Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jaką Fabian ma fajną czapę :)
  2. Tak, akita amerykańska jest trudnym psem w stosunku do innych psów :/ Jednak weź pod uwagę fakt, że jakoś są hodowle tych psów, więc idzie coś z nimi wypracować ;) Pytanie tylko, czy dalibyście radę :P Mój brat ma miksa akity amerykańskiej z onkiem. Torin ma teraz 11 miesięcy, więc jeszcze kocha cały świat i inne psy :D Jak będzie za około rok, życie pokaże :/
  3. Gratulacje Aniu :* No to Aga, skoro Qwendii kończy karierę wystawową, to tym bardziej potrzebny Wam nowy pies :D
  4. *Magda*

    Negra vel Kekła

    Siema :) To jak zdjęć nie da się wrzucić, to chociaż napisz co u Was :)
  5. Aga, bierz szczyla i już ;) Nie musi być tybek, nie musi być akita :P byle był szczeniak :)
  6. W sumie to nie mało, dlatego ja Bogdana namawiać nie będę :P Jeśli Theodor nie da rady przekonać tatusia, to ja się nie wtrącam. Bo oczywiste jest, że zwierzątkiem będę się musiała opiekować ja :P
  7. W sumie, to żadne, bo tylko stwierdził, że ma psa i kota, więc nie potrzebne kolejne zwierze :P
  8. A przepraszam najmocniej :P Zapomniałam, że wczoraj na dogo nie byłam i nie było odliczania :P Więc: 16!
  9. Cześć zapracowana mamuśko :P
  10. Hej dziewczyny :) Aga, przestań ze wszystkim panikować :P Angi, nic nie mam do jaszczurek, ale wolę zwierzątka futerkowe :)
  11. Szczurki są najlepsze ale nie chcę ich stresować obecnością kota :/ O ile w ogóle Bogdan się zgodzi na zwierzątko
  12. Nie boisz się? To jest stosunkowo nowy środek na rynku, w porównaniu z kroplami/obrożami. Nie są jeszcze do końca znane skutki uboczne. Ja bym się bała podawać długotrwale psu tabletki "z trucizną", w obawie przed uszkodzeniem wątroby czy innych narządów wewnętrznych :/
  13. Moje starsze dziecko dziś zapragnęło swojego zwierzątka :) On chciałby ptaszka albo jaszczurkę....Pokazałam mu właśnie świnki morskie i jest nimi zachwycony :) Jutro musi namówić tatusia, żeby mu pozwolił posiadać swoje własne prywatne zwierzątko ;) Może mu się uda :D Ja bym mu najchętniej szczurki kupiła, ale dopóki żyje Lumpek, to nie jest dobry pomysł :/
  14. Ja rozumiem zgubić moją galerię ;) Ale swoją?? :P
  15. Nalepka,to pomyśl jaką pracę ma położna. Ta, która była przy moich obu porodach, potrafi nie wychodzić ze szpitala dobę albo i dłużej :/ Oficjalnie też mają system pracy 12 na 12, ale jak jej "pacjentka" rodzi, to albo zaczyna szybciej dyżur, albo kończy go później, albo nawet przyjeżdża w dniu, w którym powinna mieć wolne. Wiecznie pod telefonem, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet podpisywałam z nią papiery, że na 4 tyg. przed terminem porodu, mogę do nie dzwonić nawet w środku nocy, gdyby nagle coś się działo, coś mnie zaniepokoiło itp. Jak przed porodem chodziłam do niej na akupunkturę, to jednego dnia nawet do niej nie miałam co jechać, bo była 2 doby w szpitalu, bo odbierała 3 porody w tym czasie. A oprócz czasu porodu, jej obowiązkiem jest zostać przy młodej mamie jeszcze 4h po porodzie. I w ten sposób kobieta 2 dni do domu nie była :/ Ona kocha tę pracę i to było widać i słychać w każdej rozmowie z nią ;) Ja jednak wolę pracę, gdzie idę na 8-9h i wracam do domu :)
  16. No ;) Już nie długo będziesz go niańczyć :D A mi w ogóle :P Za szybko, za szybko :(
  17. Dokładnie :) Dopiero co stękałam, że już chce mieć to za sobą, że już chcę urodzić....A to już 1/4 roku minęła. Ani się nie obejrzę, a będziemy roczek wyprawiać :) Dziękuję Aniu :*
  18. Zawsze możesz psa trzymać na kilku metrowej lince, jeśli boisz się, że psa nie upilnujesz ;) Ja od 6 lat jeżdżę co roku ze swoją suką na psią plażę w Holandii. Są tam dziesiątki psów i ludzi, a psy biegają pomiędzy, nikomu przy tym nie przeszkadzając :) Jeśli ktoś wybiera się na psią plażę, to musi liczyć się z tym, że psy tam biegają, bawiąc się z właścicielem czy między sobą ;) I oczywiste dla mnie jest, że w takie miejsca, gdzie jest duże skupisko innych psów, przychodzą takie psy, które nie są agresywne w stosunku do innych psów/ludzi ;)
  19. Dziś Nathan kończy 3 miesiące :) Z tej okazji małe zdjęcie porównawcze, jak to moje dziecko się zmieniło w tym czasie :)
  20. Dzień dobry ciociu Agnieszka :D
  21. Dobry :) Ale widzę, że nas znalazłaś :) Niby teraz ma być 22-23'C tylko przez najbliższe dni. Ale woda już się od poniedziałku nagrzała i już ona sama ma 22'C :) Więc można się pochlapać trochę :)
×
×
  • Create New...