Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A nie boisz się jak Czika zareaguje na gromadkę szczylków, kiedy Oxa się oszczeni? Bo wiesz, teraz masz tylko Irę i Czikę do pilnowania. Później może być takich 6 albo i więcej do upilnowania :/
  2. Oj Aniu, atakujemy na przemian z Niemcami ;) Póki co im również nie udało się nam strzelić bramki, a to świadczy o polskiej drużynie coraz lepiej. W końcu gramy z mistrzami świata :P
  3. No, szkoda że taką okazję zawalił :/ Ale gramy bardzo dobrze i liczę, że będzie ok ;)
  4. Ja jestem za twarda :P Nie pozwalam sobie wejść na głowę, nawet obcemu psu ;) Dziś np. jak szłam po Theodora do przedszkola, to zabrałam ze sobą Torę. Plan był taki, że idę polami, wychodzę od strony przedszkola, zabieram młodego i idziemy do domu już normalnie. W polach spotkałam sąsiadkę z Kisi (husky). Jako że Kisi nie jest spuszczana ze smyczy, to postanowiła swoją panią przeciągnąć kilka kroków, a potem położyła się na ziemi i czekała aż my się zbliżymy. Sąsiadka mogła sobie ją ciągnąć z całej siły-pies miał ja w głębokim poważaniu :P Kisi ma ponad 3 lata i takie numery są u niej normą. Jakby była moim psem, to dostałaby po łbie i tyle. To nie pies będzie decydował czy stoimy czy idziemy i w jakim kierunku :P
  5. Mi się też coś wydaje, że może być remis ;) Choć gdzieś głęboko liczę, że w ostatnim momencie uda nam się trafić decydującego gola i wygramy ;)
  6. Kusi mnie niufek po Torce :/ Ale w głębi serca czuję, że nie będę potrafiła zrezygnować z ONka
  7. Jaki wynik obstawiasz? Lyń śmierdzący :P A ja patrzę, bo liczę, że dokopiemy Niemcom jak 2 lata temu :)
  8. Na czym? Bo biegałaś pewnie ostatni raz w szkole :P P.S. Oglądam mecz :)
  9. Chyba jednak wolę niufki :P
  10. Skoro liście już u Ciebie powoli lecą, to powinnaś się cieszyć, bo zaraz zima i będziesz miała spokój z alergią :P
  11. A z Olą się spotkasz, skoro jedziesz do stolicy?
  12. Aniu, bieganie to taki szybki spacer :P
  13. Trochę dziecinne podejście :P W ten sposób podchodząc do sprawy, to co druga osoba na dogo, powinna przestać udzielać się w czyjejś galerii :D Mi też trochę zajmie, bo ponad 2 lata nie biegałam :/
  14. To jest nazwa tybetańskiej świątyni ;) Nie boję się Ciebie :P
  15. Zaraz po bieganiu, grzecznie poszłam pod prysznic :P
  16. Hej Aguś :) Cześć wujek
  17. Śmiech to zdrowie ;) Angi, jeszcze zdążysz kupić jakby co ;)
  18. Nic specjalnego ;) Po prostu coś "lepszego" niż nosisz na co dzień :P Uciekły :)
  19. Póki co tak, biega ze mną, bo jeszcze nie robię 5km :P Muszę wrócić do kondycji sprzed 2 lat, więc potrzebuję trochę czasu, żeby przebiec taki dystans ;) Jak już będę biegać te 5km, to niestety, ze względu na jej stawy, nie będzie mogła ze mną biegać :( Chyba że wet prowadzący jej łapy wyrazi zgodę ;) Hejka dziewczyny :)
×
×
  • Create New...