Jolka, masz dużo racji ;) Ale zwróć uwagę, że takie zoo, to jedyne miejsce gdzie można zobaczyć na żywo różne zwierzęta. Nie każde miasto ma teren, żeby zrobić odpowiednie wybiegi dla zwierząt, niestety :/
W Holandii byłam "na safari". Wiele km kwadratowych powierzchni dla zwierząt, żadnych murów, drutów kolczastych itp. Ale nie oszukujmy się, wybudowanie takiego czegoś, to są takie kwoty, że przez wiele lat może się nie zwrócić z biletów wstępu :/
Opole po powodzi w '97 roku przeszło taki remont, że pomimo tego, że jest dużo mniejsze niż to we Wrocławiu, moim zdaniem jest dużo ładniejsze ;)