Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Wierzę,że Tobi znajdzie niedługo dom,to pięknypies.
  2. Bardzo się cieszę i dziękuję Ani i Adamowi z całego serca.Dzisiaj w nocy myślałam o tej suni i modliłam się,żeby się udało.Czekamy na wiadomości o bidulince.
  3. Dobranoc Jeżyczku.Serdeczne podziękowania dla wszystkich kochanych cioteczek,które pomagają maluszkowi.
  4. Asia Ty to zawsze coś fajnego ,wesołego wyślesz na poprawienie humoru.Za Lusieńkę trzymam kciuki,taka fajna sunieczka.
  5. Trzymam kciuki z całych sił,mam wielką nadzieję,że suni się uda.Później się ją dobrze odżywi,zadba o nią i będzie cudo.
  6. Dasz radę jakoś ją dowieźć.Jeden z moich psów waży prawie 50 kg i go wożę wszędzie,też nie mam auta kombi.Ja już się modlę o powodzenie i aż mnie brzuch rozbolał.Ja miałam sunię z zanikami mięśni,bo była b,chora i kilka m-cy nie chodziła,ale zaczęła chodzić i mięśnie się odbudowały,leki też dostawała.Cały czs widze tą bidulkę przed oczami,ona tam nie ma szans na przeżycie i nastrasz ich dobrze,żeby nie brali kolejnego psa,bo będą kontrole.
  7. Ale czy oni zgodzą się ją oddać?Chyba,że w ranach niecnego planu ich postraszyć i udać jakichś kontrolerów.To cudownie,że Twoja mama się zgodziła,błagaj jeszcze męża,proszę Cię.A Ty byś jechała z mężem?Finansowo pomożemy suni,przecież żal patrzeć na tą bidulkę.
  8. Mój Boże,aż się serce kraje,może póki co zrzućmy się chociaż na karmę dla biedactwa.Każdy da po kilka złotych ,przecież ona może z głodu umrzeć,a poza tym jak się im dostarczy karmę,to nie przyjdzie im do głowy pozbycie się jej.Co Wy na to?
  9. Avi jest piękna,mam słabość do kudłaczy.W jakim ona może być wieku i jak się teraz czuje maleńka?
  10. To piękny pies,oby to był ich,mam nadzieję że to jacyś porządni ludzie i go kochają.
  11. Piękne zdjęcia i piękny chłopak,jestem pod wrażeniem,żeby jeszcze znalazł dom.Ile on waży?
  12. Henikar,nie opisaliCi jak pies wyglądał,mogłaś im powiedzieć że na dogo są zdjęcia.
  13. Irvinku,najszczęśliwszy bybys w swoim,kochającym domku,niech ten domek się wreszcie znajdzie.
  14. Fajny banerek dla Koksika,niech przyniesie mu dom i szczęście.
  15. Cudni są i tak miło widzieć ją radosną,a w jakim wieku jest Vikunia?
  16. Biedna sunia,człowiek ją tak bardzo skrzywdził,a ona nadal jest ufna.czy sterylizacja zapobiega nawrotom nużeńca?
  17. Gdzieś jest,jak ktoś powiedział"na dobre rzeczy warto poczekać"
  18. Dziękujemy za pozdrowienia i też Cię serdecznie pozdrawiamy no i pogłaskania dla pięknej Vikuni.Czy ona teraz jest radosna?
  19. Kornelku cudowny,tak bardzo bym chciała,żebyś znalazł wspaniały domek,jak najprędzej.
  20. Bardzo smutne jest to,że psy w schroniskach nie mają wolności,nie mają miłości i jeszcze do tego nawet dobrego jedzenia,pod dostatkiem.
  21. Oby ten scenariusz się spełnił,żeby Bruno święta spędził w swoim domu,czy pani wcześniej wspominała coś o remoncie?
  22. Jeszcze mu trochę żebereczka widać,ale jest lepiej,a będzie jeszcze lepiej,piesio jest piękny.
  23. Śmierdzą,śmierdzą,ale da się wytrzymać,są skuteczne i bardziej ekonomiczne od kropelek,ja wypróbowałam Kiltix firmy Bayer i byLam z niej bardziej zadowolona,aniżeli z kropelek na kark.
  24. Co u Wery?Jak jej samopoczucie?Czy sunia jest trochę weselsza?
  25. Dusje,niech Twoje słowa sprawdzą się jak najszybciej.
×
×
  • Create New...