MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Dobrze,że wlaściciele Bingusia trochę zmienili podejście,miejmy nadzieję,że nie będą go gnębić po pijaku.[/QUOTE] Na ten post odpisałam, że nie mamy żadnej pewności, że właściciele będą lepiej traktować Binga. Ten post był , ale niestety "wyparował", jak wszytsko co pojawiło się w ostatnim tygodniu na dogo. -
[quote name='Dada M']Szlag mnie trafi, zniknął cały bazarek odzieżowy, tyle nad nim siedziałam, były już też pierwsze licytacje :-/ Cholera no. Wieczorem uzupełnię rozliczenia. Jutro będę się widzieć z Astaroth, więc dopytam o Sabę - możliwe, że w środku tygdonia wpadnę w odwiedziny.[/QUOTE] Niestety wszystkim wszystko co było założone po 2 kwietnia zniknęło, wiele bazarków, a ludzie już nie pojawiają się na tych ponownie założonych... ech... Ewa_88 zadeklarowała dla Saby po 10 zł miesięcznie - może warto dopisać ją do deklaracji na pierwszej stronie ?
-
[quote name='andegawenka']:splat:ojej , a ja się zastanawiam czemu nie dostaję numeru konta na pw. Czyta się historię a dalej już nie....[/QUOTE] Już jest w pierwszym poście!
-
Wcześniej na wątku pokjawiła się nazwa Komitetu i nr konta do wpłat dla Funfelki,
-
[quote name='adkoci']Ja juz po pw pisalam - kto mnie tu zaprosil, jak Funfla zmnalezc nie moglam.. Tak sie zlozylo ze uwielbiam boksie i boksiowate :) i nie moglam o psince zapomniec :)[/QUOTE] Super, ze wróciłaś na ten wątek. Niestety nie wiadomo czy osoby, które licytowały u mnie na bazarku teraz wrócą....a zapamiętałam tylko 2 osoby....
-
[CENTER][U][B]To doklepałam bazarek do końca: [/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225700-NOWE-KSIĄŻKI-I-INNE-RZECZY-DLA-ZAGŁODZONEJ-FUNFELKI-!-DO-18-04-g-22?p=18949723#post18949723[/URL] [B][COLOR=#FF0000]Zapraszam serdecznie![/COLOR][/B][/CENTER]
-
Wszędzie niestety wszystko zniknęło. Mi wcięło ponad 30 postów i sporo wiadomości na pw... Ech... Idę klepać bazarek dla Funfelki.
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Co do Gajki to będzie juz tylko lepiej. A na psie podobno wszystko lepiej się goi. I Gajka jest tego świetnym przykładem. -
[quote name='Aimez_moi']O Boziu......Sabunia tyle postow nam wcielo.....:([/QUOTE] Tak, straszne to, ze te posty zniknęły. Były tu osoby, które deklarowały jakieś wpłaty, a teraz wszystko zniknęło. Dada M pisała też od kogo już wpłynęły deklaracje. Wiem, że moja na pewno, bo już jakiś czas temu wpłacałam. Ale były i inne. Niestety zniknął też mój bazarek, który robiłam dla zagłodzonej Funfelki ( bokserki ), która jest u Maci. Nawet nie wiem kto licytował. Okropne to .... A co u Saby?
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia sa super! Najbardziej podoba mi sie to w czerwonym szlafroku i te z pyskiem umorusanym na piasku. Ale najważniejsze jest to, ze psiak trafił do ludzi, którzy go otoczyli opieką i bardzo koochają. A z relacji jego Pani wynika, że Tobiś zmienił się, przede wszystkim już nie sika. Tak trzymać. Super domek i super pies. [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/sha222.gif[/IMG] -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia super! Tak ładnie zarósł sierścią. Wcześniej myślałam, ze on jest dużo większy. Teraz w tym koszyczku to taki drobiazg. Ale może tylko mi się wydaje. -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Może te ogoszenia są jakąś szansą, by Pieszczoch trafił wreszcie do domu. Ale i tak ma dobrze u Ani. Ma chłopak szczęście, ze nie trafił do schronu. -
[quote name='tobciu']Szwy wyciągnięte. Stresik był, no bo jakże by nie. :) Ale po paru godzinach i przespaniu się pod swoim biurkiem Nutuś poszedł z reszta psiego towarzystwa na dwór. Zniósł to znacznie lepiej niż kastrację. Także Nutek dzielny, bezjajkowy chłopaczek jest :)[/QUOTE] Super, i głowa do góry! Może być już tylko lepiej !
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Zagladam do psiaka [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/152.gif[/IMG] -
[quote name='anula42']witam serdecznie-w przyszłym tygodniu wspomoge sunie tylko poproszę o numer konta[/QUOTE] Dziękuję! Dada widzisz ten wpis? Podeślij nr konta do Anuli42. [quote name='Aimez_moi']Jestem u Sabci.....:)[/QUOTE] Cieszę się, że nie zostałam tu zupełnie sama..... [quote name='DRAGO']jestem tu Malwinko i podrzucam wątek[/QUOTE] Dziękuję Kochana! Zaglądanie i podrzucanie mile widziane.