Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Tymi zdjęciami, to mnie jeszcze bardziej dobiłaś, że nie byłam w tym roku pod namiotem :( Ale mały namiot macie :P Choć w sumie, my jeszcze 2 lata temu też mieliśmy mały. Dopiero drugi sezon mamy większy ;) Wszędzie i wszystkiego :D To Ty?
  2. A to takie numery też zaliczyliśmy ;) Ale to takie jakieś małe książeczki, z samymi obrazkami :P Te co są do czytania, to ma je w rękach tylko jak mu czytamy ;)
  3. Moja jakoś sama nie pierze, bo muszę ją załadować, nasypać proszek, ustawić program...Samo się to nie zrobi :P
  4. Qwendi mu nie ugotuje i nie wypierze, więc chyba masz większą wartość :P
  5. Theodor ma już sporo książek na regale :P
  6. To Sebek niech to zrobi :P
  7. Ja mam oryginalny furminator i uważam, że nie jest wart tej kasy jaką trzeba za niego zapłacić. Owszem, zły nie jest, ale lepszy efekt mam po wyczesaniu psa zgrzebłem niż furminatorem ;)
  8. Tak gorąco, że nie da się spać :/
  9. Ja bym takiego psa szybko przerobiła na smalec :P
  10. Ja nie wiem co ludzi kręci w wakacjach w ciepłych krajach :/ Ja mam od wtorku, czyli 4 dni, temp. po 30-33'C i ledwo żyję. A co dopiero jakbym miała się wakacjować tak przez tydzień albo i dłużej Dziś, poszłam z suką na spacer dopiero o 19:30, jak Nathan zasypiał. Wsadziłam go w wózek i poszliśmy w pola. I tak było jeszcze 30'C, ale przynajmniej już słońce nie grzało tak w dymkę ;) Dziś szwagier zamówił dla mnie prenumeratę książeczek dla Theodora http://www.zlotakolekcjabajek.pl/prenumerata.php :) Do Niemiec nie wyślą, więc musiałam wykorzystać szwagra :D I teraz przez ponad półtora roku będziemy zbierać książki. Będzie 80 książeczek, po 4 w każdym miesiącu :)
  11. Aga, ja dziś nie śpię od 4:40 ;) I gdyby nie to, że Bogdan po 5 wyszedł do pracy, to sama poszłabym na spacer o takiej porze jak Ania ;)
  12. Ale zazdroszczę wypadu pod namiot... Uwielbiam biwakować ;) Gdyby nie to, że Nathan malutki, to byśmy kolejne wakacje spędzili pod namiotem :) Theodor trochę zawiedziony był, że w tym roku nie będzie spał w śpiworze :D Ale za rok już nie odpuszczę ;)
  13. Paweł się boi psów :D, a Gregorowi Tory nie dam, bo albo ją zagryzie jego Gina albo Dominik jej "zajedzie" łapy :/ Cześć :)
  14. Gdybym miała psa przewodnika, to by wzięli-za darmo ;)
  15. Pech, że byśmy lecieli tanimi liniami i nie ma możliwości zabrania psa :( Bo tak bym ją zabrała ze sobą ;)
  16. Jak będziemy patroszyć czy marynować?
  17. Dobrze, zrobię foty jak już będzie usmażony :P
  18. Nie znam tego kolesia prawie w ogóle. Jeśli będę Torę komuś zostawiać, to tylko tej osobie, którą Tora bardzo lubi ;)
  19. Wpada "na" grilla, a nie "do" grilla :P
  20. Narzekasz, że mało syna widzisz, a myślisz o niedzieli pracującej :P Od poniedziałku już 20-22'C ;)
  21. Nie opłaca się psa wieźć do Polski, a potem znowu po niego jechać :/ Wszystko zależy jaki termin poda kuzyn Bogdana ;) Myślę, że to kwestia kilku dni i będzie coś wiadomo, bo oni też muszą kupić bilety Kanada-Hiszpania, Hiszpania-Kanada ;)
  22. U nas cały tydzień po 32-33'C w cieniu :)
×
×
  • Create New...