Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Co to za preparat??
  2. Dobrze, że moja Tora nigdy nie była wystawiana, bo pewnie też bym ją próbowała opchnąć po pierwszej wystawie
  3. Hej :) No ja nie wiem co to się ostatnio z Tobą dzieje :P Rozwalenie to była oczywista oczywistość ;) No bo po co mi "wystawa" pieluch :D
  4. No w końcu się doczłapałaś :P
  5. System dwuzmianowy, tak jak ma Aga czy mój mąż jest dla mnie rewelacyjny ;) Zawsze można coś zaplanować "do przodu". A takie "dniówki", to żeby cokolwiek coś załatwić, to człowiek musi brać dzień wolnego :/
  6. To co, odliczamy? 21 :) Ładna jesteś, to masz powodzenie ;)
  7. Najgorsza zmiana, to jest od 8 do 17 :/ Ani rano czasu, ani po pracy :( Nie cierpiałam tak pracować :/
  8. Wszyscy się witają, a Marty jak nie było, tak nie ma :D
  9. A Ty myślisz, że ja mam teraz barierki dla Theodora? Nie :P Od roku śmiga sam po schodach ;) No :)
  10. Mamy jakieś 3 lata czasu, bo młody musi sam po schodach dobrze wchodzić, żeby barierek nie montować ;) Ale wiadomo, że im szybciej tym lepiej ;) A że strych już ocieplony, a karton-gipsy dostaliśmy za free, to trzeba się już za to brać ;) Bo jeszcze trzeba prąd, ogrzewanie itp. zrobić, więc może się w 3 lata wyrobimy :D
  11. "Chyba" to taka duża ryba
  12. A ja nie idę do pracy :P
  13. Ja też mam, ale pochowane na strychy :D I w końcu muszę się zabrać za sprzątanie na tym strychu, bo karton-gipsy już leżą i czekają, żeby tam pokoje dla chłopców zrobić ;)
  14. Hej :) A co miałam z tym zrobić? Tylko by kurz zbierało :P
  15. Ja jedną fotę widziałam :) Szkoda, że dopiero teraz przyszłaś, bo ja się spać powoli zbieram :/
  16. Super, super ;) Ale ile dzisiaj miałam rozbierania tego "tortu" :D Zużyła na to 70 pieluch i prawie tyle samo gumek musiałam ściągnąć z tych pieluch i rozwinąć :D
  17. A Bogdana zobaczysz dopiero o 15:30 :P
  18. Sama bym to chciała wiedzieć ;)
  19. Majoka znowu nie ma dla nas czasu :(
  20. Ale teraz na dogo łatwo się wrzuca foty, to po co kopiować z fb :P
  21. Fajnie by było ;) Może Ola też się skusi na Ustkę, a nie na Trójmiasto :D No właśnie :P
×
×
  • Create New...