Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To pij, bo ja znikam spać :P Dziś nie spałam od 1:45 prawie do 4 przez Nathana :/ A o 6 rano Theodor wstał i stękał, że mam iść z nim na dół i włączyć mu bajkę :/
  2. Tak szybko :( Jedno po drugim :(
  3. Shelti....może być :P
  4. Jak wyślę pocztą, to nie będziesz miała powodu, żeby przyjechać :P A tak wiesz, że poczęstuję Cię wódką i miodem :D
  5. No on ją uwielbia i stęka, że mam ją na jego urodziny zaprosić, że chce z nią chodzić do jednej klasy w szkole.... Ale widzę, że Lina też bardzo lubi jego towarzystwo :) Ja też nie mam za wiele zdjęć z rodzeństwem :P Bo Ty łamAga jesteś :D :P Ni mam :P
  6. Nie, bo wtedy nie przyjedziesz :P
  7. Theodor ma bliznę na łuku brwiowym :P Jak się uczył chodzić, to się bałam, że kiedyś pier*olnie głową w ławę i rozwali sobie coś :/ Cały okres nauki chodzenia, nigdy w nią nie walnął. Za to jak już całkiem dobrze chodził, to pewnej niedzieli tak walnął, że zanim zdążyłam go w miarę uspokoić, żeby zobaczyć obrażenia, to już on był zalany krwią i ja też :( Szczęście w nieszczęściu, że walnął właśnie w łuk brwiowy, a nie w oko...Na szycie, a raczej klejenie, nie pojechaliśmy, bo dla niego większym stresem byłby sam szpital, lekarz, zabieg i wszystko dookoła :/ Tak więc ma półcentymetrową bliznę :P
  8. Aga, ja mam i miód i wódkę
  9. Czyli tylko Ciebie Mariolka nie lubią :D
  10. Theodor ciągle pyta, kiedy będziemy pisać list do Mikołaja :D
  11. Nie, to ulubiona koleżanka Theodora z przedszkola tak go urządziła :D Dziś go (znowu) ugryzła :D Chyba im się spieszyło, bo dziś wszystkie pola, które miały w tym roku kukurydzę, już są przeorane i coś posiane ;)
  12. Bokser ze stojącymi uszami :D
  13. Przedstawiam braterską miłość Dawaj buziola :D
  14. Psia galeria, to wrzucę jakieś dziecięce foty :D
  15. Ktoś musi dbać o interesy męża :D
  16. Justyna, to Zdrapka by się świetnie dogadała z moim Lumpkiem ;) On toleruje inne zwierzęta, ale on już tylko myśli o spaniu i jedzeniu :D
  17. A on nie ma za dobrze pod kołderką? :P
  18. Tu masz polską hodowlę i to właśnie z Warszawy: http://holendry.sarniskok.pl/index.php?co=orasie
  19. Nie, robię napar z imbiru ;) Obrany imbir, pokrojony w bardzo cienkie plasterki zalewam wrzątkiem. Jak przestygnie do temperatury, w której można dodać miód, to dodaję miód i cytrynę. Taki napar piję kilka razy dziennie :)
  20. Dobrze, że ja (odpukać) nie mam problemu z zatokami ;)
  21. A Zdrapka nie tęskni za Kurzykiem? P.S. Zdrówka dla Kurzyka i trzymam kciuki ;)
  22. Owszem, zdarzyło się wiosną, że siali o godz. 22, bo wcześniej nie było pogody itp. ;) I musieli potem nadrabiać, bo wszystkie pola dookoła należą do jednego rolnika. Ale żeby o 1 w nocy, to jeszcze tego nie grali :D
  23. To nie mów, tylko napisz :P
×
×
  • Create New...