Jeśli tak na to patrzeć, to ja nie wiem co Ty i Ola w spodniach nosicie :P
Nie, Nathan w tym roku jeszcze nie, bo i tak słodyczy jeszcze nie je i dla niego to jeszcze nie jest żadna atrakcja. Ale w przyszłym roku, na karnawał już będzie przebrany razem z nami :) No i kolejny Halloween to już pewnie będzie z Theodorem biegał po sąsiadach :D
Bogdan stwierdził, że mało straszny ten strój :D Ale nie zależało mi na tym, żeby straszył, tylko żeby było "w temacie" ;)