Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Witam! Zrobiłam bazarek na dwie bidy - dla Gucia, i dla Birmy od Ingi.mm. Serdecznei zapraszam! Rozsyłajcie Kochane, gdzie się da! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219099-Nowe-ksiązki-i-biżu-na-dwie-bidy!!!-Do-15.12.11-r.-godz.-22-!!!?p=18157222#post18157222[/URL]
  2. Zaglądam do malca, i w związku z tym moje pytanie: jak wygląda obecnie sytuacja Tobisia, czy nadal jest w lecznicy, czy może juz w domku ?
  3. Oczka uratowane! Wspaniale! Dziękuję za pomoc dla Trusi!
  4. A czy coś więcej wiadomo na temat domku/rodziny tego Pana? Czy miał już jakieś zwierzęta, cy ma doświadczenie z psem? Może być tak, ze nie ma bladego pojęcia co znaczy mieć w domu psa, którego wcześniej ktoś się pozbył, a może uważa, ze pies się dostosuje do domowników, i obecność dziecka w domu jest bez znaczenia....
  5. Super zdjęcie! Kanapa akurat na dwa psiaki ! :cool3:
  6. Hej Pakuniu ! Cicho coś u Ciebie!
  7. Rafiku mały czas na Ciebie, by iść do "swojego domku". Hallo, gdzie te domki ?
  8. Super, że Rufi tak świetnie trafił ! Naprawdę poszczęściło się chłopakowi! Kanapa, piecyk ... fiu fiu !
  9. [quote name='iwoniam']Oj, to bardzo niedobrze Miejmy nadzieję, że znajdzie się ktoś o wielkim serduszku..[/QUOTE] ... i do tego znawca i miłośnik rasy...
  10. Super! To kolejnemu biednemu psiakoiw się poszczęściło! Gajeczko - bądź malutka szczęśliwa! I czekam na zdjęcia.....
  11. Strasznie smutna historia... A co z domkiem w którym jest już pudelek, chodzi mi o domek, kóry miał podobno wziąźć do domu pieska.
  12. [quote name='monikab']z malcem w porządku widzi i słyszy po prostu taki głupkowaty jest,mozwe nie miał go kto nauczyc i wychowac.Czekam na tel.bo jest osoba, odpowiedzialna i świadoma choroby malca,nim zainteresowana która ma pudelkę[/QUOTE] Osoba, która jest znawcą rasy na pewno potrafi doskonale zająć się malcem. Taka osoba byłaby szansą dla Itusia.
  13. Wspaniale! Trzymam kciuki za Strunę i jej nowy domek! Oby więcej było tutaj takich wieści!
  14. Jestem bardzo ciekawa jak wypadła wizyta w Garwolinie! Trzymam kciuki za psinkę!
  15. Śliczny jest, i jednocześnie taki biedny !
  16. Ja też zapraszam raz jeszcze na bazarek, który jest m.in. dla Rity i proszę o rozsyłanie dalej. Jakiś zastój nastał, a kaska potrzebna. http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-książki-i-biżu-na-chore-psiaki-!-Do-25.11.2011-r.-Godz.-22.00
  17. Pani Alinka pomaga, oj, to chyba o tej samej osobie myślimy. Zaraz jak mi się tylko uda napiszę na pw.
  18. Witam! Przykre to wszytsko, że koty same, pozostawione, rozmnażają się dalej, i jeszcze chore i głodne sa. Sama dokarmiam bezdomne koty, ktore pojawiły sie u mnie na osiedlu, to znaczy rozmnozyły. Kocurki kastrowalam - sam , bo Miasto nei dokąłda nic. Ale kotki zostay wysterylizowane za pieniadze z Miasta, i w tym pomogła mi jedna Pani, ktora tez pomaga kotom. Prześle do Miki27 dane tej Pani na pw, bo nei chcę danych osobowych tu upubliczniać. Moze ta kobieta coś pomoże , zaradzi, ma naprawdę zlote serce. Piszę zaraz pw.
  19. Dziękuję za zaproszenie. Przeczytałam. Koszmar jakiś, niby pies w schronisku a głoduje do tego stopnia, ze jest wychudozny. Chyba, że trafił tam niedawno, a wychudzony już był, to zmienia jednak postać rzeczy. Myśłałam o bazarku, bo mam nowe książki np. "Teraz jestem w Tęczowym Moście". Mogłabym sprzedać i przekazać te pieniądze na psiaki. Ale w tej chwili już trwa jeden mój bazarek, i kiepsko jakoś się kręci. Nie wiem też czy ktoś byłby zainteresowany tymi książkami. Niby Mikołajki i święta przed nami, ale coś zastój na bazarkach. Mogłabym te książki wystawić, tylko nie wiem czy ktoś kupi...
  20. Zaglądam do Gaji? Co nowego u małej ?
  21. Napisałam dzisiaj rano do jednej dziewczyny, która oferuje DT, ale jeszcze mi nie odpisala. Na stronie Boloniarek, link wrzucałam tu wyżej, podano mi, ze dziewczyny z tego wątku oferują tylko BDT i wszystki zapsione na maksa. Jedynie Plicha miała mieć pdoobno wolne miejsce. Do niej pisałam. Na razie czekam, na razie nc...
  22. Trzymam kciukasy za Pana i za psinę. Kiedy wizyta przed aopacyjna?
  23. Czy jest ktoś w stanie pomóc małemu pudelkowi - Itusiowi, o ktorynm pisałam w poście nr 1005?
  24. A ja jeszcze raz zaproszę na swój bazarek !
  25. Śliczny, jeszcze smutny pycholek! Zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Struny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-książki-i-biżu-na-chore-psiaki-!-Do-25.11.2011-r.-Godz.-22.00[/URL]
×
×
  • Create New...