Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='Penny']Biedny Hektorek :( Jakie to wszystko jest wkurzające, jedni pomagają zwierzakom, a inni robią im krzywdę. Marzy mi się, aby każdy zwierzak miał swój domek, ze swoimi wspaniałymi ludźmi. Mentalność ludzi musi się zmienić, bo inaczej będzie tak jak jest, czyli źle. Wkurza mnie też to, że dużo osób nie widzi głodujących, zmarzniętych zwierząt, że dla nich problem jest bo paznokieć się złamał, bo długopis się wypisał itd. Przepraszam, za to co piszę, może to głupoty, ale chciałabym jak najlepiej dla zwierzaków, bo one też mają prawo do szczęścia.[/QUOTE] Przykro mi...biedne kicio. Pamiętam Hektorka, miział się do kolan jak karmiłam koty z dziewczynami na PKS-ie... Nie TY jedna Penny chciałabyś, aby zwierzeta miały jak najlepiej! Zobacz, tu na dogo jest wiele takich osób, które coś chcą, może nawet oprócz cąłego tu pisania wiele robią, i co? Ciągle nas - innych - jest za mało, ciągle tyle nieszczęścia, pogardy, ignorancji i bezduszności... Spójrz tylko w moje obecne bazarki - linki w sygnaturce - Szarik upodlony owczarek wyciągnięty z klatki, w której stał od 5 lat w gnoju, bo inaczej odchodów w budzie psa nie można nazwać. A on po prostu już nie miał gdzie się załatwiać. Albo na drugim - psina, która ze łamanymi apami leżała pod krzyżem na wsi, w śniegu, przemrznięta, umierała tam pod tym krzyżem. Pewnie ktoś ją wywalił na tej wsi z pędzącego auta, w przeciwnym razie nie miałaby połamanych łap... Zero reakcji ze strony mieszkańców... Okropne to wszystko! Dobrze, ze choć niektórym psiakom można pomóc....
  2. Tak jak obiecałam zrobiłam bazarek dla psiny: http://www.dogomania.pl/threads/222323-Nowe-książki!-Połamana-psina-zdychała-pod-krzyżem!-Do-09.02.-Godz.22.00?p=18549494#post18549494 Serdecznie zapraszam na szybki bazarek po nowe książeczki!
  3. Ania, ja też zrobię bazarek, tak jak pisałam na pw. Które łapy ma połamane?
  4. Popieram wzięcie suni od razu ze schronu! Już jakaś kasa jest zadeklarowana, a może będzie jeszcze więcej!
  5. Dziękuję za zaproszenie! Strasznie biedny psiak. DT nie mam, z kasą też krucho, by pomóc sama robię bazarki na różne bidy z dogo... Ania - napiszę później na pw, bo coś mi chodzi po głowie.
  6. [quote name='wapiszon']Martuś, trzymam kciuki . Moooooooooooooooooooocnooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] I ja też! Bardzo mocno!
  7. To ja też trzymam kciuki! Moze ten Pan jednak się odezwie.
  8. Bardzo sie ciesze z super wieści! Marta gdzie znajdujesz takie domki? Szarik z mojeg bazarku nadal w schronie, biedny taki i zero pomysłu co dalej. To znaczy pomysł jest, ale kasy brak... Zrobiłam dzisiaj bazarek m.in. dla Sary, i nawet dołożyłm 10 fantów , aby było dla owczareczki więcej kasy. Serdecznie zapraszam!
  9. [quote name='martaipieski']ja w wolnej chwili moge wstawic na bazarek kilka rzeczy:) jesli nie uda nam się sary zabrac na DT kupie jej może cos dobrego i zawiozę do schroniska, Rozalia dopilnuje by karmę dostała Sara:)[/QUOTE] Marta, ja dołoże wieczorem bizu, której zdjecia mi przesłałąś na e-maila. Może jeszcze coś... Strasznie liczę na to, ze będzie tu jednak sporo kasy i starczy choć na 1 miesiąc, a może i deklaracje spłyną ?
  10. Zapraszam na mój kolejny bazarek, który zrobiłam dla Szarika i Sary! Link w sygnaturce.
  11. [quote name='martaipieski']ok i wielkie Dzieki Malwa, za kolejna pomoc!!!![/QUOTE] Trzeba sobie pomagać! Nie zapominaj, że ostatnio sama mi pomogłaś, i to bardzo! Porozsyłałam link do bazarku, już jest pierwsza osoba licytująca, i mam nadzieję, ze ten bazarek jakoś się rozkręci. Wieczorem wrzucę zdjęcia biżu.
  12. Zapraszam serdecznie na bazarek, który powstał m.in. dla Sary! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222116-Nowe-książki-i-nie-tylko-na-Szarika-i-Sarę.-Do-08.02.-Godz.-22.00.?p=18520199#post18520199[/URL] Marta, może wrzuć link bazarku na 1 stronę do postu 1.
