Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ale trzeba mieć swoją pasję :)
  2. Bo teraz głupie dogo nie pokazuje konkretnej godziny wpisu :/
  3. Ale mu (nam) życzysz :/ Kilka osób pytało, więc musiałam sprawę wyjaśnić, zanim będzie kolejna lawina pytań :P Staram się, żeby mu czas zorganizować ;)
  4. Myślę, że 5 minut :P Że kończy o 21 ;)
  5. Z majtek też :D To go chociaż interesuje ;) A piłkę jak widać kocha tak jak i jego tatuś :D
  6. A ona kiedykolwiek coś chciała oprócz leżenia?! :D
  7. Teraz coś dla tych, co nie mają ze mną kontaktu przez WhatsApp'a :P Od razu uprzedzam pytanie, Nathan pogryziony przez komary :/ I szaleństwa Theodora w fontannie (zamiast treningu piłki :D)
  8. Tyś, jak masz teraz możliwość, to łap suczkę teraz ;) Minęły już 3 tygodnie, laktacja zatrzymana... W środku jeszcze nie do końca pewnie jest wygojona, ale skoro ona się "cofa", to może lepiej załatwić sprawę teraz.
  9. Dobry wieczór :) No i tak jak się szybko zaczęła, tak też się szybko skończyła Theodora piłka nożna :/ Cały dzień pytał kiedy jedziemy na piłkę, czekał aż wszystko spakuję, aż tata wróci z pracy... Nic nie wskazywało, że przeszła mu ochota na kopanie piłki. Pojechaliśmy całą familią na trening. Theodor wszedł na boisko i chwilę później już był płacz "bo on nie chce!" Dopytywałam co się stało..., czemu zmienił zdanie..., że może jednak jeszcze spróbuję..., czy jest pewny, że chce do domu.... Nie chciał grać i tylko powtarzał "przyjedziemy jak będę duży". Podejrzewam, że nie pasowało mu to, że był w tym towarzystwie najmłodszy :/
  10. Nadzieja matką głupich :P Hej, hej :)
  11. Hej Aga :) Nie wiem czemu, ale jak to zobaczyłam, to od razu pomyślałam o Tobie : Obrazek nosi tytuł: "Klapki dla teściowej. Od serca" :D
  12. Super się Czesio chowa :) Oby tak dalej ;)
  13. No to ja już nie pomogę :P Dziś dzwoniła teściowa, bo dostała zdjęcia, które jej wysłałam. I była w szoku, że Nathan jest tak podobny do Theodora i do Bogdana :D Za dużo horrorów się naoglądałaś :P
  14. A czego tu się bać? Teściowa niech jej pilnuje :P
  15. U nas są dwa jak się okazało i dziś byliśmy właśnie w tym drugim ;)
  16. Warto ;) I to bardzo :)
  17. Oj tam, bredzisz :P I bardzo dobrze ;)
  18. Myślałam, że "Pan Małpa" :D Nie, dałabyś radę, bo Ty młoda jesteś ;)
×
×
  • Create New...