Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Może i fajny, ale nie wierzę w to co o nim piszą, że "po dobie wszystko znika i nie ma po tym śladu". Wszystko co trafia do internetu (a snap korzysta z internetu) w nim pozostaje. Dlatego nikt mi nie wmówi, że w snapie jest inaczej, bo nie ma takiej możliwości :P A jak już coś wrzucam do neta, to chcę chociaż mieć możliwość wglądu do tego co napisałam czy zamieściłam. A w snapie tej możliwości nie ma po 24h :P Nie było rewelacyjnie, ale nie było też źle ;) Owszem, młody się budził, ale poszłam do niego tylko raz. Pozostałe pobudki tylko nasłuchiwałam i po kilku chwilach usypiał sam ;) Dziś też nic mu nie podałam :) Co nie zmienia faktu, że się nie wyspałam, tylko tym razem nie przez samego Nathana :D Otóż, o godz. 0:45 na polu za moim domem, facet zaczął je orać!!! O 1 w nocy!!! I tak przez ponad godzinę :/ Chciałam w następny weekend jechać do szwagra na Bawarię :) Już nawet Bogdana namówiłam bez problemu. No ale okazało się, że szwagra nie będzie praktycznie całą sobotę w domu :( Padła propozycja ze strony Marka, żebyśmy przyjechali ostatni weekend października. Ale wtedy Bogdanowi wypada druga zmiana :/ Więc nawet się nie opłaca jechać, a że to koniec miesiąca, to o wolnym może zapomnieć :( Ale ugadaliśmy się ze szwagrem, że przyjedziemy w połowie listopada na weekend. Nam wypada wtedy rocznica ślubu, jemu dzień później urodziny... :) Będzie co opijać :D A dziś zadzwoniłam do Bogdana pracy jak on jeszcze spał i załatwiłam mu piątek wolny :) Powiedziałam, że mamy rocznicę ślubu (mają datę w dokumentach, więc mogą sprawdzić, że nie kłamałam), że chcę mu zrobić niespodziankę i że proszę o nie informowanie go o tym dniu urlopu :) Od razu wprowadzili w komputer mu dzień wolnego :) Więc pojedziemy do Marka na 3 dni :)
  2. Mnie od wczoraj rano gardło drapało :/ Neo-angin nie pomógł, bo to nie był ból, tylko taki dyskomfort. Wypiłam herbatkę z miodem, potem mleko z miodem przed snem...Nic innego w domu nie miałam. A dziś, jak kupiłam imbir i cytrynę, to gardło już normalne :D Ale w razie czego "leki" czekają ;)
  3. Właśnie nic nie robi i dlatego ludzie się wykruszą :/
  4. Nie mam i z tego co wyczytałam na jego temat w necie, to nie chcę mieć :P
  5. Dzisiejsza noc była cała przespana :) Zaryzykowałam i nie dostał wieczorem czopka. Mam nadzieję, że nie będę za chwilę żałować tej decyzji :/ No ale nie chcę go też codziennie faszerować czymś przeciwbólowym :( Co do papryczek, to zależy do czego je jem ;) Jak coś łagodnego, to lubię "zagryzać" tymi ostrzejszymi ;)
  6. Tylko jeden ząb czy więcej do wyrwania? :/ Zdrówka dla babci :*
  7. Aga, a może Ty jesteś daltonistką i co innego widzisz w necie, a co innego zamawiasz? :D
  8. U mnie jest to samo :/ Ja narzekam, ale nie twierdzę, że nie będę wchodzić :P Dopiero jak całkiem padnie, to zapomnę o dogo ;)
  9. Theoś w koszuli Już za mała na niego, tak swoją drogą ;)
  10. Miny prawie jak w horrorze :P
  11. No to zmniejszaj :) Na dogo cisza, to masz czas :P
  12. Dawaj jakieś foty z lasu :)
  13. Nathana ząbkowanie mnie wykańcza :/ Każde dziecko inne. Theodor przechodził ząbkowanie bezproblemowo, wystarczyła maść w dzień. Ale w tym wieku jadł w nocy 3x. Nathan je w nocy 1x, ale za to zęby dają ostro popalić :( Od prawie tygodnia śpię u dzieci w pokoju, bo Nathan budzi się kilka razy w ciągu nocy z płaczem. Dostawał Nurofen przed snem, teraz od 3 dni daję mu Paracetamol w czopku, ale i tak budzi się z płaczem i pieluchą w buzi. Więc chodzę nie wyspana, bo nawet jak Nathan śpi w dzień, to około 30-40 minut i to wszystko. Jak on śpi, to ja próbuję coś w domu ogarnąć, bo jak nie śpi, to też jest marudny :/ Ale liczę, że to jeszcze tylko troszkę i będzie chwila spokoju, bo obie jedynki już tak się pchają pod tymi dziąsłami, że liczę na szybki koniec :)
  14. Cóż Ci poradzić? Pozbądź się siostry ;) Tylko tak, żeby sąsiedzi nie widzieli jak będziesz zwłoki wynosić My tylko spacerki na "nasze" pola, bo z dwójką dzieci, sama, nie chce mi się gdzieś daleko jeździć :/
  15. Co się stało? Ja mam dość ostatnich kilku dni :/
  16. Aga, na każdym kroku przekonujesz mnie, że jesteś "the best"
  17. Jak nie ma, skoro jest :P
  18. To trzeba było łopatę w bagażniku wozić
  19. Bo nie Pierwszy możliwy termin mojego wyjazdu do Polski, to Święta Bożego Narodzenia. No to Ty wtedy będziesz jechała do rodziców
  20. Szkoda, że ja nie jestem teraz w Polsce :( Moja siostra mieszka we Wrocławiu, to mogłabym Was obie nawiedzić :D No ale 900km nie pojadę :/
  21. Tyś, Ty już we Wrocławiu?
  22. No i niech się młody uczy zjadać skórki ;)
×
×
  • Create New...