-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
No :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To już wolę mu dać samego banana niż z manną na wodzie :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Polecam ugotować na wodzie i spróbować-ohyda :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nathan wypija 3x240ml w ciągu dnia+noc, do tego obiadek, deserek.... Fabian ma już (prawie) 2 lata, więc spróbuj z mlekiem krowim albo dodaj kakao jakby nie chciał pić ;) -
To jak skończysz u siebie, to możesz pomóc u mnie :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bo Nathan nie może jeszcze jeść mleka krowiego takiego z kartonu, a na mleku modyfikowanym nie zrobię, bo nie można go gotować :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No to poszukaj :P Zawartość tłuszczu jest bardzo ważna i nie tylko chodzi o walory smakowe :P Im więcej tłuszczu, tym więcej wapnia, potasu, magnezu, wszelkich witamin... Same plusy :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zależy jakie mleko kupujesz :P Jak jestem w PL to piję tylko Łaciate Junior bo ma 3.8%, a tu to minimum 3.5% tłuszczu biorę. Mleka o niższej zawartości tłuszczu jest mniej smaczne, i ma mniej wartości odżywczych :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Co do kaszek, mleka, szpinaku i innych "dziwnych" rzeczy, to dzieci mają smaki po mnie ;) Ja lubiłam i nadal lubię. Moje dzieci również. Bogdan mleka nie pija, nie jada manny. Zjada tylko jogurty. Ewentualnie mleko krowie wypije tylko jak zrobię koktajl z truskawek na mleku. A my z Theodorem tak lubimy mleko, że litr dziennie nam nie wystarcza :D -
Może jej powoli przechodzi ten "dół" ;)
-
Qwendi jest prawie tak samo "łysa" jak Fabian i Sebek :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A my dziś byliśmy na wizycie kontrolnej u pediatry z Nathanem. Theodor do przedszkola nie poszedł, bo chciał jechać z nami :) Nathan w wieku 6 miesięcy ma 73.5cm i waży 9.5kg ;) Dla porównania, Theodor w tym wieku miał 70cm i ważył 8.9kg :) Mówię do lekarza: -Ale on się urodził mniejszy?! Lekarz chciał być dowcipny i mówi do mnie tak: -Może go pani nie karmić, to wtedy przestanie rosnąć :D Rozmawiałam oczywiście o moich podejrzeniach co do jego nietolerancji mleka krowiego. Powiedziałam mu wszystkie objawy, wspomniałam o tym, że z tego co pamiętam to siora też miała problem z mlekiem....Wspomniałam również, że Bogdan ma zdiagnozowaną łuszczycę i boję się, że to może być też to :/ Lekarz z całą pewnością powiedział, że to nie łuszczyca. I z tego co mu mówię, to wszystko wskazuje na nietolerancję mleka :/ Wskazania: powrót do produktów z mlekiem jak u "zdrowego" dziecka. Jak tylko wrócą objawy, to ja mam wrócić do mleka dla alergików i odstawić inne produkty mleczne. Wszystko się uspokoi, to znowu podać coś z mlekiem. I tak w koło, aż organizm się przyzwyczai i nie będzie traktował mleka krowiego jak wroga ;) Dostaliśmy też receptę na maść, którą mam go smarować, żeby pozbyć się tego co jeszcze mu zostało na ciele ;) W Polsce odstawia się całkowicie produkty krowie, tu jak widać nie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze ;) Mamy tu w słoiczkach kaszkę mannę waniliową, czekoladową, z owocami....Oczywiście na mleku. Theodor tę mannę uwielbiał, Nathan też zanim musiałam ją odstawić :/ No i jako że mieliśmy wrócić do mleka, to na deser Nathan dostał kaszkę mannę ;) Po podaniu pierwszej łyżeczki, jak Nathan poczuł co dostał, to tak się zajadał, że nie nadążałam z karmieniem :D Pochłonął cały słoiczek w niecałe 10 minut :) -
Ale Qwendi już nie :D
-
Nie da się nic napisać przez te tłumy :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
25% dłużej, więc sukces :) Idę -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jaka jest Twoja prędkość maksymalna? :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bo ja jestem struś pędziwiatr :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Przecież już jest :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jutro się okaże :/ Ale to co ma na buzi, to od śliny :P