Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ale Wasz przydomek hodowlany nie pasuje do dogo canario :P Musicie kupić kolejnego tybka :P
  2. Aga, bo pijam 5-6 kaw dziennie ze śmietanką 10% i waga poszła w górę :/ Miałam zacząć biegać w tym tygodniu, ale oczywiście pada :/ Ola, a czemu bez laktozy?
  3. Z jakiej okazji ta niespodzianka?
  4. A co, już szczyl zarezerwowany?
  5. Lampka wina i już pijak? :( Ja muszę przystopować z kawą :/
  6. Nie :P Wypiłam sobie lampkę wina :)
  7. Jakoś w to nie wierzę :P
  8. Zdjęcia śliczne, a mój post jak zwykle pominięty :P
  9. Oj Aga, nie wyprzesz się, że kochasz ONki nad życie :P
  10. Rodzice przylecieli, to już dogo olałaś
  11. Kupuję mu Animonda Rafine ;) Skład nie jest jakiś super świetny (20-30% mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego), ale to mi zjada ze smakiem ;) No i oczywiście surowe dostaje jak mi się przypomni ;) A suchą kupiłam mu ostatnio Applaws ;) Skład przyzwoity, a mi chodziło głównie o to, żeby granulki były małe ze względu na brak zębów u niego ;)
  12. Miałam 21 lat. Wyjeżdżałam razem z mężem, a w Polsce zostawiliśmy praktycznie całą rodzinę :( Tylko my i męża brat jesteśmy w Niemczech, ale on na Bawarii, więc do siebie mamy 600km :/ Cała pozostał rodzina z mojej strony, jak i ze strony męża w Polsce ;) Jedyny plus jest taki, że w PL nasze rodziny mieszkają w promieniu 25km, więc wszystkich mamy blisko jak już jesteśmy ;)
  13. Oglądam właśnie reportaż o albinosach M.Wojciechowskiej. Masakra, co się na tym świecie dzieje :(
  14. A to przez ten łańcuszek Cię boli?
  15. Nie zapomnij się spakować :P
  16. Jak widzę te drzące japę psy za płotem, rzucające się na auta czy inne psy, itp., bez różnicy czy ONek czy inna rasa, to dochodzę do wniosku, że na posiadanie psów ludzie powinni przechodzić jakieś szkolenia ;) Wiem, że to utopia i nie ma szansy na realizację, ale takie jest moje zdanie ;)
  17. Moja sucz, to i w styczniu wlezie do wody ;) Ona jak widzi wodę, to jej zawsze ciepło :D
  18. Jolka, ja we wrześniu będę miała 13 lat na emigracji :P 8 lat temu straciłam mamę i wtedy straciłam też ochotę wyjazdów do ojczyzny :( Do Polski mnie ciągnie, ale głównie ze względu na moje bratanice/bratanka. I odkąd mam dzieci, to zależy mi, żeby moje dzieci miały kontakt z kuzynostwem i dziadkami ;) W innym wypadku, pewnie jeździłabym do Polski raz na kilka lat Ale zgadzam się co do jedzenia ;) Jak byliśmy w Polsce w maju i kupiłam zielonego ogórka na chleb, to ten ogórek smakował i pachniał :) Tu w Niemczech, jedzenie nie jest bardzo złe, ale polskie jest 1000x lepsze ;) No i nie wyobrażam sobie np. w swojej kuchni innego majonezu niż Winiary :) Mam kilka produktów, które muszę mieć Polskie i już!
  19. W końcu ktoś, kto ma takie same doświadczenia z tą rasą co ja ;)
  20. Hej :) Angi, on nie miał zwierząt w dzieciństwie, więc ma trochę inne podejście do tych spraw :P I ja to rozumiem ;) Jakby miały futro, to byłyby spoko :P
×
×
  • Create New...