Ja nie wiem co ludzi kręci w wakacjach w ciepłych krajach :/ Ja mam od wtorku, czyli 4 dni, temp. po 30-33'C i ledwo żyję. A co dopiero jakbym miała się wakacjować tak przez tydzień albo i dłużej Dziś, poszłam z suką na spacer dopiero o 19:30, jak Nathan zasypiał. Wsadziłam go w wózek i poszliśmy w pola. I tak było jeszcze 30'C, ale przynajmniej już słońce nie grzało tak w dymkę ;)
Dziś szwagier zamówił dla mnie prenumeratę książeczek dla Theodora http://www.zlotakolekcjabajek.pl/prenumerata.php :) Do Niemiec nie wyślą, więc musiałam wykorzystać szwagra :D I teraz przez ponad półtora roku będziemy zbierać książki. Będzie 80 książeczek, po 4 w każdym miesiącu :)