-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Nie no, moje chomiki na małą przestrzeń narzekać nie mogły, mieliśmy przekroczone to minimum, ale ja ze swojej mentalności po prostu nie wyobrażam sobie trzymać jakiekolwiek gryzonia. Terarium suuuper, od razu sobie wyobraziłam co by było, gdyby mój szylek dorwał całe wyposażenie :siara: Jaaaa, zostańcie na dłuuuużej. Mój może w końcu przekona się, że woda nie gryzie :p
-
W tym schronisku faktycznie o znalezienie kolejnego dla siebie psa nietrudno, szkoda tylko że mało kto w tym celu do niego zagląda... U nas tymczasem... znalazłam wyrośniętego ONa. Piękny, ogromny pies. Nie wiem czy ma dom, będę znów bawić się w Sherlocka 8) Zobaczycie, jeszcze trochę, a będzie to mój sposób na życie ;p
-
Po prostu celujemy w ten sam kierunek :p
-
[quote name='Izabela124.']Ale u Ciebie ostatnio dużo fotek, szok normalnie :D[/QUOTE] Zapiernicz w szkole, więc organizuję sobie czas :p [quote name='rashelek']Łaaaał to młodej się trafił domek marzeń, dla Ciebie też bo stały kontakt z nimi :loveu: Co taki grafik napięty, co wymyśliłaś? :grins:[/QUOTE] No pewnie :loveu: Lepiej trafić nie mogła ;p Biwak klasy, potem dżampreza harcerska, spacer z Muffiastymi, biwak drużyny, pielgrzymka, spotkanie z przyjaciółmi. I koniec wakacji :p W wolnych pojedynczych dniach planuję dłuuuugie wycieczki roztoczoznawcze :lol:
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Staram się odzywać co jakiś czas i tu zaglądam w wolnej chwili, ale... jestem osobą uczącą się, koniec roku w ambitnym liceum to nie przelewki i po prostu nie jestem codziennie na dogo, nie mam takiej możliwości. Druga rzecz, że nie chcę na wydarzeniu podawać informacji bez Waszej zgody, więc liczę na Waszą pomoc w tym zakresie :) -
Myślałam, że temat rodzinki i żywienia psa mam już za sobą. Jednak wraca jak bumerang. Odchudziłam psa. Fajnie zaczął wyglądać, w końcu masę zmienił na mięśnie, chciałam się pochwalić jego sylwetką po wizycie u groomera. I co? Mojej babci wystarczyły niecałe 2tygodnie na to, by mi to zepsuć. Pies waży więcej niż przedtem. Jest kulą tłuszczu. Ja już nie mam siły walczyć, wszystkie znane mi metody nie trafiają do B., jest po prostu niereformowalna... i kosztem czego? Kosztem psa.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
[url]http://i37.photobucket.com/albums/e76/betty_labrador/IMG_0242_zpsd92e6fd1.jpg[/url] w końcu ma miarę normalną minę :lol: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie kiepskie., naprawdę. I jeszcze z fanpejdżowego profilu - zapomniałam się przestawić, teraz można jedynie odwołać wydarzenie i zrobić z prywatnego, bo nie da się w inny sposób zmienić organizatorów czy powołać adminów. O zdjęcia poproszę, bo jestem z tych zabieganych ;) Mój mail: [email][email protected][/email] -
[quote name='kalyna']Pewnie piszesz o zaprzęgu Janka ;) fantastyczny team :loveu: W BJ też są ONy ;)[/QUOTE] Pewnie, że tak. Akurat w BJ to dla mnie nie jest takie dziwne. Zresztą zaprzęgi pudli czy collaków też są :lol: Buhahaha, Mika to po prostu zaradna dziewczyna :p
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Super, że powoli do siebie docieracie z Waldim, oby tak dalej :) Macie fajne miejscówy ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
MOje pierwsze wydarzenie w życiu. Pierwszy raz czuję, że nie ogarniam fejsbuka :p. [url]https://www.facebook.com/events/500460326720957/?fref=ts[/url] -
Ale u Was się posypało :( Moje wyrazy współczucia i życzę zdrówka dla suczek.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry :) Mnie telefony te nowoczesnie wkurzają, w życiu nie kupię sobie kolejnego dotykowego :p Pochwal się od razu jak szelki przyjdą Torci. :D -
[quote name='leónowa']Haha co ja tu czytam, plucie smakami? Nie no chyba bym zwróciła treść żołądka jakbym miała psie żarcie brać do ust:evil_lol:[/QUOTE] Ty nie próbujesz psiej karmy czy dobra? Jak możesz :p Może to głupio zabrzmi, ale wspaniale, że Dex pokazał się z najgorszej strony. Przynajmniej nie słodził, a w zamian tego dostałaś (przynajmniej powinnaś) konkretne rady. Powodzenia z ich wdrażaniam BARF jes spoko, tak nawiasem mówiąc. CM zresztą też, ale nie czaję fanatyków i anty-fanatyków tej czy tamtej diety, metody :p
-
Szczury są mega słodkie i z tego co słyszę to wspaniałe. Mnie nie było dane ich mieć i raczej już nie planuję, choć kto tam mnie wie :p A Leda może chce być jaroszką, a Ty jej każesz łososie jeść? :D
-
[quote name='heksa82']Zaglądam, czytamy, ale rzadko się odzywamy :eviltong: Ty$ka dobra robota :bigcool::sweetCyb::bigcool:[/QUOTE] Cieszę się, że nas czytacie, chociaż w sumie nie ma co :p :oops: Dziękuję, ale cii, bo się jeszcze zaczerwienię :oops:
-
Już tak jest, że raz pracuje się z psem idealnym, a za drugim razem... jakaś kpina ;p O, "szorki" :loveu: Cudownie. Jeszcze jamniora w nich nie widziałam. Tylko zastanawia mnie ten pasek wokół ciała pod pachami... Jakiej firmy są? Gdzie się wybieracie na DT?
