Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja się nie pytam Bogdana o zgodę :P
  2. Dobra, wysyłam Ci go po następnym weekendzie. Masz tydzień na "załatwienie" sprawy :P A on mi jest potrzebny, bo musi skończyć robić płot w ogrodzie, więc bez skojarzeń :P Theodor nawet pajęczyny się boi/brzydzi :/ Ja też tylko z neta, ale był psem idealnym....
  3. Na ścianę pójdzie jak Nathan skończy rok :P Wtedy zrobię podsumowanie jego pierwszego roczku tak jak Theodorowi ;) Zresztą, mam już zajebisty pomysł co do zdjęć i wtedy będą nie tylko zdjęcia Nathana, ale też Theodora i nasze w jednym miejscu w salonie, na całą ścianę :) U nas nie :P
  4. U mnie słoneczko i 19'C :P
  5. Dobra, kiedy masz okres, to sama policzę :P Bo na długo Ci go nie mogę wysłać, bo mi potrzebny :P:D Ja zawsze byłam normalna, więc nie wiem o co Ci chodzi :P Kuźwa, Theodor to chyba Twój syn, a nie mój, bo ten ma świra jak widzi pająka :/ To przez Toro jestem zakochana też w niufkach ;) Szkoda, że odszedł i zostawił Kasię :(
  6. Kiedy masz dni płodne? Wyślę Ci Bogdana :D Ale to już bardziej po mojej niż po Twojej :P
  7. I tę fotkę właśnie mam jako tapetę na telefonie :)
  8. Aga, coś dla Ciebie :P
  9. Długie? Półtora miesiąca temu ścięłam go na 3mm i jeszcze teraz ma krótsze niż przed ostatnim ścięciem ;)
  10. Psich zdjęć nie mam, kocich też brak, ale mam dziecięce :P W sumie to na dogo pustki, ale i tak wrzucę :)
  11. Nawet oczko puścił :D
  12. Olu, cieszę się bardzo, moje dzieci też :) Ale masz inne wydatki na głowie, a nie wydawanie kasy na cudze dzieci :/
  13. Jakby Ci to powiedzieć.... pech! :P
  14. Zrób se dziecko, to nie będziesz chodzić do pracy :P Choć jedna po mojej stronie :*
  15. Biednego psa w torbie zamknęła i tylko głowę pozwoliła wystawić :(
  16. Oooooo, ja widzę, że tu spisek był?! Czyli obie powinny dostać kopa w du*sko :P
  17. Hej :) Ja? To Ciebie nie było od niedzieli na dogo :P Ja jestem codziennie :)
  18. Ślicznie :) A Ty nie za dużo koncertujesz? :P
  19. Taaaaaaaa, akurat :P
  20. A Ty zawsze rodziców słuchasz i robisz co Ci mówią?! :P
  21. Jakbyś się z nim pobawiła, to nie musiałby chodzić z nią 20 minut :P
×
×
  • Create New...