Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jakaś zmowa dzisiaj czy co?? Bogdan też dziś wcześniej z pracy wrócił :P
  2. Kasiu, myślami jestem z Tobą :*
  3. Ty lepiej idź trumnę wybrać, a nie szukaj pasty do zębów :D
  4. Ale Nathan będzie w podobnym wieku co teraz Theoś, więc będzie ciężko :/ Zresztą wiek ma tu małe znaczenie, bo dla nich pies/kot jest kimś, z kim był od urodzenia, jak mama czy tata :/
  5. Reklamy nie są złe, ale każdy "przypadek" jest inny ;)
  6. Boję się jego reakcji jak zabraknie Lumpka albo Tory...:/
  7. Nawet Theoś się poryczał jak mu dziś powiedziałam :(
  8. To był taki duży pies w małym ciałku....
  9. Meridol błękitna ma bardzo delikatne włosie ;) Ja mam wrażliwe dziąsła i dentysta zakazał mi używania szczoteczki elektrycznej i polecił właśnie Meridol. Już kilka lat jej używam i jest różnica jeśli chodzi o moje dziąsła, więc to nie prawda, że lekarze polecają szczoteczki elektryczne :D
  10. Nie, Lucky to był pies mojej drugiej bratowej-jamnik. Wpadł pod auto. Godzinę później był u weta, miał zrobione usg narządów i nic ono nie wykazało. Dostał jakieś leki, ale z dnia na dzień było coraz gorzej. W końcu, przypadkowo "znaleźli" u niego głęboką ranę pod łapą, bardzo dużą. Była już martwica, mięso na wierzchu....Lucky miał ponad 15 lat, więc mógłby nie przeżyć narkozy i dalszego leczenia :( On i tak się wycierpiał przez ostatnie dni, więc z bólem serca zapadła decyzja o uśpieniu :( To był Lucky
  11. Poszukaj w aptece Elmex Sensitiv lub Meridol (używam szczoteczki tej firmy z polecenia dentysty).
  12. To opitol ją na łyso :P
  13. Zrobię najpierw fotę jak wygląda teraz, żeby było widać różnicę ;) Lucky, pies mojej bratowej jest za TM
  14. Jaką ma fajną czapkę :)
  15. Oj tam, oj tam! Czepiasz się psa i tyle :P
  16. A co mnie pająki obchodzą?! Dziś już wszystko posadzone i już wygląda super :) A jak zarośnie, to będzie rewelacja :) Cześć :) Już się nie mogę doczekać :) Ptysiak No, raczej się mnie tam nie doczekasz :P Jestem :)
  17. Aga, ale są tego też dobre strony ;) Qwendi moczy podłogę, ty przecierasz mopem i już jest czysto :D
  18. A my po zabawie z dziećmi na placu zabaw, pojechaliśmy do ogrodnika zobaczyć co można kupić na nasze nowe ogrodzenie na końcu ogrodu. No i kupiliśmy11 szt. bluszczu już takiego wyrośniętego (125-150cm), żeby szybko zarósł siatkę. I będzie on posadzony za ogrodzeniem. A od wewnętrznej strony będą maliny :) Kupiliśmy dziś 8 krzaczków (7 odmian) i jeden krzaczek porzeczki białej :) I jeszcze chyba kupimy na dniach 4 krzaczki winogrona i posadzimy przy altance, żeby piął się fajnie po jej nóżkach :)
  19. Lumpek miał usuwane 14 zębów na raz :/ 2 się złamały jednego dnia. Jak wet podał kotu głupiego jasie i zobaczył stan zębów, to zostawił tylko kły (i siekacze), bo tylko one się do czegoś nadawały :/ Mój Theodor nie ma dnia, żeby nie zaliczyć gleby albo wpadki na jakiś przedmiot :D
  20. Dostałaś na WhatsApp'ie i muszą Ci wystarczyć :P Kilka jego "narzeczonych" nie byłoby zadowolonych :D Hejka :) Cześć Tyś :) Spadówa :P 3h a Theodor nadal pełen energii :/ Długo się myjesz :P
  21. Dobry wieczór Swatko :)
  22. Ja już widziałam :D
  23. Wiem :D
×
×
  • Create New...