MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam psiaka, na bazarek też pójdę! -
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mnie też niepokoi to czekanie, na co? I co ma się zmienić w ciągu 2-3 tygodni? -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Trzeba mieć nadzieję, ze coś się zmieni w życiu psiaka. Bingo zasługuje na dobry kochający domek. Ale w pierwszej kolejności musi trafić do DT, aby dowiedział się co niesie ze sobą ten dobry domek. -
[quote name='tayga']Działam, nie mam czasu na net :( Pako pojedzie do Zabrza, dzisiaj to ustaliłam, do DT. Z rana zadzwonię do właścicieli, poproszę o adres.[/QUOTE] Super wiadomość, ze Pako nie trafi do schronu! Aguś, napisz coś więcej o tym DT, czy to płatny domek, sprawdzony, i czy potrzebne są deklaracje. Jeśli tak, to trzeba szybko rozsyłać prosbę o deklaracje, by chłopak nie został bez kasy.
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Bingo pokazuj się biedaku, może akurat ktos Cię wypatrzy! -
To dalej zbieramy deklaracje dla saby. Może jednak z tymi kotami nie byłoby tak źle. Mój pies też nie lubi kotów, ale polubił te, które zamieszkały u mnie na ogrodzie. Zaczęłam je dokarmiać, było ich 5 i zostały do dziś. Nie lubił ich, ale się przyzwyczaił, nie goni je, nie szczeka, nie warczy. Ale ... zajęło mu to prawie rok. Saba musiałaby się przyzwyczaić do kotów chyba w tempie ekspresowym.
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ASIA54']Nie bardzo rozumiem.to gdzie jest w tsj chwili Bingus?Nadal w tej melinie?[/QUOTE] Dla mnie wcześniejsza wypowiedź też jest niejasna. Bo dokładnie nie podano gdzie jest Bingo, ani kiedy wyjeżdża do ewentualnego DT. -
[quote name='Roszpunka']Uważam, że te informacje powinny znaleźć się na wątku...[/QUOTE] Jak najbardziej, tyle, że na watek nie zawsze można dotrzec, a przynajmniej nie na wszystkie od razu, a wiadomość na pw od razu się wyświetla. Może wówczas byłaby większa szansa na odpowiedź.
-
[quote name='martka1982']zamówiłam jednak tę karmę bo jest dla seniorów http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/animonda_pies/207413 po rabacie zapłaciłam 222,48zł a więc tak: Szarik nie chce jeść karmy ani smakołyków - chce jeść to co oni...... te puszki co kupiłam mają 95% mięsa, może to go skusi i jednak zacznie jeść psie żarcie jest już wykąpany - nie bał się wody, więc kąpiel poszła gładko zostaje na godzinkę sam w domu(pani nie pracuje ale czasem wychodzi na zakupy). sprawdzali czy piszczy - nie piszczy, demolki też nie było, więc państwo są szczęśliwi, bo wiedzą,że jest grzeczny gdy zostaje sam Szarik upodobał sobie panią - zresztą z nią spędza większość czasu, a pana na razie olewa ostatnio jak pan wrócił po pracy w nocy do domu to zgadnijcie gdzie Szarik spał? ależ tak! na jego miejscu, tuż obok żonki na wyrku:))) trochę się z tego pośmialiśmy:) uffff, jest dobrze dziewczyny! Kurcze, jak dobrze, że wszystko się układa. Wcześniej, kiedy czytałam wypowiedzi pełne obaw, sama nie wiedziałam czy Szarik dobrze trafi, ale teraz to widzę, ze Państwo są psiolubni i chyba Szarik naprawdę dobrze trafił, do dobrej rodziny.
-
[quote name='Roszpunka']Są jakieś wieści w sprawie Pakusia? Tayga, kontaktowałaś się z właścicielami? W końcu się wkurzą i nawet się nie dowiemy, co się z nim stało...[/QUOTE] Tayga tu ostatnio nic nie pisała, to może lepiej zadać pytania na pw?
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Pies ma końcówkę leczenia i niedługo (miejmy nadzieje) trafi do DT jak polubi się z rezydentami psimi i kocimi:)[/QUOTE] A niedługo, to kiedy ? -
O, widzę, ze od wczoraj sama sobie zaglądam na wątek Saby, a co tam, ważne, że zupełnie tu nie wymarło.... Ludziska jesteście? Śpicie, nie śpijcie, do Saby przywołuję! To jakby ktoś akurat zajrzał, to jeszcze informuję, ze z mojego bazarku jest w tej chwili dla Saby 205 zł, ale brakuja mi jeszcze 2 wpłaty.