Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. [quote name='gosiaja']a czy ktoś może mi podać namiary na [B]deer_1987[/B] z Facebooka ??[/QUOTE] To ja też poproszę, bo za zwierzyńcem tęskno jakoś...
  2. [quote name='dorota k.'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1532/0bd61e609f0496d7med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Słodziaku do domu :)
  3. Hola, hola, po co tyle jadu? Podczytuję wątek i chciałabym przynajmniej tu uniknąć kąśliwych uwag i cynicznych wypowiedzi. Uważam, cioteczka, że przesadzasz...
  4. Cisza w eterze, halo... Co z laleczką ?
  5. [quote name='fiorsteinbock']O qrcze, ale wiesci!!!! Luizko, trzymam kciuki :) Mocno, mocno! Niech Cie pokochają :)[/QUOTE] Caaałym wielkim serduchem, bo zasługujesz na nie :)
  6. I jaką talię ma ;) Podrzucimy...
  7. Takiego widoku kupić nie można... ;) On po prostu odzwierciedla szczęście :)
  8. [quote name='Ellig'] Nutusia z Muszką [IMG]http://images10.fotosik.pl/1415/b001f75ef3f51ca2.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ja tam wiedziałam, że Nutusia to złoty człowiek :) Bo okularnicy są wyjątkowi :cool3::cool3: A Danusia rymuje się z Nutusia i Reniusia, więc Pańcia Muszki musi być super :diabloti::diabloti:
  9. Nasza Siu też na zimnych kaflach po spacerkach ląduje :) :) W ten upał ziapie straszliwie ;)
  10. Śliczna jest, może trzeba zawiadomić naszych oleśnickich lekarzy?
  11. [URL="http://www.picturesanimations.com/dogs"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/shihtzu_215.gif[/IMG][COLOR=#000000] [SIZE=2][FONT=arial][/FONT][/SIZE][/COLOR];) [/URL]
  12. [quote name='haliza'][COLOR=#006400][B]Witamy, witamy i dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy czasami na nowinki [/B][/COLOR]:smile:[/QUOTE] Jesteśmy, jesteśmy :) My z tych wiernych :eviltong:
  13. [quote name='Osa']To my też pozdrawiamy - "uhhana" banda /brak tylko Soni bo chciała na rączki/ prosto ze spaceru po rosie:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1482/cc05b5149383208b.jpg[/IMG][/QUOTE] A to zdjęcie, to już w ogóle mistrzostwo świata :)
  14. [quote name='Bgra'][IMG]http://i45.tinypic.com/x255dw.jpg[/IMG] tak lubimy spacerować najbardziej:)szczególnie wieczorami[/QUOTE] Skąd ja to znam :)
  15. Miejmy nadzieję, że to na pewno ten domek :)
  16. Pozostaje tylko życzyć duuuuużo szczęścia :)
  17. [quote name='Sara2011']No i przydałoby się zmienić tytuł wątku ale że zakładała ten wątek [B]poprzednia właścicielka Mopk[/B]i, więc chyba tylko ona może to zrobić. No chyba że równiez administrator/moderator może to uczynić ale ja nie wiem do kogo napisać w tej sprawie, jak znaleźć administratora.[/QUOTE] Ona to już niech lepiej łapy z daleka od Mopki trzyma:mad: Napisz do Maupy:cool3:
×
×
  • Create New...