MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='doddy']Niestety nie. I zdjęć pewnie szybko nie będzie. Nowi właściciele Strunki raczej stronią od dzielenia się zdjęciami na forach publicznych. Zawsze mamy zaproszenie na super obiadek i pyszną kawusię. Ale już przy pierwszej wizycie zrozumieliśmy, że ich dom to ich twierdza. Jesteśmy w stałym kontakcie, ale zdjęcia będą sporadycznie. Przepraszamy za to.[/QUOTE] Trochę rozumiem postawę właścicieli. Ale najważniejsze, ze mamy w ogóle jakieś wieści z nowegpo domu, i że widziałaś Doddy to miejsce i ludzi, z którymi mieszka Struna - Bona osobiście.
-
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i sprawdzam co u Pieszczocha... -
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Biedna Gajka, z dala od domu, od bliskich osób. Ale za to będzie później zdrowa, i o bólu i odserarowaniu na pewno szybko zapomni. -
Nie zaglądałam tutaj od wczoraj. Nawet nie wiedziałam, ze Dada ma takie problemy, a przynajmniej jest teraz skupiona na sprawie swojej suni. [U]Zrobiłam przelew na 217 zł.[/U] 207 zł to w zaokrągleniu jest z bazarku, a 10 zł odemnie jako deklaracja stała za marzec. Wcześniej pisałam, ze deklaruję na Sabę 10 zł mieisęcznie, ale to chyba umknęło. Trzymam kciuki za Sabę, by szybciutko znalazla domek, i aby znaleźli się ludzie, którzy jej w tym dompomogą, i w spłacie długu. Dada trzymaj się i walcz o Zuzkę !
-
Sprawdzam co u Pakusia? Czy on jest juz w nowym domku?
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1']u Binga niesmowite echo :( bardzo mi przykro, ona chyba juz tam do konca zostanie niestety, jednymw czym moge mu pomoc to jedzienie :([/QUOTE] Dlaczego Bingo ma zostać tam gdzie jest? Z wątku wywnioskowałam, ze jest już jakiś DT tylko kasa potrzebna. Co z tym DT? -
[quote name='bumel']Dada M wspominała, że jej własna sunia choruje i teraz pewnie tylko tym ma głowę zaprzątniętą. Nie wiem, czy były jakieś wpłaty na Sabę z fb - trzeba będzie poprosić fundację o sprawdzenie konta...ale to co mogę napisać, to, że tłumów na wydarzeniu Sabci nie ma:shake:[/QUOTE] Biedne suczydło. Mogłaby juz dooopkę grzać we własnym domku przy swoim ludziu. A DadaM, to chyba rzadko na wątek wchodzi. Od wczoraj czekam za kontem, bo mam kasę z bazarku i cisza. Nie dostałam konta, kasy nikt nie chce....
-
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy Pieszczocha! Pieszczoch jest szczęściarzem, bo trafił właśnie na Anię! -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Witam! Dziękuję za zaproszenie. Strasznie biedny psiak, a taki ładny, i przymilaśny. Szkoda go. Ania, nie mogę teraz wiele, ale 10 zł dołożę do karmy. Stasznie się wyprztykałam na bazarkach cegiełkowych i innych. Poproszę o konto. -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']luśka mieszka z lincolnem pannica go ustawia[/QUOTE] To dobrze, że Lusia ma towarzysza. Ona sama chyba by się zanudziła. Czy ktoś o nią w ogóle pyta, jakaś rodzina chętna do adopcji? -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Lusi... co u niej? -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Super widzieć tak zadowolonego psiaka! Najlepsze jest to zdjęcie, na którym "wywalił kółka do góry"! -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szkoda psiaka... mentalność pewnych ludzi jednak się nie zmienia. -
[quote name='martka1982']wklejam paragon za arthrovet panstwo mówią,że puszki jeszcze nie doszły...może jutro Szarik przytył! mam nadzieję,że już więcej nie utyje, bo on już i tak nieźle wyglądał odjeżdżając kupa już prawie dobra państwo zadowoleni, a Szarik chodzi za panią krok w krok Skoro Pani jest w domu, to wcale mnie nie dziwi, ze Szarik wybrał właśnie Ją, bo to jednak z Panią spędza cały dzień.
-
Zaglądam do Pakusia... i czy coś już wiadomo, co dalej, kiedy jedzie do domku?