[quote name='gosiaja']a czy ktoś może mi podać namiary na [B]deer_1987[/B] z Facebooka ??[/QUOTE]
To ja też poproszę, bo za zwierzyńcem tęskno jakoś...
[quote name='dorota k.']
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1532/0bd61e609f0496d7med.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
Słodziaku do domu :)
Hola, hola, po co tyle jadu? Podczytuję wątek i chciałabym przynajmniej tu uniknąć kąśliwych uwag i cynicznych wypowiedzi. Uważam, cioteczka, że przesadzasz...
[quote name='fiorsteinbock']O qrcze, ale wiesci!!!!
Luizko, trzymam kciuki :)
Mocno, mocno!
Niech Cie pokochają :)[/QUOTE]
Caaałym wielkim serduchem, bo zasługujesz na nie :)
[quote name='Ellig']
Nutusia z Muszką
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1415/b001f75ef3f51ca2.jpg[/IMG]
[/QUOTE]
Ja tam wiedziałam, że Nutusia to złoty człowiek :)
Bo okularnicy są wyjątkowi :cool3::cool3:
A Danusia rymuje się z Nutusia i Reniusia, więc Pańcia Muszki musi być super :diabloti::diabloti:
[quote name='haliza'][COLOR=#006400][B]Witamy, witamy i dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy czasami na nowinki [/B][/COLOR]:smile:[/QUOTE]
Jesteśmy, jesteśmy :) My z tych wiernych :eviltong:
[quote name='Osa']To my też pozdrawiamy - "uhhana" banda /brak tylko Soni bo chciała na rączki/ prosto ze spaceru po rosie:)
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1482/cc05b5149383208b.jpg[/IMG][/QUOTE]
A to zdjęcie, to już w ogóle mistrzostwo świata :)
[quote name='Sara2011']No i przydałoby się zmienić tytuł wątku ale że zakładała ten wątek [B]poprzednia właścicielka Mopk[/B]i, więc chyba tylko ona może to zrobić. No chyba że równiez administrator/moderator może to uczynić ale ja nie wiem do kogo napisać w tej sprawie, jak znaleźć administratora.[/QUOTE]
Ona to już niech lepiej łapy z daleka od Mopki trzyma:mad:
Napisz do Maupy:cool3: