-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
A ja to widzę trochę inaczej. Poszukać nowego domu, owszem. Ale nie Czice, tylko Irze. I nie brać tego szczyla, który ma się wkrótce pojawić. I zacząć poważną pracę nas sobą i Cziką. Oddanie jej, nawet do rodziców, nie rozwiąże problemu. I nie ważne czy będzie do niej mieć 3km czy 300km. Oddanie jej do kogoś innego, to nic innego tylko pójście na łatwiznę i zwalenie swojego problemu na barki innych.
-
Z imieniem :D
-
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Trochę mnie pocieszyłaś ;) My szkła kupiliśmy w tym samym czasie co telefony, więc od samego początku mamy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
*Magda* replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Mądra psinka ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wy mnie nawet nie straszcie, że te telefony się tak psują :/ -
Ja leciałam 4x i mam same miłe wspomnienia ;) Teraz mój syn wierci dziurę w brzuchu, że chce lecieć samolotem :D Jolka, jak jeżdżę do szwagra na Bawarię, to przejeżdżamy dosłownie przez lotnisko we Frankfurcie, bo autostrada dzieli owe lotnisko "na pół". Samoloty przejeżdżają nad autami z autostrady. Z drogi całe lotnisko wygląda jak miasto. Zresztą nie ma się co dziwić, skoro jest (chyba) na 3-cim miejscu co do wielkości w Europie ;) I kiedyś, wracając od szwagra postanowiliśmy, że sobie wjedziemy na lotnisko i pójdziemy na taras widokowy ;) Chodziliśmy, pytaliśmy obsługi...i na taras nie dotarliśmy :D Lotnisko jest tak olbrzymie, że nie da się tego opisać ;)
-
Wiesz, ta ich obopólna tolerancja, to nic innego jak taka "ich miłość" :D Skoro nie ma między nimi agresji, to nie masz zupełnie się czym martwić ;) Mój zwierzyniec potrafi spać wspólnie na psim legowisku, ale nigdy się do siebie nie tulą. Pies śpi z jednej strony, kot z drugiej. Mnie ich stosunki w ogóle nie przeszkadzają ;) Ustaliły między sobą, że taki ich życie wygląda i ja nie ingeruję ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mi on w zupełności wystarcza ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry laseczki :) Aga, pamiętam o naszej umowie ;) Dla jasności: jeśli otworzę FB to tylko i wyłącznie na potrzeby Theodora piłki nożnej. Nie liczcie, że będę się tam udzielać :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theodor nie ma dostępu do kompa, ani komórki ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale kombinatorka :P To wtedy otworzę na Theodora FB :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dużo ludzi już jest jakoś bardziej doinformowanych jeśli chodzi o psy i nie pakują wszystkich osobników jednej rasy, do jednego wora :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Może :P Bo jeszcze moje dziecko nie jest zapisane, a poza tym, może uda się przez WhatsApp'a też mieć info o treningach :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Moja Tora też była hitem nad morzem :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jak się mój synek wkręci z piłkę nożną, to będę musiała otworzyć FB :/ Dziś byliśmy pierwszy raz na piłce nożnej i Theodorowi bardzo się spodobało. Jeśli nie zmieni zdania i go zapiszemy, to będę musiała mieć FB, bo tam będą podawane wszystkie informacje o treningach lub o ich braku :P Proszę bardzo :* -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Fajne zdjęcia spacerowe :) I z nad morza też ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Fajnie, że choć na chwilę wpadłaś i nas odwiedziłaś :* -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Hej :) A czemu "na chwilę"?? Gdzie byłyście nad morzem? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Marta?! Jestem w szoku :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moje się dopiero w następnym tygodniu zaczynają :P