Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Podnose Babcie:lol:
  2. Igam czy wiesz cos o Bipku?Ciekawi jestesmy:crazyeye:
  3. Dziadek to pies do ludzi,nie warczy,nie szczeka,przymilak straszny. Komu Dziadka?:lol:
  4. Moze przez bolesnosc odbytu tak stawia lapy,ale jak lata draznic psy to nie zauwazylam,ze go cos boli:evil_lol:.Jak bede zwroce uwaga czy przy bieganiu tez tak stawia lapy.
  5. [quote name='toyota']Oczywiście, że wolontariat jest korzystny dla psów (spacery, kontakt z człowiekiem) i tego pracownicy nie są w stanie zapewnić, ale osoby decyzyjne nie życzą sobie i już. Organizując pomoc dla boksera z depresją, miałam kontakt z fundacją od bokserów (nie pamiętam nazwy) i też narzekali, że pomimo starań z ich strony, nie udało im się przeforsować zgody na wolontariat w naszym schronisku. Problem jest jednak bardziej złożony. Być może nie jest to tylko kwestia "widzi mi się", ale warunków. Schronisko nie jest w pełni ogrodzone. Trudno jest wypuścić do lasu z psami, młode, być może niedoświadczone osoby (wolontariusze to najczęściej młodzi ludzie), możliwe są różne problemy (ugryzienia, pies może nie chcieć wrócić do boksu, może wyciągnąć głowę z obroży lub szelek i uciec itp.). Pytałam jak to wygląda w innych schroniskach- i tak, początkujący wolontariusz wychodzi z psem na ogrodzony duży wybieg, nie może wyprowadzać psa poza teren schroniska -rozsądne rozwiązanie, ale u nas takiego wybiegu nie ma (koszty !). W tej chwili brakuje boksów, więc to jest priorytet, bo psy w przepełnionych klatkach się zagryzają.[/QUOTE] W Korabiewicach tez nie chcieli wolontariatu i pewnie wiecie co z tego wyszlo:-(
  6. On sie nadyma i robi kupe malymi"porcjami' a co do dysplazji to on mial robiony rtg i nic nie wyszlo. Nie umiem inaczej opisac jak on stawia te tylne lapy:oops:moze kejciu zauwazyla i jakos inaczej to opisze
  7. Siedzi sobie Dziadzius w kojcu z piekna owczarka.To im sie nie nudzi:lol: Sunia ma na imie Babcia:loveu:-tak na nia mowie:lol: chociaz nie jest taka stara(5-6 lat) I jak w tym wierszu"Byl sobie dziad i baba bardzo starzy oboje"
  8. Parosku nie moge czytac takich listow.:-(.I podpisuje sie pod takim powiedzeniem''im bardziej poznaje ludzi tym bardzie kocham zwierzeta''
  9. Przypomnialam sobie ten dropiasty nazywa sie Wezyr. Ciasteczka od cioteczki Wiosny dojechaly.Psinom smakowaly.Reszta zostala na "pozniej"
  10. Normalnie to super pies bardzo przytulasny. lagodny,i jeszcze nie taki stary.Na watku przytuliskowym sa jego zdjecia robione w marcu.Zajrzyjcie prosze.
  11. [quote name='malagos']Rzeczywiscie, bardzo ładna suczynka :) A ile ona waży, tak na oko?[/QUOTE] Tak na oko:lol:to nie wiem.Ona mala jest,moze z 5-6 kg
  12. Kejciu bardzo pieknie napisalas o przytulisku i o Joli.Az sie poplakalam,bo ja wrazliwa jestem.Wiesz ja juz wroslam w to przytulisko i takie oceny osob ktore tam czesto nie jezdza sa bardzo budujace.Bardzo dziekuje.:modla: Malagos bylo super tz.kazdy zajal sie swoja robota,a Szefowa stala przy garach:eviltong:Impra odbyla sie w domu,bo przelotnie padalo. Byla Ewa,Marysia z Miau,ktora zabrala koty Karole i Domi,Paros,Zabusia i Teresa i kejciu z kolezanka i Paula i ja. Nareszcie sie niektorzy poznali osobiscie. Moze dziewczyny napisza cos wiecej,bo ja tylko skroty myslowe:lol:
  13. Przeczytalam caly watek i mam pytanie do Toyoty czy w tym schronie jest"tak dobrze" czy "tak zle",ze nie potrzebuja wolontariatu.
