Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. [quote name='(:Buńka:)']Bój sie :P :diabloti:[/QUOTE] Tylko najpierw dodaj więcej zdjęć, Marika :lol:
  2. [quote name='maryg22']Pytała się tylko o psy i koty :diabloti:[/QUOTE] Oj taam :p
  3. [quote name='maryg22']O, widzisz Tysiu - nawet się nie wkurzyła :loveu:[/QUOTE] Gra pozorów pewnie :D
  4. [quote name='rashelek']Ja też bym już bardzo chciała wiosnę. W sumie, to wcale mi na zimie w tym roku nie zależało :lol: Ale widoki macie piękne, to fakt :loveu:[/QUOTE] Ja tak samo nie przepadam za zimą, chcę wioosnę. :loveu: [quote name='Majkowska']To i ja się zamelduję u was ;) Jak nadrobię i będę w temacie ile masz psów i ile kotów to dam znać ;)[/QUOTE] Witamy :loveu: Marika w sumie pomogła :D [quote name='maryg22']To ja pomogę - 1 pies, 1 kot i kosmita Milka :evil_lol:[/QUOTE] Szyszek czuje sie zapomniany :(.
  5. Imieniem na początku sesji (czyli tak jak zaczynasz + imię). I innym klikerem. Podobnoż psy rozróżniają który kliker jest czyj ;).
  6. [quote name='maryg22']Jak to? Przecież inaczej się nie da! :evil_lol:[/QUOTE] Hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Zagięłaś mnie w tym momencie.
  7. Dobrze, że chociaż pies się nie boi. Jak będzie coś więcej wiadomo, sklecę opis.
  8. [quote name='maryg22']Dokładnie... mam wrażenie że mnie nie lubisz xD[/QUOTE] Ja inaczej okazuję lubienie :P
  9. :loveu: Mój to też taki ciamajda wobec szczeniaków, ale lepszy ciamajda niż pies, który nienawidzi szczyli ;ppp Hehehe, no tak, szczeniak jest jednak absorbujących, ale z rozczuleniem będziesz wracać do tych siuśków pod drzwiami :lol:
  10. [quote name='maryg22']My po prostu pokazałyśmy Ci jak bardzo Cię lubimy :loveu:[/QUOTE] Z Angi, dziękuuuję :loveu: (a ja Wam tego nie odwzajemniłam z sercem :p)
  11. Jednak jak będziesz ignorowała jego wykonania, to zachowanie w końcu nieproszone zaniknie. ;) A jakoś zaznaczasz, że właśnie ćwiczysz z B., a nie Frodo? Oczywiście ja sobie mogę jedynie teoretyzować, bo praktyki w dziedzinie podwójnego szkolenia nie mam. ;)
  12. Łeee to luzik :D Plucho, witamy Cię :loveu:
  13. Ale inni proszą :lol: Ja do nich się dołączam :p
  14. Wpadam do Was :) Gratuluję nowego domownika, Blues jest boski :D :loveu: Jak Frodo zachowuje się wobec szczyla?
  15. [quote name='katasza1']Ja Froda duzo uczylam i ucze, bo z nim wycodze na dwor i cwiczymy. Z mlodym nie mam jak bo zamarza w taka pogode, a w domu z dwoma psami jakos mi nie wychodzi...[/QUOTE] To zamknij jednego w pokoju. Albo odeślij na posłanie ;)
  16. [quote name='maryg22']ahahaha, my? Przecież my grzeczne jesteśmy :loveu:[/QUOTE] Bardzo. 99powiadowień mój stary złom ledwie wytrzymał :p
  17. No proszę, ja z kolei nie ufam karmom na wagę ;)
  18. To ile u Was jest? :OOO Czekam na fotki sankowe ;)
  19. [quote name='maryg22']Spoooooooooko :P Przy okazji na fejsie też popiszemy :p[/QUOTE] I-m sorry, zablokuję Was :p Zepsujecie mi reputacje :PP
  20. [quote name='Gezowa']Komplement, aczkolwiek mogło zabrzmieć inaczej... :evil_lol: jako "mistrz tych, którzy nie dotrzymują słowa" :evil_lol: Flip to akurat frisbee :D I tak chodzi o "obrót" w powietrzu :)[/QUOTE] Skoro tak to dziękuję :pp Łi taam, ja już przestałam obiecywać, inni przestali prosić :D
  21. Łeeeee, kasa zebrana miała iść na bezdomniaki. Nie mam zwyczaju kupować coś dla samego kupowania :p Chyba, że po kimś. ;p Miałam wcisnąć tą kurtkę Kropkowatym, ale za krótka jest....
  22. [quote name='maryg22']Będę pamiętać :D Nie będzie Cię przez tydzień chociaż i nie poznasz swojej galerii :evil_lol:[/QUOTE] Okeeeeeeejjjjjjjjjjjjj :D
  23. Ktoś na fejsie, na grupie bazarkowej sprzedaje kagańce, spójrz tam Yuki. Od 35zł ale uważam, że są fajne jak na swoją cenę.
  24. [quote name='maryg22']Najpierw trochę się podenerwuje, potem z wielką przyjemnością się zemści :evil_lol:[/QUOTE] Spoko. W galerii może. Niech ktoś odkurza ją z pajęczyn, jak mnie nie będzie :p
×
×
  • Create New...