  13. Jestem na zaproszenie! Marta, może warto wpisać w tytule, że jest sznasa na DT, ale brakuje deklaracji. Tytuł wątku będzie bił po oczach, może łatwiej będzie coś nazbierać...
  14. A to chyba nie zauważyłam. Już myślałam, że jest szansa na powierzenie Szarika jakiejś sąsiadce na emeryturze, która trochę by sobie dorobiła. I co dalej ? Zbieramy deklaracje - tych nie ma, robimy bazarki - z tego ciut kasy jest. I co dalej? Co z Szarkiem, bo rozumiem, że cały czas jest w schronisku?
  15. Z domkiem dla Szarika będzie kiepsko, a z DT też, bo recesja dorwałą wszystkich. Stałych deklaracji Szarik nie ma - póki co, a to już by coś dało. Bo gdyby jakieś stałe były, to mogłybyśmy resztę dociągnąć bazarkami. Z bazarku zwykle jakieś pieniążki są. A zastanawiam się czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem poszukanie Szarikowi jakiejś osoby do opieki, która za niewielką opłatą i zwrot za karmę przygarnęłaby pod swój dach i się nim zajmowała. Takie rozwiązanie wybrały dziewczyny z Łowicza - niewidomy Rafik jest u Pani Zofii. To starsza, samotna kobieta, która się nim opiekuje. Pies ma zapewnioną opiekę, ciepły kąt, pełną michę, a Pani, która się nim zaopiekowała jako DT ma parę groszy do renty. Myślałyście dziewczyny o takim rozwiązaniu? Takich osób w każdym mieście jest sporo... Poza tym donoszę, że klecę od wczoraj kolejny bazarek dla Szariczka i jeszcze jednej biy...
  16. Wspaniale ułożyła się sytuacja Tobisia. Tylko te ataki... moze z biegiem czasu ataki ustaną? To tylko takie moje rozwazania, ale w mojej rodiznie jest osoba, która ma psa z padaczką. ( i chciałam koniecznie tę osobę namówić na adopcje Tobisia, ale jak widać nie udało się ) Piesek ten zażywa Luminal i ataków nie ma od ponad 2 lat. Wierzę, że Tobisiowi tez uda się przezwyciężyć chorobę.
  17. A ile ta okrągła sumka wynosi? I czy już wszystko podliczone, bo były poza tym dwa bazarki u innych osób, i z tamtych dwóch też pewnie coś będzie. To zdradzę tajemnicę, że planuje kolejny bazarek dla Szarika i jeszcze może jednej bidy. Ale to juz raczej na początku przyszłego tygodnia.
  18. [CENTER]Witam! Spieszę z wiadomościami, że z mojego bazarku uzbierało się dla Szarika 140 zł ! [/CENTER] [CENTER] :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/CENTER]
  19. [quote name='Gajula']Gajka bardzo urosła, jest wesoła, lubi sie bawić i nadal zjadłaby karmę razem z miską, już chyba tak jej zostanie. postaram się niedługo wstawić kilka nowych fotek.[/QUOTE] Bardzo się ciesze, że u Gajki wszystko w porządku. Niestety psiaki, które w przeszłości były głodzone zawsze walczą o jedzenie i nawet jeśli maja jedzenie podawane w tych samych godzinach, systematycznie, to zachowują się tak, jakby dawno nie jadły. Pewnie tak będzie, że już ten odruch jej zostanie.
  20. To kciuki trzymam za odpowiedni wybór i dobry domek dla Kapselka.
  21. W sobotnie popołudnie zaglądam do Szarika i bardzo się cieszę, ze on taki ożywiony na spacerkach. Biedny psiak, przeszedł piekło, zamknięty przez lata w maleńkim kojcu, a teraz cieszy się z tych spacerków jak szczeniak, tak przynajmniej myślę. Ponadto pochwalę sie Wam, ze z mojego bazarku na Szarika po cichutku policzyłam 120 zł! A do końca jeszcze 3 dni, to może i coś jeszcze sprzedam z wystawionych rzeczy. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękuję Marcie, która na dogo występuje pod: martaipieski, która na mój bazarek oddała cenny talerzyk z psem, i który sprzedałam szybciutko za 30 zł! Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  22. [quote name='ani']a jak reszta, co z tymi chorymi kotkami? :([/QUOTE] Przyłączam się do pytania. Czy koty są jeszcze na śmieciowisku na PKS? Pytam, bo miała je zabrać jedna z fundacji w Poznaniu. I serdecznie zapraszam na bazarek dla upodlonego Szarika! Link w sygnaturce.
  23. Zaglądam do Ritu i czekam z niecierpliwością na wyniki konsultacji. Rita zdrowiej mała!
  24. Zaglądam do szariczka i serdecznei zapraszam na bazarek, który jest dla Szarika! Wczoraj dołożyłam trochę srebrnej biżu. Link w sygnaturce!
×
×
  • Create New...