[quote name='rashelek']Ja też bym już bardzo chciała wiosnę. W sumie, to wcale mi na zimie w tym roku nie zależało :lol:
Ale widoki macie piękne, to fakt :loveu:[/QUOTE]
Ja tak samo nie przepadam za zimą, chcę wioosnę.
:loveu:
[quote name='Majkowska']To i ja się zamelduję u was ;)
Jak nadrobię i będę w temacie ile masz psów i ile kotów to dam znać ;)[/QUOTE]
Witamy :loveu: Marika w sumie pomogła :D
[quote name='maryg22']To ja pomogę - 1 pies, 1 kot i kosmita Milka :evil_lol:[/QUOTE]
Szyszek czuje sie zapomniany :(.
:loveu: Mój to też taki ciamajda wobec szczeniaków, ale lepszy ciamajda niż pies, który nienawidzi szczyli ;ppp
Hehehe, no tak, szczeniak jest jednak absorbujących, ale z rozczuleniem będziesz wracać do tych siuśków pod drzwiami :lol:
[quote name='maryg22']My po prostu pokazałyśmy Ci jak bardzo Cię lubimy :loveu:[/QUOTE]
Z Angi, dziękuuuję :loveu:
(a ja Wam tego nie odwzajemniłam z sercem :p)
Jednak jak będziesz ignorowała jego wykonania, to zachowanie w końcu nieproszone zaniknie. ;) A jakoś zaznaczasz, że właśnie ćwiczysz z B., a nie Frodo?
Oczywiście ja sobie mogę jedynie teoretyzować, bo praktyki w dziedzinie podwójnego szkolenia nie mam. ;)
[quote name='katasza1']Ja Froda duzo uczylam i ucze, bo z nim wycodze na dwor i cwiczymy. Z mlodym nie mam jak bo zamarza w taka pogode, a w domu z dwoma psami jakos mi nie wychodzi...[/QUOTE]
To zamknij jednego w pokoju. Albo odeślij na posłanie ;)
[quote name='Gezowa']Komplement, aczkolwiek mogło zabrzmieć inaczej... :evil_lol: jako "mistrz tych, którzy nie dotrzymują słowa" :evil_lol:
Flip to akurat frisbee :D I tak chodzi o "obrót" w powietrzu :)[/QUOTE]
Skoro tak to dziękuję :pp Łi taam, ja już przestałam obiecywać, inni przestali prosić :D
Łeeeee, kasa zebrana miała iść na bezdomniaki. Nie mam zwyczaju kupować coś dla samego kupowania :p Chyba, że po kimś. ;p
Miałam wcisnąć tą kurtkę Kropkowatym, ale za krótka jest....
[quote name='maryg22']Najpierw trochę się podenerwuje, potem z wielką przyjemnością się zemści :evil_lol:[/QUOTE]
Spoko. W galerii może. Niech ktoś odkurza ją z pajęczyn, jak mnie nie będzie :p