Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Super wiadomość, a nei było mnie tu raptem 2 dni, i już takie szybkie zmiany! Wpłacam pieniążki uzyskane z bazarku na konto komitetu, i po otrzymaniu wpłaty proszę o potwierdzenie na wątku i na bazarku.
  2. [quote name='sambo_os1']Śliczna ta Sabunia,ja nie wiem jak można oddać przyjaciela i spać spokojnie.....:-( Wstyd mi za takich ludzi.[/QUOTE] Niestety ta pani, która oddała Sabę pewnei śpi spokojnie. A wiesz dlaczego? Bo nei potrafiła potraktować Daby jak przyjaciela, a jedynie jak niepotrzebna rzecz.... Strasznie to przykre, ale niestety tak bywa! Co do Saby - przesympatyczna, miła psiunia, i oby wreszcie miała szczęście trafić do domku!
  3. Ja też trzymam, mocno!
  4. A ja trzymam kciuki i za boksię i za zakończenie mojego bazarku ! Jest juz ponad 100 zł !
  5. [quote name='Incia']Co z Pakunkiem?? Gdzie się teraz znajduje?[/QUOTE] Tayga pisała wcześniej, ze jest w trackie załatwiania domku, tyle, ze załatwia ten domek przez kogoś. Post był, ale znikł w wyniku awarii dogo. Nie wiadomo co teraz z Pakunkiem?
  6. [quote name='andegawenka']Boksie nie lubią chrupek, moja wolała z głodu paść niż chrupkę do geby wziąć. Z podłogi to była obraza majestatu, do mordy trzeba było wkładać:p[/QUOTE] Dobre, dobre! Mój westi też nie lubi chrupek, je tylko gotowane. Ale dokarmiam koty, które przyłażą 2 razy dziennie na jedzenie na mój ogród, to potrafi zakraść się i zjeść im chrupki, które rozkładam do miseczek. Kocie chrupki widać lepsze!
  7. [B]Dzień dobry! Zapraszam na wątek! [IMG]http://www.e-gify.com/gify/1991.gif[/IMG][/B]
  8. [B]Dzień dobry! Wpadam na wątek! [IMG]http://www.e-gify.com/gify/1991.gif[/IMG][/B]
  9. [quote name='Aimez_moi']Zagladam do Sabci......:)[/QUOTE] Ja też, bo straszne tu pustki!
  10. Przed skasowaniem postów (awaria dogo) przybyło trochę ludzi do Funfelki. A teraz taka cisza, i te osoby już nie wróciły.....
  11. Ojej, a co tu takie pustki? Wszyscy do pracy poszli? Nikt nie odwiedza Funfelki?
  12. Przytuptałam tu, bo na moim bazarku dla zagłodzonej boserki pojawiła się Julii, czyli weszłam po banerku. Strasznie smutna historia. Julii - dla Soni zrobiłaś wszystko co mogłaś! Ale jak znam życie, zawsze pozstaje jakieś ale, zawsze możemy sobie coś zarzucić, ze jednak można było zrobić więcej. Sonia jednak dostała wszystko. Trzymaj się Kochana!
  13. Witam! Rafik należy do tych szczęśliwców, którzy mają się z czego cieszyć... ma domek u Pani Zofii! [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2024.gif[/IMG]
  14. Witam z rana! Straszne pustki u Gaculi.... Co u Niego?
  15. Dzień dobry! Pokazujemy Funfla!
  16. [quote name='Iljova']Przydałyby się jakieś wieści[/QUOTE] Pewnie dowiemy się coś, kiedy na wątek przybędzie Klaudia...
  17. [B]Dzień dobry! [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2024.gif[/IMG][/B]
  18. śliczna biała kuleczka.
  19. Tak, co do starconych postów, bazarków i zdjęć, to wszyscy ponieśliśmy straty - ja mój na zagłodzoną Funfelkę musiałam klepać od nowa, i myślałam, że mnie szlag trafi.... Ale najważniejsze, że u Gajki coraz lepiej. Może Gajkowa Rodzina uraczy nas niebawem nowymi zdjęciami...
  20. [quote name='sambo_os1']Zaglądam do Sabuni ,witam .[/QUOTE] Witamy nową osobę na wątku Saby!
  21. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Cieszę sie,że u Funfelki ze zdrowiem ok. Terazpowinna jest wysoko energetyczna karmę, by uzupełnić brakujące składniki i ciutprzytyć, bo żebra wystają okropnie.... A co do bazarku, to może jeszcze nie wszystko stracone. Wprawdzie przyszły dwieosoby, które licytowały wcześniej, ale jeszcze postaram sie powysyłać trochęzaproszeń.[/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Mamy jeszcze3 dni. Damy radę![/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. Dzień dobry! Strasznie dzisiaj posępnie, na dworze pada, zimno jest i bardzo wietrznie- przynajmniej teraz w Poznaniu. A co u Funfelki? Na moim bazarku niestety straszny zastój. Osoby, które u mnie licytowały już nie wróciły... Pamiętam dwie osoby, ale przecież nie mogę nikogo zmusić, zeby chciał znowu coś zalicytować, a szkoda, bo potrzeba wielka! A, szkoda gadać, idę na obiad.
  23. Dzień dobry! Sprawdzam co nowego na wątku.
×
×
  • Create New...