-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
W sumie to nic szczególnego :P Rano biegałam, potem prysznic, suszenie włosów i z Bogdanem do sklepu. Jak wróciliśmy to już była pora na obiad, potem Theodor z przedszkola wrócił i pojechaliśmy do koleżanki ;) Jak wróciliśmy, to była 18:50 :/ A gdzieś między tym wszystkim pranie zrobiłam :P -
To dobrze, że szczurki szczęśliwe ;)
-
Jak ona ładnie pływa :) A takie siedzenie, to chyba nie jest normalna pozycja :/
- 1417 replies
-
Tyś, jakiej wielkości jest Morus? Dziś (po raz kolejny zresztą) widziałam babkę z psem, kropka w kropkę jak Morus ;) Sięga babce do kolan. I tak się zastanawiam czy czasem nie ma gdzieś na świecie rasy, która jest pierwowzorem Morusa ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć dziewczyny :) Ja dziś jakaś zalatana i dopiero komputer odpaliłam :/ -
łamAga w pracy :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tylko wiesz Ola, Maria to Twoja podopieczna ;) A Staś to Agnieszki bratanek i chrześniak jeśli dobrze pamiętam ;) Gdzie jeszcze byłaś? :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moi znajomi wiedzą, że lubię kartki i mi z wakacji starają się wysyłać ;) Marek (brat Bogdana), zanim wyleciał do Stanów, to wiedział, że musi mi wysłać kartkę :D No i dotrzymał słowa ;) Myślałam, że kartka będzie później niż on ze Stanów wyleci (następny weekend wraca do Niemiec), a tu niespodzianka, bo kartkę wysłał we wtorek, a w piątek była już u mnie ;) Dla porównania, brat jak wysłał kartkę z Jamajki, to szła pół roku :/ -
Tyś, Lumpek jest zabrany z prywatnego schroniska. Babka miała wtedy coś około 30 kotów i (chyba) 8 psów pod opieką. Tam, Lumpek jadł wszystko i była walka kto pierwszy ten lepszy :( Więc ja mu chciałam to wynagrodzić ;) No i teraz mam za swoje :D Poprzedniego kota, znajdę jak miałam, to przez pierwsze dni jadł suchy makaron nawet ;) A jak go moja mama rozpieściła, to tylko porcje rosołowe (całe, z kośćmi pożerał) i nad odrę do wędkarzy na rybę chodził :D
-
Sama kiedyś kupiłam psa "po rodowodowych" rodzicach :/ Nawet nie pamiętam ile kasy na weta poszło, a i tak potem Herę uśpiliśmy :( Hera była pierwszym psem, którego kupiłam. Wcześniej miałam psy za free. Dlatego po tych złych doświadczeniach wiem, że albo kupię psa w normalnym związku albo wezmę jakiegoś szczylka z wpadki ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zapomniałam, że też z Egiptu mam :P Wysyłaj, bardzo chętnie ją u siebie powieszę ;) Kolega jest teraz z synem w sanatorium, na północy Niemiec, pod duńską granicą i też mi wysłał kartkę :) Oto moja kolekcja: z USA i z Jamajki -
I to kolejny powód, żeby brać psa choćby po tych minimalnych ocenach jakie pies/suka muszą zdobyć, żeby mieć hodowlankę, niż żeby mieć z pseudo i psa z nieznaną psychiką :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zapomniałam się pochwalić, że w piątek dostałam kartkę pocztową ze Stanów Zjednoczonych Teraz w swojej kolekcji, oprócz Włoch, Hiszpanii, Majorki, kilku kartek z polskich miast, mam kartkę z Jamajki oraz z USA -
Szkoda, że taki młody pies i taką ma nie ciekawą przyszłość :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tyś, to jest jedyna forma sportu jaką dopuszczam ;) Żadne brzuszki, siłownia, fitness itp. nie wchodzą w grę :P Aga, Bogdan będzie w pracy, więc jeśli dogo mnie nie pochłonie, to pójdę wcześniej spać ;) -
Sebek na pewno jest facetem, a Ty kobietą? Nie jest czasem odwrotnie? :D Bo to nie jest normalne, że facet pija piwa smakowe, a kobieta zwykłe :P A jak sąsiedzi tacy fajni, to może oni Wam pożyczą swojego psa na spacer? ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Może wtedy uda mi się walnąć drzemkę w ciągu dnia ;) Albo pójdę spać o 20, razem z dziećmi :D -
Gingers nie zawiera chmielu ;) Tylko musisz się liczyć z tym, że piwo imbirowe ma inny smak, bardziej słodkawe ;) Ale Ty pijasz radlery itp. to powinno Ci smakować :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wolę o 5, niż w ogóle :P Zresztą, tak z rana nawet lepiej się będzie biegać niż wieczorem ;) Na pusty żołądek, wypoczęta :) -
A imbirowe próbowałaś?
-
My teraz nad morzem też wynajęliśmy domek z pełnym wyposażeniem w kuchni, więc Tora będzie kontynuować barf. Ale ten rok jest wyjątkiem, ze względu na małe dziecko. W następnym roku już, jak zawsze, urlop spędzimy pod namiotem, więc o barfie na kilka dni Torka znowu zapomni :P No może nie tak do końca, bo pole namiotowe na które jeździmy ma sklep, więc coś tam jej kupię ;) Ale to np. na kolację tylko, a rano będzie właśnie suche albo puszki ;) I ze względu na takie wypady, żeby nagle nie było rewolucji żołądkowych, to nawet teraz, co kilka dni podaję suce porcję suchego ;)
-
Super, że to taka fajna bezproblemowa metoda :) A ja szczurki? bo coś cicho o nich :(
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A ten rowerek biegowy już ma? Kurde, takie upały mają być w tym tygodniu, że będę mieć problem z bieganiem :/ Bogdan ma drugą zmianę i myślałam, że będę po prostu biegać jak się obudzi. No ale jak on wstanie (10-11), to już będzie koło 30'C i nie da się biegać w takiej temperaturze :/ Chyba jedyne co mi pozostaje, to jak Nathan obudzi się na mleko o 5 rano, to go nakarmić i jak ponownie zaśnie, to ubrać się, wziąć sukę i pójść biegać :)