-
Zaglądamy :p
-
O proszę, jak cudownie korzystacie z pogody ;) Tak nawiasem mówiąc wcale nierzadkie jest, że łowcarki bawią się w psy zaprzęgowe - znam taki jeden zaprzęg polski złożony z samych ONów :p
-
Nie przeczę, że chomiki są fajne, sama swego czasu miałam ich gromadkę, ale przez ich krótkowieczność stwierdziłam, że koniec. Inna sprawa, że nie lubię zwierząt klatkować, a w przypadku, gdy koty mają dostęp do całego domu może być nieciekawie. :p Co prawda miałam kiedyś Bertę, kotkę od małego chowaną z gryzoniami i typowo domową, która ówczesnemu chomikowi krzywdy nie zrobiła i spała z nim, ale była wypaczona z instynktu... inne dostawały świra jak już czuły gryzonie, zresztą M. też ;) Dlatego stwierdziłam, że po co męczyć chomiki, niech sobie żyją u kogoś innego, z większą przestrzenią wokół, a nie u mnie, gdy musiałyby większość dnia spędzać w klatce. Muffiasty mi się mocno podoba ;) Zobaczymy czy zdania nie zmienię po wspólnym spacerze ( :siara: ), ale na razie ukradł moje serducho. Jestem ciekawa jak mój pies ogarnie szczeniaka większego od niego, coś czuję, że będzie szukać spokoju w moich rękach, ale damy radę :p Na spasionego nie wygląda, oczywiście moja ocena jest za przeproszeniem z dupy wyjęta, bo na podstawie zdjęć to ciężko ocenić. Mój się okropnie spasł, ale urok mieszkania z Babcią, która codziennie go dokarmia mimo mojego zmniejszania porcji. A już tak fajnie wyglądał, był w końcu szczupły...
-
[url]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_8393_zpsedd4f240.jpg[/url] :loveu: Ufff... to mój jeszcze tak nie ubóstwia błota :p [url]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_8427_zps504cb008.jpg[/url] A pływać w czystej wodzie lubi? Na poważnie planujesz powiększenie stada? Mów szybko szczegóły :D
-
[quote name='Aleksandra95']Noo wpadaj do Wawy :D[/QUOTE] Pewnie, już się pakuję i jadę :diabloti: [quote name='Sonka95']Piękne schroniskowce :loveu:[/QUOTE] [quote name='leónowa'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Y_FjSWwutT8/U4txU0SFLyI/AAAAAAAAPFY/lQVN7uQGY6M/s512/DSC_0160.JPG[/URL] Ale boski byczek:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No piękne, piękne... i coś czuję, że moje miętkie serce nie pozwoli mi na psa z hodowli :shake: [quote name='ewaal1982'][COLOR=#000000]Super fotki tych psiaków :) Jedź do Wawy i sprawdź jak się ma mała, wizyta po adopcyjna powinna byc :D[/COLOR] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-iisCFUydyJ4/U4tTehuM2xI/AAAAAAAAPBE/xfcG2IA5sDI/s512/DSC_0068.JPG[/URL] jakie cudo:loveu: I ten ponurak mnie rusza. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-xvkbnjHYug4/U4xFwh6Cl-I/AAAAAAAAPOA/63apbpzxFzM/s512/DSC_0635.JPG[/URL][/QUOTE] Co do wizyt p/a już wyraziłam swoje zdanie parę stron wcześniej. Mimo wszystko skorzystam z zaproszenia, ale to pewnie po wakacjach, bo od następnego tygodnia do końca sierpnia mam napięty grafik ;p [quote name='Agata_Roki']Jakbyście się wybierali do Warszawy to my się chętnie doczepimy jeśli potrzeba Wam będzie towarzystwa :evil_lol: [SIZE=1](może tak przy okazji jakiegoś psiego zbiorowiska gdzieś w stolicy :siara:)[/SIZE] Jeszcze 2 tygodnie i się widzimy, nie mogę się doczekać :D[/QUOTE] Nie ma problemu. Po drodze do Was wpadnę na kawkę i wezmę Was ze sobą :loveu: Umowa stoi? ;p Ja teeeż. Morus jeszcze nie wie, co go czeka. :eviltong: [quote name='Collie']To rude cudo mnie urzekło! [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-5doZMWU3fUo/U4xST9WGsVI/AAAAAAAAPRM/md_9Xa7VNtg/s512/DSC_0684.JPG[/URL] I to też :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-cyP_4ft6lNI/U4t64IyyNHI/AAAAAAAAPHY/NOC-fFU7mH4/s512/DSC_0217.JPG[/URL] Chce trzeciego psa :lol: Jak będziesz miała więcej zdjęć Fugi wstawiaj tutaj, miło czytać to wszystko :)[/QUOTE] A ja chcę ekhem... drugiego... zwłaszcza, że mamy do adopcji kopię Fugi, tylko ciut większą... [url]https://www.facebook.com/events/654300654617546/[/url] Czekam właśnie jak na szpilkach, zamiast się uczyć Ody do młodości na jutro :loveu: Za godzinę mam okulistę, więc pewnie wrócę znów ślepa (tzn. zakroplona) i będę mieć pretekst, żeby się nie uczyć ;p Dalej dostaję pytania co tym razem przyprowadzę w łikend, ja tam nie wiem o czym oni mówią :eviltong: