MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry! Co tam u Pieszczocha? -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Czy Bingo już jest po usunęciu brodawczaków? -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy psiaka! -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Bingo pokazuj sie Ciotkom, może Cię ktoś wypatrzy. Kiedyś przeczytałam tu taki tekst, ze na dogo żaden pies domu nie znajdzie, a jedynie przez ogłoszenia. Ludzie, którzy piszą i coś robią tu zwykle mają sporo swoich zwierzaków, i trudno im nieraz "dopchać" kolejnego psiaka do siebie. Ale może ktoś, gdzieś, może... -
Tak sobie myślę, ze zachowanie NUtka - to ponowne wycofanie wynika tylko i wyłącznie ze stresu. Bał się wychodzić z domu po kastracji, bo pewnie myśłał, ze wychodząc z bezpiecznego miejsca znowu czeka go krzywda. Kiedy wyszedł z domu i trafił do weterynarza skrzywdzono go. Psiak musi to wszystko przetrawić po swojemu, musi zaufać. Wie, że jest otoczony opieką, i w tym domu nic mu nie grozi. Ten dom to jego twierdza.
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Witam z rana! Dziewczyny, tak sobie myślałam nad sytuacją Bingo, i nie możemy się wszystkie poddawać. To jest pies, który miesza w domu, a takiemu to jednak teoretycznie łatwiej znaleźć dom, niż psiakowi, który całe życie stoi na łańcuchu przy budzie lub siedzi w boksie w schronie. Taki nie jest socjalizowany z człowiekiem. Bingo socjalizację ma za sobą. Jak ona wyglądała ? Pewnie pozostawia wiele do życzenia, bo traktowanie psa przez właścicieli nie było prawidłowe, ale jednak pies wie jak zachować się w domu, umie swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać na dworze i o tym wie. Niedawno został adoptowany przez rodzinę Szarik. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu.-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-początki[/URL]! Szarik mieszkał przez kilka lat w klatce, w odchodach, nie wychodził z niej, nigdy nie był na spacerze. Do tego wychudzony, chory. Szarik trafił do schronu, dla niego to było wybawienie. Tam wolontariusze zaczęli z nim intensywnie pracować, wyprowadzać na spacery. Pies został wyleczony, dożywiony i poprzez ogłoszenia trafił do DS! W tej historii jest to naprawdę niesamowite, gdyż to jest pies, który nie miał nic wspólnego z człowiekiem, nie znał go. Poza tym, ze ten "człowiek" to czasami go karmił, a zwykle zostawiał go samemu sobie. Ale pies ufał, i to bardzo.. Adopcja Szarika była dla wsystkich wielką niespodzianką.... Przeczytajcie, choć pokrótce wątek Szarika, i zobaczcie , że cuda jednak się zdarzają. Teraz, gdy sprawa Szarika jest jasna, wiele osób może śmiało powiedzieć, że ta adopcja nie powinna nigdy sie zdarzyć, bo dla wielu po prostu była niemożliwa.... A jednak zdarzyła się! Bingo też ma taka szansę! Więcej wiary Dziewczyny! -
Witam! I ponawiam pytanie: czy sprawa DT dla Pakusia już jest rozwiazana? Czy on już do tego domu trafił? Czy jednak jest potrzebna pomoc w postaci intensywnego szukania domku dla niego ?
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Biedna mała... Co u Gajki? -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psiaka! Czasami wiara czyni cuda, czasami.... -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
MALWA replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Trochę Pieszczocha światu pokazałam :) [url]http://tablica.pl/oferta/mix-sznaucera-olbrzyma-pieszczoch-IDU547.html[/url] [url]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pieszczoch-3-latni-mix-sznaucera-olbrzyma-W0QQAdIdZ365360374[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99081/Pieszczoch---3-latni-mix-sznaucera-olbrzyma--/[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26000,pieszczoch-3-latni-mix-sznaucera-olbrzyma-.html[/url][/QUOTE] Może będzie jakiś odzew....