Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='kejciu']Ula jesli chcesz to możemy się umówić np. pod Auchan po 17 i zabiorę od Ciebie co masz do samochodu - żebyś w sobotę nie wiozła?[/QUOTE] Kejciu bardzo dziekuje,ale dam rade:eviltong: Ewa a z czym te pierogi?Bo jak bedzie padac to zwalimy sie Szefowej do chalupy i udamy,ze nas tam nie ma:cool1: Ja to bym zjadla z jagodami:lol:,bo i pierogi moga byc i gril jedno drugiemu nie szkodzi:evil_lol:
  2. Dziewczyny nic z tego.Szukajcie dalej.Pani sie rozmyslila:-(Po rozmowie ze swoja mama stwierdzila,ze dzieci sa za male i obawia sie,ze nawet niechcacy mogly by zrobic krzywde psu.A reakcja psa jest niewiadoma. Przykro mi :-(
  3. Mam talerze, miseczki, male talerzyki,widelce, noze,:eviltong: łyzki:eviltong:Pisz co sie przyda,bo ja nie jade autem to wszystko w recach przyniese:cool3: Moze zrobic liste co kto moze przywiezc,bo masz racje z tym dublowaniem.Okaze sie,ze jest 5 kg kielbasy a chleba niet:lol: Myslalam,zeby gril zrobic coby Szefowej nie siedziec w domku:mad:to moze trzeba kupic wyngiel:lol: Jutro opisze spotkanie z szefowa,to sobie poczytacie jak zesmy sobie pogadaly:crazyeye: I jeszcze RUDE KOTY CHORE:-(
  4. Ewa duzo nas nie bedzie:-(To nie musisz sie bardzo starac:eviltong:Mam juz porcelane(to sie pozniej wyrzuci,zeby nie myc):multi:kielbase na grila, zrobie dobry sos.Ciasta nie upieke,bo nie umiem:shake:
  5. Iwan ma wizyte u prof.w czwartek.Z tego co Jola mowila wyniki nie sa takie zle.Podwyzszona leukocytoza i kwasochlonne.Czekamy na opinie prof.
  6. [quote name='Erin32']A to co, następna damessa? :angryy: No cóż, w takim razie pozostaje tylko pasek. Aż tak uwiera, że nie macie wyłączności na pomaganie ... współczuję. I kończę z tobą dyskusję raz na zawsze.[/QUOTE] I bardzo dobrze:mad:Wrzuce se w ignorowanie
  7. [quote name='Erin32']Jeśli zamierzasz tylko prowokować, nie pisz do mnie. Dziękuję.[/QUOTE] Bardzo Cie prosze nie rob zadymy na tym watku.To sie zadym nie robi.([COLOR=#40e0d0][/COLOR][COLOR=#add8e6]juz dawno to mialam napisac)[/COLOR]
  8. [quote name='Erin32']Ciotki, pomocy w odpowiedzi! Jest fajny bazarek na Miau :)[/QUOTE] Wstaw to sie przekonamy czy mozna:lol:Do watku na Miau Ewa wstawiala:eviltong:
  9. Ja pierdziele, a gdzie je Jola upchla:crazyeye:
  10. Uprzejmie donosze,ze przed chwila odebralam psie ciasteczka od syna Wiosny. Psiny bardzo dziekuja:modla:Dostarcze w sobote na PIES-PARTY.
  11. Czy ktos moze wziasc w sobote aparat fotograficzny?Moze bysmy zrobily "zdjecie rodzinne" i zdjecia psiakow. Wpisywac sie na liste paroska:mad:bo cosik malo nas a czasu niewiele.No chyba,ze Ktos zrobi niespodzianke.:cool1:
  12. [quote name='paros']bo próbuje podkopać się do kotowatych :mad:[/QUOTE] To taki bardzo chory nie jest:evil_lol: Nie podkopie sie na podlodze beron i terakota:lol:a nie przeskoczy za slaby:-(
  13. [quote name='EVA2406']Dziewczyny cytuję z Miau: " Ja radzę dobrze sprawdzić ludzi którzy chcą adoptować kalekie zwierzęta. swego czasu słyszałam wiadomości o osobie która adoptowała pierw króliczki, potem małe kotki z ogłoszeń; w domu miała pytona którego karmiła futrzakami. Dziewczyna była sprawdzana przed wydaniem zwierzaków i nikt nie podejrzewał o takie barbarzyńskie czyny. Sprawa w prokuratorze." Przerażające :-(:-(:-([/QUOTE] Pisal o tym w piatek super express 3 kociaki wziela i zrobila pokazowe na podworku.Szkoda slow:diabloti: Zoja dozynki to mozna obgadac na PARTY:eviltong: Ciebie na liscie nie ma,nie jedziesz?:crazyeye:
  14. [quote name='EVA2406']Sfinks ma już swój domek i swój samochód :multi::multi::multi: Cytuję: Pan Samochodzik już najedzony, śpi smacznie na parapecie własnego domu. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/catmilk.gif[/IMG] [I][COLOR=#4040FF]Ja już mam swój samochodzik. A co !!!!![/COLOR][/I] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6468/wp000024x.th.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1717/wp0000251.th.jpg[/IMG][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5345/wp000022y.th.jpg[/IMG][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2076/wp000023.th.jpg[/IMG][/QUOTE] Do twarzy mu w tym samochodzie:lol:
  15. [quote name='paros']nie lubi kotów :shake:[/QUOTE] Skad wiesz?:cool3:Ja i tak go :loveu:
  16. [quote name='EVA2406']Bo raz, że to śliczne koty, a po drugie, że to mistrzyni robiła zdjęcia :)[/QUOTE] Wrzuccie do ogloszen te w wiadrze:evil_lol:.Jakby poszly dwie w pakiecie to rozniosa domek:eviltong:i tylko do spokojnych ludzi:evil_lol: Nerwowi nie wytrzymaja:roflt::roflt: Ide :sleep2:,jutro arbajt.Dobranoc
  17. [quote name='EVA2406']To ten kotek, który jest w lecznicy. A imię ma od zdjęcia w samochodzie. [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=144369&start=270[/URL] - tu jest zdjęcie.[/QUOTE] Ten kot wyglada jak sfinks:lol:i trzymam:kciuki: zeby sie dogadal z rezydentem Fajne te zdjecia kociastych panienek u Joli.
  18. [quote name='EVA2406']Cezar na YouTube - program z tvp2 z poniedziałku [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TlPS6ArBgq0[/URL] Pan Samochodzik jutro idzie do swojego domku. Potrzebne kciuki, żeby dogadał się z rezydentem.[/QUOTE] Ewa jaki Pan Samochodzik? Czy cos mi umknelo?
×
×
  • Create New...