOTE] Juz tylko trzy glosy różnicy na korzyść mamy missiek... [quote name='elaja']Wczoraj do nowego domu zawiozłam moja tymczasowiczkę i mam jeszcze sporo telefonów o nią [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.381396961937749.92415.100002023443913&type=3[/URL] Jest może u Was podobna suczka , nie wiem czy ta ostatnio zabrana z Olkusza mała kudłatka jest jeszcze do adopcji , bo w razie czego będę ja polecać .[/QUOTE] Skopiuję info na watku missieek