MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Zagladam do sunieczki... -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='KropeczkaJ']Zaglądam do chłopaka. Żadnych zapytań z ogłoszeń które robilam Bingusiowi, trochę ludzi jednak zaglądało Cały czas je odnawiam[/QUOTE] Może jednak ktoś wróci i zajrzy jeszcze raz.... Co u psiaka? -
Witam z rana! Trochę poczytałam na tym wątlku. Druzgocące jest to, że kiedy pies był chory znalazł się na ulicy. Straszne to, jak można. Widać można... Wiele ciśnie mi się na usta, ale już nic nie powiem, bo w sytuacji Misia to nic nie zmieni. Jedyne dobre jest to, że zmieniło się jego życie, już nie boli... mam taką nadzieję... i ma opiekę, na którą nie mógł liczyć wcześniej.... Wpłaciłam 20 zł.
-
[quote name='Dada M']Dziękuję ślicznie za ogłoszenia :) Mam jeszcze trochę nowych zdjęć, wstawię jutro. Saba bardzo zadowolona, najszczęśliwsza jest na spacerach i wtedy, gdy może się z kimś pobawić (późno odkryła uroki zabawek, ale czuję w kościach, że wykorzysta to z nawiązką ;)). Zgubiła dobre 4-5 kg. W stadzie bardzo dobrze się odnajduje, ale dopiero towarzystwo ludzi sprawia, że Saba rozkwita :)[/QUOTE] Świetnie, ze Saba taka wesoła i szczęsliwa. Szkod atylko, ze nie biega w swoim ogrodzie.
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1']niestey zadnych zmian[/QUOTE] A to oznacza, ze Bingo nieprędko wyjdzie z domu, w którym ma źle.... -
[quote name='Roszpunka']Pani przez dłuższy czas nie odbierała ode mnie telefonów, później jakiś czas numer był albo zajęty, albo wyłączony. Dziś zadzwoniłam z innego telefonu, Pani odebrała. Pakuś zostaje u nich, jej mąż stwierdził, że jednak go nie odda... Nadal mają z nim problemy, ale nie chcą pomocy, na swój sposób sobie radzą... Ufffffffffff...[/QUOTE] Dobrze, że pies jest w tym domu nadal a nie w schronie, chociaż... nie jestem do końca do tych ludzi przekonana... niby sobie nie radzą, a jednak go nie oddadzą. Pomocy też nie chcą. To wszystko jakoś nie bardzo mi się podoba. A czy jest ktoś w stanie sprawdzić czy pies faktycznie u tych ludzi jeszcze jest? Ktoś mieszka bliżej tego domu? I skoro wszystko ok, i dają sobie radę, to dlaczego nie odbierali telefonu... dziwne... i mam nadzieję, ze nic niepokojącegio naprawdę się nie dzieje, a jedynie ja mam jakieś dziwne skojarzenia....
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Witam! Jestem na zaproszenie Martiki. Co za skur... nie dokończę juz, wyrzucić starszego psa na ulicę. I gdzie ona teraz jest? Pod tym blokiem siedzi, czy przy ulicy? Trzeba szybko jakiś dom dla psinki szukać na cito.... Zajrzę tu wieczorem... -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Rafik taki kochany i wesoły, szkoda tylko, ze ciągle na DT. Może następne ogłoszenia są dla niego jakąś szansą. Z drugiej strony Pani Zofii ma naprawdę dobrze. W przeciwnym razie nie byłby taki zadowolony.... -
Zaglądam i sprawdzam nowe wieści z Pakusiowego domku!
-
[quote name='Incia']Też bym chciała wiedzieć, niepokojący jest ten brak informacji..[/QUOTE] ... to czekamy razem na wiadomość...
-
Tayga - podaj tu proszę co z Pakusiem? Bezpieczny w nowym DT cyz został tam gdzie był do tej pory?
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Witam! Czy są jakieś nowe wieści od Bingusia?