-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Cóż za skupienie Cekina :) I jak utrzymuje równowagę Miczel :loveu: Wspaniałe fotki :)
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jeeej, ale Karolcia jest urocza :loveu: Powinni się o nią ludzie bić. -
Wszystkie takie czyste :loveu: Ale jak najarane na zabawkę ;]] Ej, gdzie Wy macie śnieg.... :(
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ile pointerów, nie odróżniłabym ich :p Cieszę się, że spacer udany :loveu: -
Pikuś w ubranku :D Świetne foto, klimatyczne :P
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Świetne foty :) Adopcyjna jest, więc mam nadzieję, że szybko znajdzie swój dom. -
[quote name='betty_labrador']czeeesc :-D Zima w tym roku bardzo śnieżna- nie mogłam sie wprost przekopać do Waszej galerii! (no i do żadnej) ale w końcu sie udało :smile: Oh dałaś takie cudowne zdjecia z zielonych czasów, że aż miło sie zrobiło :smile: ale ten wodospad jaki super macie :smile: ja bym sie bala ze mi psy do wody wejda i spadną sobie :lol: Chcialabym do Ciebie przyjechac z Tosia ktoregos razu i pozwiedzać te piekne miejsca :loveu: Czy u Was lasy też są zaśmiecone? Co do Twojej przeprowadzki- to do Wawy sie wybierasz tak najbardziej? Nie jedz za granice :-( a teraz zagadka - kogo przypomina Wam i Tobie Tysiu ten kotek :-D:-D [IMG]http://imgc.allpostersimages.com/images/P-473-488-90/21/2176/NZMCD00Z/posters/steve-ann-toon-african-wildcat-felis-lybica-kgalagadi-transfrontier-park-south-africa-africa.jpg[/IMG][/QUOTE] Cześć. Mówisz, że zaspy? Moi dziadkowie, mieszkający 30km ode mnie, bliżej granicy z Ukrainą (łapią fale z ukrainy, my w sumie też, ale nie aż tak :lol:) mają zaspy powyżej okna. Kompletnie odcięci od świata, aby jedzenie kupić, muszą przedzierać się przez te zaspy 10km do sklepu... :roll: Chciałabym to zobaczyć, sfotografować, ale utknęłabym tam na dlużej, a tego nie chcę :P Wodospad nie jest duży. Szumy to takie małe wodospadziki ;-). Natomiast większe są 15km dalej, lasem. Zapraszamy do nas, nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjechać na Roztocze. Jednak teraz albo we wrześniu, bo od maja do sierpnia mam już zaklepane wszystko :-P Lasy są zaśmiecone, ale raczej te blisko miasta, potem już coraz piękniej, czyściej :smile:. Warszawa prawie na pewka :smile:. tak czy inaczej, jak będę zmuszona pracy szukać poza granicami państwa, to z płaczem pojadę... no cóż zrobić. Hahaha, jaki fajny :smile:. Mnie przypomina fenka :P Ewenutalnie Silvera :-D
-
[quote name='rashelek']No to jesteś przyzwyczajona, dasz sobie radę :) Haha no w domu jest większa motywacja do czesania, bo kule sierści na mieszkaniu to nic przyjemnego ;) Ja to strasznie się cieszę z tego furminatora, bo uniknęłam tony sprzątania, a na wiosnę tej sierści jest 5x więcej... Szorstkowłose mnie się też nie podobają zupełnie... Jednak futerko musi być :loveu: Z tym wzrostem to co kto lubi. Ja sama zawsze chciałam dużego psa, ale jak teraz mam porównanie to jednak mały-średni jest idealny. Duży pies to jednak więcej problemów, choćby z luzem na spacerach. Zawsze się ludzie krzywo patrzą :shake: Każdy znajdzie coś dla siebie na pewno :D Ja bym chciała rasę Mika tylko wyższą. Ale póki takiej nie wyprodukowali, muszę się pocieszać inaczej Jak już będziesz miała owieczki, a ja borderki to na pewno wpadnę! :grins: Tylko wiesz, potem psa zabierzesz ze sobą i bracia nic nie będą mieli do gadania ;) Także lepiej wybrać coś pod siebie i żeby Tobie odpowiadało jednak.