  14. [quote name='kejciu']Cezarek jest super pieskiem - tak samo jak Gami :) a Wy ciocie jeszcze nie śpicie?:)[/QUOTE] Ja juz spalam:lol:
  15. [quote name='bajk21.']Bardzo ladny i prawdziwy opis.[/QUOTE] Szefowa na posterunku:cool1:sprawdza:lol: Jak widzialam ja pierwszy raz:crazyeye:tz nawet nie wiedzialam,ze jest, to siedziala pod stolem,skulona i wystraszona.Bylo to ponad rok temu. Teraz to inna sunia,radosna, wesola, ale na widok obrozy i szelek przywiera do ziemi:-(Jakas traume ma:-(
  16. [quote name='EVA2406']Wiecie, bo w pierwszym lub drugim programie tej stacji był świetnie zrobiony reportaż o podopiecznym Joli, niewidomym psie Jurandzie ( w nowym domu Jurku).[/QUOTE] Ewa nie moge znalezc tego reportazu:diabloti:mozesz wrzucic linka:lol:
  17. Iwan jest cudny.I juz sie go nie boje:multi:na mnie nie warczy:eviltong:.Dalam mu (po kryjomu przed Jola)troche ciasteczek od cioci Wiosny.Mysle,ze nic mu nie bedzie.Przy robieniu kupy wciaz sie nadyma.One sa konsystencji "musztardy" Wizyta u prof.w poniedzialek. Dziekuje kejciu za wstawienie zdjec:loveu: Dopisze jeszcze,ze Iwan stawia dziwnie tylnie lape,jakby nimi zaczepial.
  18. Poszedl z nami na spacer:multi:i wcale nie trzeba bylo go prosic.Ciasteczka od cioci Wiosny tez mu smakowaly. Borynio potrzebuje leku Vet-Medin:placz:,moze ktos ma na zbyciu? Kejciu dzieki za zdjecia:loveu:
  19. [quote name='malagos']Dziewczyny, miłego spotkanka życzę, sercem i myślami jestem z Wami :)[/QUOTE] Dziekujemy:loveu:Wlasnie startujemy. Pozdrawiamy milosnikow Znajdek
  20. [quote name='bric-a-brac']Tak szybko? :crazyeye: Do tych ludzi poszła z tego ogłoszenia?[/QUOTE] Nie wiem.Jola wczoraj mi mowila.A i jeszcze jamnisia tez w domku. Obie sunie sa w Warszawie.
  21. Borys z przytuliska Znajdki poszukuje Vet-Medinu.Moze ktos mam.
  22. [quote name='bric-a-brac']Ty to mi zawsze z nieba spadasz :loveu::loveu::loveu: Dobrze, że rudaski już lepiej. Przesłałam p.Joli bardzo sensowny mail w sprawie Lusi - odpowiedź na ogłoszenie.[/QUOTE] Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Luska vel Alinka od wczoraj w nowym domku:multi: Powodzenia piesiu.([COLOR=#afeeee]Teraz bedzie latac nowym Panstwu po stole[/COLOR]:eviltong:)i badz grzeczna;)
  23. [quote name='kejciu']ja mogę jak dostanę zdjęcia i opisy to wrzucę:) tylko w ciagu dnia nie będę podrzucać bo praca ptraca praca :) ale wieczorami a i owszem :)[/QUOTE] Kejciu:loveu: ja moge podnosic bazarek od 15,jak wroce z tyrki.:lol: I z samego ranca,jak nie zaspie.Damy rade:multi:
  24. Bric ja mam jeszcze probki kremow od Witusiowej (w lodowce)to moze by tak razem. Szkoda zeby sie zmarnowaly.:shake:Jest ktos chetny,ja nie umiem.Moze Paula,by mogla? Bardzo mi przykro,ze Ciebie nie bedzie:-(
×
×
  • Create New...