Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Ciotki, przepraszam za offa- głosujcie na krakvecie. Szydłowiaki czekają, już tak niewiele czasu zostało !!!!!
  2. Ciotki, przepraszam za offa- głosujcie na krakvecie. Szydłowiaki czekają, już tak niewiele czasu zostało !!!!!
  3. Ciotki, przepraszam za offa- głosujcie na krakvecie. Szydłowiaki czekają, już tak niewiele czasu zostało !!!!!
  4. Mój Najduś też czasami myśli, że jest psem- zawołasz, przybiega, zabawkę w pysiu przyniesie i brzuch do miziania nastawia :) Ot, znajda taka wyrwana śmierci ze szponów :) A najfajniejszy jest widok, kiedy przeistacza się w wielkiego łowczego i na muchy poluje. Może taki cudny jak Grubasek, ale swój urok chłopina ma :diabloti:
  5. [quote name='haliza']O, witamy w naszym psio - kocim świecie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif[/IMG][/QUOTE] Zaglądamy, zaglądamy :) I namiętnie podczytujemy :)
  6. Nikt ich znaleźć nie potrafi... Gdzieś przeczytałam, że czas leczy rany, ale wspomnień nie zatrze... :-(:-(:-(
  7. Tylko całować :) Ale charakterek też ma :diabloti:
  8. Ja też wiedziałam :) Takie maluchy szybciutko potrafią zawojować ciocine serducha :)
  9. [quote name='terierfanka']Zoya była dzisiaj z wizytą u cioci bros i poznała marmosiową Agusię-Siusię :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ubQASGUzSAM/UA27GTnb6sI/AAAAAAAANVQ/DsLginkxGTs/s724/5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Cmz0Im5p8MA/UA27HO2hNfI/AAAAAAAANVk/jNg8DoEQHAo/s724/6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_89nxfBv9aU/UA27GHW0eCI/AAAAAAAANVI/jeXG2lfLVrQ/s724/4.jpg[/IMG][/QUOTE] Kuliżanki nasze:)
  10. I jeszcze Wisienka :) [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/524282_474316979247157_181685634_n.jpg[/IMG]
  11. Skopiowane z facebooka :) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531445_474326855912836_575822824_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389132_474333862578802_2015977946_n.jpg[/IMG] Wakacjują się dziewczynki :)
  12. Patrzcie, ciotki, i podziwiajcie :) [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c99.0.403.403/p403x403/552618_471208742891314_912886710_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c99.0.403.403/p403x403/483170_472001639478691_2065956384_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c99.0.403.403/p403x403/556974_472719506073571_1164375568_n.jpg[/IMG]
  13. A Ty ciocia na bezsenność cierpisz ? :)
  14. Brakuje jeszcze Najdusia :) Wrocław planujemy w przyszłym tygodniu :diabloti:
  15. Napisz, jakich konkretnie leków potrzebujecie, może będę mogła pomóc...
  16. Pozdrawiamy :)[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248557_206739982702221_2820898_n.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Nutusia']No to ja sobie trochę poryczę ze wzruszenia, co?...[/QUOTE] Nie Ty jedna, kochaniutka :)
  18. I jeszcze dzisiejsze dziewczynek odpoczywanie :)[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/563910_470028166342705_227965692_n.jpg[/IMG]
  19. A proszę bardzo :)[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/293838_469203999758455_1564236976_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...