Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='iwonamaj']Lalunia kochana, a ma rację, ze wrzeszczy, co jej grzebać w pycholku będą ...[/QUOTE] A tak, żaden pies nei lubi mieć grzebane - w pycholku czy na podwoziu! Np. mojemu psu doopki czy siusiaka nie wolno dotykać, tylko wolno umyć go po spacerkach, ale tak, żeby sprawdzić, obejrzeć czy nie ma jakiegoś kleszcza czy czego innego to juz nie wolno - jego i wara stamtąd !!!!
  2. [quote name='Gosiapk']masz rękę do interesów! gratulacje :)[/QUOTE] Dziekuję. I mam nadzieję, ze i z tego bazarku (kilkanaście bazarków mam już za sobą) bedzie spora sumka.
  3. Halo, wsyzscy zapomnieli o Sabuni? NIkt tu juz nie zgaląda? Dada M - czy wysyałam przypomnienia o deklaracjach stałych? Pytam z ciekawości, bo wyglada na to, ze deklaracji jest kilka, a za maj tylko 2 osoby zapłaciły. Ja swoją deklaracje za czerwiec wpłacę razem z pieniążkami z bazarku, który zrobiłam dla Sabuni.
  4. [quote name='Gosiapk']Ciocia, a co było tak atrakcyjnego, że od razu zostało sprzedane?[/QUOTE] Wystawiłam trzy pozycje tytułu: [B]"Teraz jestem w Tęczowym Moście"[/B] - wszystkie poleciały w [U][B]opcji KT po 30 zł, łącznie za 90 zł!!! [/B][/U]Zastanawiałam się czy wystawić więcej.... Na razie nikt o ten tytuł nie pyta. Jeśli będzie zainteresowanie - to zobaczę co dalej....
  5. Zaglądam do Sabuni i zapraszam na bazarek, bo coś krucho idzie....
  6. [quote name='martaipieski']ma juz prawie 10 miesiecy:)[/QUOTE] Widzę, ze zadomowił się na dobre....
  7. Jaki jest plan w sprawie psiaka? Bo rozumiem, ze ona nadal na tym polu , tak?
  8. [quote name='Avilia']My go dokarmiamy.16 pies w domu to byłoby zabójstwo...[/QUOTE] Rozumiem doskonale... można wziąźć drugiego, czy trzeciego, ale 16 psiak, to faktycznie kiepsko...
  9. [quote name='Avilia']Niestety w naszej okolicy nie ma takich osób;/ Tutaj pies=buda+ najlepiej łańcuch.[/QUOTE] Przykre to .... A moze osoba, która go dokarmia byłaby w stanie przetrzymać psiaka jakiś czas - z tydzień, dwa, az tu na dogo jego sprawa się wyklaruje, może będą deklaracje i coś wypali z hotelikiem.....
  10. Hoteliki drogo wychodza, a deklaracje kiepsko poskładać. Moze jest w pobliżu jakaś samotna czy starsza osoba, która zajęłaby sie kudłaczem za parę złotych, i tym samym miałaby trochę grosza stałego więcej. Czasami można tak zaproponowac, ze 100-150 zl miesięcznie za miejsce w domu, spacery, czy wyjście na podwórko, plus jedzenie. Wychodzi zwykle taniej niż w hoteliku.
  11. Super, dzielna sunia! Powinna szybciutko znaleźć domek, bo takie maleństwa mają raczej łatwiej. I spieszę donieść, ze na moim bazarku jest kolejny zakup w opcji KT - polecial abroszka z muszelkami za 10 zł. Lalunia - masz kolejne 5 zł.
  12. Jestem na zaproszenie _Lary. Przerzuciłam szybciutko strony, i zrozumiałam tyle, że psiak gdzieć koczuje. Jaki jest plan działania, ma finanse, cokolwiek, gdzie ewentualnie można go umieścić i za ile. Może trzeba deklaracje zbierać?
