Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ale ja nie wiem czy Ola nosi stringi :P
  2. Ja też się ograniczę do 5km, to mi wystarczy ;) Ok, znikam biegać :P
  3. Niby mogę ;) Ale po 2 latach nie biegania, moja kondycja spadła poniżej zera :/
  4. Ja się nie czepiam, tylko pytam :P :D
  5. Nie. Ale zawsze może zacząć :D A w moich chodzić mu nie pozwolę :P
  6. W sumie to chyba masz rację ;) Zamiast światowej kariery, mam dwóch kochanych synków
  7. Tak, będzie mogła pożyczyć Bogdanowi :D
  8. A ja kocham Gdyby nie kontuzja kostki pod koniec podstawówki, to może teraz zamiast na dogo siedzieć, trenowałabym przed jakąś światową olimpiadą :P Mnie żadne okresy nie były w stanie powstrzymać przed ćwiczeniami na wf'ie :) A jak jeszcze okazywało się, że będziemy na lekcji biegać, to już w ogóle był "mój dzień" :)
  9. A co kanar ma wspólnego z tybetańską świątynią? :P
  10. Oprócz dużych piersi, to jeszcze figurę ;)
  11. Żeby wymówić ten Wasz przydomek, to można język połamać :P
  12. Hej :) Będzie czas, będzie ;) Bo Ola abstynentka :P Tak swoją drogą, to idę za pół godzinki biegać, bo Bodzian ma I zmianę, to zostanie ze śpiącymi dziećmi :)
  13. To pewnie teraz macie te deszcze, które były u nas w zeszłym tygodniu :/ Jednego dnia to już tak lało, że żeby pojechać do przedszkola, to musiałam Theodora wziąć na ręce i zanieść do auta, wchodząc do kilku centymetrowej kałuży :D Wody miałam prawie pod kostkę. A jak się zaje*iście operowało hamulec/gaz butem pełnym wody :D
  14. Jolka, a jeśli można wiedzieć, to jaki jest minimalny zarobek w Norwegii w koronach?
  15. Ola, spakuj coś "wyjściowego"
  16. To na weekend możesz się schlać winem :P
  17. Hej laski :) Majoka, a ile czasu tak?
  18. A ja mam strój z zeszłego roku :P
  19. Nie biegam codziennie :P Jeśli już to 3x w tygodniu ;) Ok, ja też idę spać :P
  20. I jak po nalocie? Były zje*ki? :/
  21. Oooo, będę miała z kim biegać? :)
  22. A już myślałam, że przespałaś przystanek :P Dobranoc ;)
×
×
  • Create New...