Myślę,że trzeba działać szybko,bo może wydarzyć się coś,że Ci ludzie zrezygnują ostatecznie.Rzeczywiście,lepiej wydać na behawiorystę,aniżeli płacić za hotel i ogłupiać psa dla którego częste zmiany nie są dobre.Jak padnie propozycja sfinansowania szkolenia to Państwo,myślę zechcą popracować.W ostateczności zrzucimy się po parę złotych,szkoda psa.Szukajcie dziewczyny na cito kogoś dobrego do przeszkolenia psa.