[/QUOTE] Mam nadzieję, ewentualnie można zawsze ogolić na łyso :P Nie to, że więcej kłaków, bo kłaków kotów nic nie przebije, ale po prostu brzydko wygląda. Inna rzecz, że jak widzi, że się czeszę to jęczy, że on też chce. :evil_lol: Koniecznie. Długowłose dla mnie są najprostsze w obsłudze ;] Otototo... ja jednak wolę mniejszego, bo wiem, że życie harcerskie nie zakończy się na studiach i raczej ciężko będzie przekonać kogoś, że duży piesek krzywdy na obozie nie zrobi. A taki mały, kudłaty :p Natomiast ja chcę Morusa, ale aportującego :lol: To miło, czuj się zaproszona. Wiem, wiem, wiem, tak sobie gdybam, na razie i tak bym się nie zapsiła. Po pierwsze, nie mam czasu na psa, a co dopiero mówić o szczeniaku, po drugie nie dałabym rady finansowo jeszcze utrzymywać jednego psa, bo oszczędności lecą teraz na koteły, pieseła i drużynę... I po trzecie: nie wiem nawet jak z mieszkaniem na studia, więc wolę najpierw zacząć studia, zobaczyć jak to wszystko wygląda i wtedy dopiero podjąć decyzję o drugim psie. [quote name='Sonka95']Szetlandy są piękne nie dziwię się , że się tobie podobają :loveu: Też bym chciała mieszkać poza miastem z dużym ogrodem i zwierzętami :cool3:[/QUOTE] Ja lubię tylko shelty angielskie. Za nic nie podobają mi się amerykance, za dużo futra ;). W sumie mogłyby mieć mniej futra i angliki, ale fajny mają charakter, więc im wybaczam. Hahaha, to witaj w klubie :loveu: [quote name='unikatowydiament']nowoczesna cz nie,najważniejsze abyś w tym wszystkim byłaś szczęśliwa[/QUOTE] O to to. [quote name='Yuki_']Mogłybyśmy razem zamieszkać, też mam takie marzenia, ale wzięłabym innego psa.[/QUOTE] To co? Budujemy razem gospodarstwo? :p [quote name='Molowe']Ooo tak mieszkanie poza miastem to również moje duże marzenie,domek ogród psy(jeden to zdecydowanie za mało :D) biegające wokół spokój,cisza z dala od miasta :loveu: Też bardzo bym tak chciała ale wiadomo zależy jak się ułoży z pracą,zarobkami itd :)[/QUOTE] Eh, trzymam kciuki za nasze marzenia :). [quote name='Izabela124.'][URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1557729_589571404447612_66545659_n.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
U moich dziadków aż na podwórek przywędrował zając ;) Jednak oni mieli zimę stulecia: śnieg był ponad płotami i są kompletnie odcięci od świata. Jakie rodzinne, ciepłe foty :loveu: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='leónowa']Nie głupi pomysł, twój może sie bawić w owczarka, a mojego ci pożyczę to się będzie w białe tyłki zębami wczepiał:diabloti:[/QUOTE] I całą zabawę psy nam zabiorą... :( Majka, wybacz za SPAMik, nie ja go zaczęłam :P -
Kociolubność procentuje, super :)
-
Brrrr.... patrzę na niego i mi zimno :p
-
I jak? Koty niezjedzone? :p
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='leónowa']I bez psa? Toż to twój pies myśliwski by to szybciej załatwił:evil_lol:[/QUOTE] Stałby obok i czekał by tylko na sygnał, że może iść zaganiać :D -
Z jakiej jest hodowli? :)
-
[quote name='Molowe']W weekend zobaczycie-miła odmiana od ciągłych zdjęć :D[/QUOTE] Łooooooooł :D Przepraszam za spam :P
-
Pogawędki w galeriach to norma :p Najgorzej jest się przełamać i przywitać, potem wczuwasz się w klimat rozmów i nawet nie wiesz kiedy stajesz się częścią ekipy gawędziarskiej :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Tyśka przerażasz mnie :evil_lol: Co wy robicie cały dzień w lesie ? :-o:diabloti:[/QUOTE] Polujemy na sarenki :diabloti: -
O mamo, jak smaczniasto :loveu:
-
Genialne foty :D Najbardziej podoba mi się Leon obładowany smakolami :lol: Podobało mu się ciągnięcie sanek?
-
Co to za niespoedziewajka? :D
-
Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia dla Twojej Mamy i Kissa :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Yuki_']A 42 euro to ile złotych?[/QUOTE] Jestem miernota z matmy, ale mi wychodzi ok. 178zł. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja też. Czekam na nowości od Murki :) -
Oooo, to fajnie, M. tez na początku się telepał :) Morusowi dupa urosła i stanie na nodze ciężko nam idzie, co jest dziwne, bo zawsze nie miał z tym problemów :P