[quote name='barb']Jak jutro nie dostane info to zadzwonie. Kurcze, nie pomyslalam, że przeciez ona po tej sterylce może jeszcze nie być w takiej formie zeby robić jej sesje zdjeciową. :shake: Jaka ja jestem glupia :oops:[/QUOTE]
Oj barb nie przesadzaj, głupi to są ludzie co psiaki wyrzucają i źle traktują a Ty starasz się coś z tym zrobić, pomóc, znaleźć domek, więc jesteś wspaniała!!! :) :) :)