Cocermaniaczko,piszesz,że pies gryzie i odpowiedzialnych za to brak,a odpowiedzialni są ludzie.Miał pecha trafiając na nieodpowiednich.A sentyment mamy,bo kochamy wszyskie zwierzęta,nie tylko te grzeczne jak oiszesz bez cienia agresji.Każdy zasługuje na drugą szansę,a szczególni pies źle prowadzony przez ludzi.Nie przekreślałabym go,a skąd Ty wiesz dla niego jest już za późno?jesteś tego pewna?Nikt tego nie wie napewno,dlatego warto spróbować go uratować mimi wszystko.Piesia,która napisała powyżej też mogła swojego psa uśpić,ale walczyła o niego i wygrała.Eutanazja to ostateczność,trzeba najpierw próbować wszystkiego,żeby mieć czyste sumienie.