Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A ja to widzę trochę inaczej. Poszukać nowego domu, owszem. Ale nie Czice, tylko Irze. I nie brać tego szczyla, który ma się wkrótce pojawić. I zacząć poważną pracę nas sobą i Cziką. Oddanie jej, nawet do rodziców, nie rozwiąże problemu. I nie ważne czy będzie do niej mieć 3km czy 300km. Oddanie jej do kogoś innego, to nic innego tylko pójście na łatwiznę i zwalenie swojego problemu na barki innych.
  2. Warum? :P
  3. Też myślę, że powinien być dziś złapany i przechowany gdzieś do rana ;) Bo jutro może być "złośliwość rzeczy martwych" i Murzynek może się nie zjawić :/
  4. Stare dobre małżeństwo :D I nie wiele się zmieniło od czasów szczenięctwa :D
  5. Trochę mnie pocieszyłaś ;) My szkła kupiliśmy w tym samym czasie co telefony, więc od samego początku mamy ;)
  6. Ile taki kontenerek kosztuje? W Weekend będę robić kolejny przelew, to może uda mi się go częściowo sfinansować ;)
  7. Wy mnie nawet nie straszcie, że te telefony się tak psują :/
  8. Ja leciałam 4x i mam same miłe wspomnienia ;) Teraz mój syn wierci dziurę w brzuchu, że chce lecieć samolotem :D Jolka, jak jeżdżę do szwagra na Bawarię, to przejeżdżamy dosłownie przez lotnisko we Frankfurcie, bo autostrada dzieli owe lotnisko "na pół". Samoloty przejeżdżają nad autami z autostrady. Z drogi całe lotnisko wygląda jak miasto. Zresztą nie ma się co dziwić, skoro jest (chyba) na 3-cim miejscu co do wielkości w Europie ;) I kiedyś, wracając od szwagra postanowiliśmy, że sobie wjedziemy na lotnisko i pójdziemy na taras widokowy ;) Chodziliśmy, pytaliśmy obsługi...i na taras nie dotarliśmy :D Lotnisko jest tak olbrzymie, że nie da się tego opisać ;)
  9. Wiesz, ta ich obopólna tolerancja, to nic innego jak taka "ich miłość" :D Skoro nie ma między nimi agresji, to nie masz zupełnie się czym martwić ;) Mój zwierzyniec potrafi spać wspólnie na psim legowisku, ale nigdy się do siebie nie tulą. Pies śpi z jednej strony, kot z drugiej. Mnie ich stosunki w ogóle nie przeszkadzają ;) Ustaliły między sobą, że taki ich życie wygląda i ja nie ingeruję ;)
  10. Dzień dobry laseczki :) Aga, pamiętam o naszej umowie ;) Dla jasności: jeśli otworzę FB to tylko i wyłącznie na potrzeby Theodora piłki nożnej. Nie liczcie, że będę się tam udzielać :P
  11. Theodor nie ma dostępu do kompa, ani komórki ;)
  12. Ale kombinatorka :P To wtedy otworzę na Theodora FB :P
  13. Dużo ludzi już jest jakoś bardziej doinformowanych jeśli chodzi o psy i nie pakują wszystkich osobników jednej rasy, do jednego wora :D
  14. Może :P Bo jeszcze moje dziecko nie jest zapisane, a poza tym, może uda się przez WhatsApp'a też mieć info o treningach :P
  15. Moja Tora też była hitem nad morzem :D
  16. Jak się mój synek wkręci z piłkę nożną, to będę musiała otworzyć FB :/ Dziś byliśmy pierwszy raz na piłce nożnej i Theodorowi bardzo się spodobało. Jeśli nie zmieni zdania i go zapiszemy, to będę musiała mieć FB, bo tam będą podawane wszystkie informacje o treningach lub o ich braku :P Proszę bardzo :*
  17. Fajne zdjęcia spacerowe :) I z nad morza też ;)
  18. Fajnie, że choć na chwilę wpadłaś i nas odwiedziłaś :*
  19. Hej :) A czemu "na chwilę"?? Gdzie byłyście nad morzem?
  20. Moje się dopiero w następnym tygodniu zaczynają :P
×
×
  • Create New...