no i co??? udało się??? jest???? mam?? bez linku??? czyściutki???? jeeest???????????????????????
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
Tak to jedna z tych dziewczynek z siostrą, bardzo miłe i bardzo dobrze poukładane w głowie, jeśli chodzi o zwierzątka!! To jest pocieszające!! :)
A banerek dalej nie działa!! echhh.....
[quote name='Lucyja']Czy Pakus ma swój wątek ? Jesli tak to poproszę o linka.[/QUOTE]
Tak, oczywiście że ma, oto on :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214014-Pako-mix-jamnika-wyrzucony-z-auta?p=17567903#post17567903[/url]
Jaka ona fajna, taka śmieszna, taka słodka widać, no i dlaczego nikt jej nie zauważa?? Super sunia!! Suniu, nie dawaj się!!!! Pokazuj się, jesteś cudna!!! :) :) :)
Fajny ten nowy banerek z naszymi psiakami, a jak to się robi, żeby on był razem z moimi postami?? Niestety nie potrafię tego zrobić, a bratanka nie ma i nie ma mnie kto oświecić!! ;)