  13. [quote name='Martika@Aischa']Ciocia Malwa kochana z Ciebie kobietka :loveu:[/QUOTE] BA! Przez skromność nie zaprzeczę :cool3:
  14. [COLOR=#222222][FONT=Verdana]Witam! A ja mam taki problem: Robiłam bazarek w marcu, na którym wystawiłam srebrny naszyjnik z Kruka. Naszyjnik został wylicytowany za 40 zł. Pieniądze wraz z kosztami dostałam. Przesyłka poszła, i po kilku tygodniach do mnie wróciła jako awizowana i nie podjęta w terminie. Wysyłałam informacje na pw, ze prószę o podanie nowego adresu, wpłatę kosztów, które musiałam pokryć za zwrot paczuszki oraz tych, które poniosę w związku z ponownym nadaniem paczki i ....cisza. KOSKA była na dogo pod koniec marca 2012 r. Nie wiem czy ktoś ma z nią kontakt, cyz może cos się stało, ze tu nie zagląda.( tfu..tfu...żeby nie wykrakać ). Teraz sytuacja wygląda tak, ze mam u siebie ten nieszczęsny naszyjnik, ale nie mam już pieniędzy, bo oddałam dziewczynie, dla której robiłam bazarek - dokładnie na hotelik dla psa pod jej opieka. Napisałam info na wątku bazarkowym ( bo chciałam, by było to dla wszystkich jasne ) oraz do moda. Viris odpisała mi, ze mogę zastrzec, ze daje tej osobie czas nr jednego miesiąca, i po tym czasie wystawić rzecz jeszcze raz na bazarku. Nie chcę tak robić, bo jeszcze liczę na to, że KOSKA się odezwie. Czy miał ktoś podobna sytuację?[/FONT][/COLOR]
  15. A ja na moim bazarku mam pierwszy zakup w opcji KT !!! A to oznacza, ze Lalunia ma pewne już 15 zł!
  16. Duży, piekny psiak. Miło poczytać dobre relacje.
  17. [quote name='Gabi79']Dołączam się do podziękowań i też biegnę:lol:[/QUOTE] Dobra, ale szybciutko...:cool3: Może warto link do bazarku wrzucić na pierwszą stronę Każdy zaczyna przecież od pierwszej strony, to może i szybciej tam trafi. Jeśli możecie dziewczyny, to rozsyłacie dalej gdzie się da "do swoich". Ja wczoraj, a wlaściwie dzisiaj w nocy padłam już na "pyśk", i nie dałam rady. Dzisiaj trochę powysyłam zaproszeń. I jeszcze poproszę o namiar do osoby, której przekażę połowę z kwoty, którą uzyskam z bazarku. Nie wpisałam w bazarku w pierwszym poście, bo nei wiedziałam kogo podać, a teraz chciałabym to uzupełnić.
  18. Zrobiłam bazarek m.in. dla Saby [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227711-NOWE-RZECZY-I-INNE-DLA-DWÓCH-STARUSZEK-Do-05-06-g-22-00[/URL] Zapraszam wszystkie zainteresowane losem dusze do zakupów!
  19. Zrobiłam bazarek m.in. dla Laluni! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227711-NOWE-RZECZY-I-INNE-DLA-DWÓCH-STARUSZEK-Do-05-06-g-22-00?p=19167382#post19167382[/URL] Serdecznie zapraszam!
  20. A ja jednak mam wrażenie, że mało tu ludzi zagląda. Nawet deklaracje coś się wykruszyły, ale może to kwestia nie pouzupełnianych wpłat. Jutro zrobię bazarek, m.in. dla Sabuni, to postaram sie wieczorem wkleić link.
  21. Zaglądam do babuleńki.... Czyżby wszyscy zapomnieli o Sabie?
  22. Zaglądam do maluszka....
  23. Hej Martuś! Co u SZiwy, i co z Atosem? Pozostał u Ciebie?
  24. Dlaczego Lalunia biega w prześcieradle? Czy ona jest po sterylce, że taka zawiązana?
×
×
  • Create New...