Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Wiem, że się powtarzam, ale Sebek jest the best :D Aguś, zacznij nosić te okulary :P
  2. Znowu mój post nie zauważyłaś
  3. Aguś, a może skarbonkę? Theoś w sumie w podobnym wieku zaczął zbierać pieniążki.
  4. Hej łamAga :) Jak minęła niedziela?
  5. Cześć dziewczyny :) No widzisz Tyś, a ona sama się tam położyła ;) Te zdjęcia gdzie siedzi obok, to owszem, kazałam jej tam zostać. Jednak już te na których leży sama, jak i z Theodorem, to już była jej decyzja, nie moja. Ja tylko postanowiłam to uwiecznić :)
  6. Moje dzieci nie będą mieć w pokoju TV :P Całe swoje życie jakie spędziłam z rodzicami i rodzeństwem, mieliśmy 1 telewizor i przeżyłam ;) Nie chcę, żeby dziecko miało możliwość spędzania czasu przed TV bez mojej zgody/wiedzy ;) Ja też dostałam rower :) Zielony składak Wigry 3 :D
  7. On jest kochającym synkiem i chce mieć prawo jazdy, żeby mamę wozić, jak mama się piwka napije :D
  8. Nie strzelaj sobie jeszcze ;) Spotkaj się z nami jeszcze choć raz, zanim to zrobisz :P
  9. No to jak będziesz mieć jeszcze uczulenie na chmiel, to piwka pić nie będziesz mogła :P
  10. Na komunię, to on pewnie auto będzie chciał, bo już pyta kiedy będzie miał prawo jazdy :D
  11. Co jadłaś/piłaś, że Cię swędzi i piecze?
  12. Młody coraz częściej na podłodze ( w sensie na dywanie :P), więc i zdjęcia Torkowo-dziecięce będą częściej ;) Theodorowi tak się spodobał aparat i robienie zdjęć, że jak tylko jemu zrobię fotę, to zaraz jest tekst "Mama, teraz ja! Teraz ja!" :D
  13. Torka była dziś rano przeszczęśliwa, że ją do dzieciaków zawołałam ;) To będą zdjęcia Nathan + mama albo Nathan + Theodor ;) Lepsze takie, niż cała trójka, ale bez głów :P
  14. Rośnie mi mały fotograf, więc może będę się pojawiać częściej ;)
  15. Kolorowych ;) I mimo wszystko, miłej pracy jutro :P
  16. Ja tam uważam, że ONki są łatwą rasą ;)
×
×
  • Create New...