Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='doddy']Niestety nie. I zdjęć pewnie szybko nie będzie. Nowi właściciele Strunki raczej stronią od dzielenia się zdjęciami na forach publicznych. Zawsze mamy zaproszenie na super obiadek i pyszną kawusię. Ale już przy pierwszej wizycie zrozumieliśmy, że ich dom to ich twierdza. Jesteśmy w stałym kontakcie, ale zdjęcia będą sporadycznie. Przepraszamy za to.[/QUOTE] Trochę rozumiem postawę właścicieli. Ale najważniejsze, ze mamy w ogóle jakieś wieści z nowegpo domu, i że widziałaś Doddy to miejsce i ludzi, z którymi mieszka Struna - Bona osobiście.
  2. Zaglądam i sprawdzam co u Pieszczocha...
  3. Biedna Gajka, z dala od domu, od bliskich osób. Ale za to będzie później zdrowa, i o bólu i odserarowaniu na pewno szybko zapomni.
  4. Nie zaglądałam tutaj od wczoraj. Nawet nie wiedziałam, ze Dada ma takie problemy, a przynajmniej jest teraz skupiona na sprawie swojej suni. [U]Zrobiłam przelew na 217 zł.[/U] 207 zł to w zaokrągleniu jest z bazarku, a 10 zł odemnie jako deklaracja stała za marzec. Wcześniej pisałam, ze deklaruję na Sabę 10 zł mieisęcznie, ale to chyba umknęło. Trzymam kciuki za Sabę, by szybciutko znalazla domek, i aby znaleźli się ludzie, którzy jej w tym dompomogą, i w spłacie długu. Dada trzymaj się i walcz o Zuzkę !
  5. Sprawdzam co u Pakusia? Czy on jest juz w nowym domku?
  6. [quote name='bora1']u Binga niesmowite echo :( bardzo mi przykro, ona chyba juz tam do konca zostanie niestety, jednymw czym moge mu pomoc to jedzienie :([/QUOTE] Dlaczego Bingo ma zostać tam gdzie jest? Z wątku wywnioskowałam, ze jest już jakiś DT tylko kasa potrzebna. Co z tym DT?
  7. [quote name='bumel']Dada M wspominała, że jej własna sunia choruje i teraz pewnie tylko tym ma głowę zaprzątniętą. Nie wiem, czy były jakieś wpłaty na Sabę z fb - trzeba będzie poprosić fundację o sprawdzenie konta...ale to co mogę napisać, to, że tłumów na wydarzeniu Sabci nie ma:shake:[/QUOTE] Biedne suczydło. Mogłaby juz dooopkę grzać we własnym domku przy swoim ludziu. A DadaM, to chyba rzadko na wątek wchodzi. Od wczoraj czekam za kontem, bo mam kasę z bazarku i cisza. Nie dostałam konta, kasy nikt nie chce....
  8. [quote name='agucha007']odwiedzam Sabę... biedna :([/QUOTE] Pewnie, że biedna... Szkoda tylko, że nie ma jak dotąd zainteresowania sprawami suni i nią samą.
  9. [quote name='doddy']Ona ma duuużo kumpli na co dzień, bo Strunka mieszka z kilkoma psiakami u Bożenki.[/QUOTE] A to wesoło u Strunki i duży ruch w mieszkaniu. A będą nowe zdjęcia?
  10. Pokazujemy Pieszczocha! Pieszczoch jest szczęściarzem, bo trafił właśnie na Anię!
  11. [quote name='doddy']U Strunki wszystko super. Waży ponad 55kg. Jest już po sterylce, po operacji oczek i wygląda CUDNIE! I będzie miała nowego kumpa bernisia.[/QUOTE] Jak miło przeczytać takie wspaniałe wieści! I nie będzie już sama jedna w domu. Super!
  12. Witam! Dziękuję za zaproszenie. Strasznie biedny psiak, a taki ładny, i przymilaśny. Szkoda go. Ania, nie mogę teraz wiele, ale 10 zł dołożę do karmy. Stasznie się wyprztykałam na bazarkach cegiełkowych i innych. Poproszę o konto.
  13. Dzień dobry! Zaglądam do suni. Czekam na nr konta na pw oraz odpowiedź na moje pytanie zawarte w poście nr 318. Ludzie, którzy tu zaglądają chcieliby jednak wiedzieć coś więcej o Sabie, o jej sytuacji ...
  14. [quote name='ANETTTA']luśka mieszka z lincolnem pannica go ustawia[/QUOTE] To dobrze, że Lusia ma towarzysza. Ona sama chyba by się zanudziła. Czy ktoś o nią w ogóle pyta, jakaś rodzina chętna do adopcji?
  15. Zaglądam do Lusi... co u niej?
  16. Witam! Z bazarku Saby zebrałam 206,55 zł. Całość pieniązków przeleję na rzecz Saby. Proszę na pw o nr konta.
  17. Szkoda psiaka... mentalność pewnych ludzi jednak się nie zmienia.
  18. Zaglądam do Saby... Czy jest jakieś zainteresowanie Sabą na FB? Dada - wiesz coś na ten temat?
  19. [quote name='martka1982']wklejam paragon za arthrovet panstwo mówią,że puszki jeszcze nie doszły...może jutro Szarik przytył! mam nadzieję,że już więcej nie utyje, bo on już i tak nieźle wyglądał odjeżdżając kupa już prawie dobra państwo zadowoleni, a Szarik chodzi za panią krok w krok Skoro Pani jest w domu, to wcale mnie nie dziwi, ze Szarik wybrał właśnie Ją, bo to jednak z Panią spędza cały dzień.
  20. O ! Ludzie przyszli na wątek, super! Dada - czy na FB jest jakieś zainteresowanie Sabą, czy ktoś pytał o sunię, czy moze wpłynęły jakieś deklaracje, choćby jednorazowe? Niestety nie jestem na FB zalogowana, to i na wydarzenie Saby nie mogę wejść.
  21. Zaglądam na wątek i sprawdzam czy jestem tu sama, jestem, a szkoda. Saba do góry!
  22. Zaglądam do Pakusia... i czy coś już wiadomo, co dalej, kiedy jedzie do domku?
  23. [quote name='Aimez_moi']Nie jesteś sama......:)[/QUOTE] Wiem, tyle, że rzadko tu ktoś zagląda. A o nowych osobach na wątku, to już nie wspominam. A Saba potrzebuje każdy przejaw zainteresowania, bo to oznacza częste goszczenie na pierwszej stronie!
×
×
  • Create New...