Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='lisek.chytrusek']Nie wiedziałam :) Dzwoniłam do p. Joli w sprawie Lusi (znalazłam ogłoszenie na tablicy, ale spóźniłam się), a trafiłam na takiego skutecznego marketingowca, że w pół minuty namówiła mnie na Tolę. Jak zobaczyłam ten zawadiacki pyszczek, to stanął mi przed oczami Tygrysek z dzieciństwa (toczka w toczkę identyczny) i nie było dyskusji. Mąż został postawiony przed faktem dokonanym i... poleciał dziś kupować zabawki. Nie wiem tylko, co na to wszystko powiedzą moje kocice. Relacja będzie na 100%, nie mam wyjścia:)[/QUOTE] Tolka sie dogada z kotami to i Wasze koty dadza rade:lol:
  2. Kejciu na naszym watku zalogowal sie przyszly domek Tolki:multi:
  3. tolka bedzie miala domek:lol:
  4. [quote name='lisek.chytrusek']Cześć wszystkim, ja tu pierwszy raz :) Szukałam w sieci zdjęć pewnej psiej piękności i trafiłam tu, więc postanowiłam się ujawnić. To ja czekam na Tolę. Skradła mi serce od pierwszego wejrzenia i nie było nad czym dyskutować, uwielbiam teriery. Nie możemy się doczekać, mam tylko nadzieję, że zdamy egzamin na opiekunów. Luksusów u nas nie ma, ale miłości nie zabraknie.[/QUOTE] dziekujemy za ujawnienie i jak juz ja zabierzecie to relacje z domku mamy na bank:multi:.My lubimy wiesci a jeszcze bardziej fotki:eviltong: a skad wiedzialas o Tolce?
  5. [quote name='kejciu']Z bazarku poleciało 114zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232004-koniec-rozliczam-Avon-dla-Sama-Aksy-i-znajdek-27-09?p=19860357#post19860357[/URL][/QUOTE] wielkie dzieki :multi:
  6. O Kruca Fix,ale cuda macie w domku:multi: Jestem Wam dozgonnie wdzieczna za przygarniecie Arona.Milo czytac Wasze opowiesci,dzieki.:iloveyou::iloveyou: Znajdki pozdrawiaja.:hand::hand::hand:
  7. Dziewczyny,bardzo,bardzo prosze:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: o podnoszenie Znajdkowych bazarkow,bo skads ta kase trzeba brac,
  8. Kejciu wrzuc tu link do bazarku tego drugiego,bo co mam podnosic:mad:
  9. potrzebujemy pampersy rozmiar 1 i kazda ilosc podkladow:-( moze ktos ma?prosze popytajcie znajomych.
  10. przytulisko znajdki przygarnie pampersy rozmiar 1 oraz kazda ilosc podkladow:-(
  11. [quote name='UlaFeta']Tolus juz w domku:multi:[/QUOTE] ze zacytuje sama siebie Tolek wrocil z lecznicy do Joli,ale byl tel w sprawie adopcji. jak Tolcia nie bylo to Toska spala z Guciem-kotem:lol:
  12. Melduje,ze karma od Mileny dostarczona do przytuliska.Tolus bardzo dziekuje:iloveyou:,zajadal z apetytem.To dla Tolka potrzebny jest KREON narazie musi go brac.Byl telefon w sprawie jego adopcji.:lol: Jak kejciu napisala jest nowy podopieczny Sasza,pies cudny,bardzo wyciszony,znaleziony w Klembowie blakal sie po drodze.Jak Jola go zabrala to najadl sie i przez poltora dnia spal.A potem przeskoczyl boks i sobie wyszedl:diabloti:Na szczesie tylko na podworko.Ale nastepnego dnia wyskoczyl i stal pod furtka-od strony drogi.Jola zabezpieczyla kojec siatla od gory.Juz nie wyskoczy.:lol: W lecznicy na Wyspowej jest mala sunia odebrana pijakon z przetraconym kregoslupem,pewnie byla bita lub kopnieta,a na dodatek w ciazy:diabloti: Wczoraj byla zrobiona sterylka aborcyja.Kregoslup przswietlony,czekamy na opinie chirurgow.Dzis Jola bedzie wiedziala co dalej. Szylkretka,o ktorej pisala Ewa ma domek.
  13. [quote name='kejciu']Zdjęcie z mojego pierwszego i niestety ostatniego spaceru z Boryskiem.....Śpij spokojnie Aniołku.... Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Kejciu bardzo dziekuje.Poplakalam sie.Zegnaj moja milosci:-( Pociesza mnie fakt,ze nie umarl sam gdzie pod plotem stary i zaniedbamy.Do konca byla przy nim Jola.Jolciu wielki szacun za opieke nad Borysem:modla:Nic wiecej nie mozna bylo zrobic.
  14. [quote name='wolf122']Jak zwykle w parze-radość i smutek:-(Bardzo mi przykro.Cieszę się,że Iwanek jest w tak dobrej formie.[/QUOTE Jak na jego chorobe nawet w bardzo dobrej.:multi:Wczoraj szalal.Niestety kasa na jego leczenie siega dna:-(Jola kupila 4 opakowania Equoralu.
  15. [quote name='Aleksandra95']Szkoda że nie ma chętnego domku :([/QUOTE] czy Max ma ogloszenia?
  16. [quote name='kejciu']Wykupiłam pakiet ogłoszeń dla Bono - sama niestety nie mam już tyle czasu aby się tym zająć - pomagamy innym psiakom a ogłaszamy tym samym Bono :) jak będą linki to wstawię:)[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
  17. dobra wiadomosc :lol: Leos ma DOM:multi:zamieszka w Nieporecie:lol:
  18. zactyuje sms-a "Borysek nie zyje.dzis przed poludniem odszedl za TM.Wieczorem mial zimne łapki i glowke.Jola okryla go kocami.Widac krazenie bylo slabe.Rano slabo oddychal i nie ruszal sie.Jola wezwala p.doktor,ale za nim dojechala odszedl za TM.Jola przy nim byla.Westchnal dwa razy i juz go nie ma.:-(:-(" Wiedzialam,ze jest slabiutki,mialam sie z nim pozegnac w sobote,nie doczekal.Moja przytuliskowa milosc odeszla za TM. Zegnaj Boryniu,biegaj szczesliwy za TM.
  19. [quote name='EVA2406']I trzeba zabrać z lecznicy Bartusia, który miał złamaną szczękę i niewładna łapkę. Dostaje Nivalin i podobno stan łapki się poprawia. Jest szansa, że uda się ja uratować. Tylko jest problem ............gdzie umieścić Bartusia i drugi ......brak kasy :( Nivalin jest drogi, a ostanie wydatki w lecznicach pochłonęły wszystkie środki Joli. W lecznicach są długi :([/QUOTE] Jola wydala kase,ktora byla przeznaczona na wyngiel:-(:shake: kejciu bardzo dziekuje,ze wstawilas zdjecie Dziada,bo wiesz jak juz go jakis ludek zaadoptuje to bede mogla se luknac. A na zawsze zostanie w moim sercu,:loveu:a Ty juz wiesz,ze Cie :loveu: Zartu Kamili nie zrozumialam:evil_lol:
  20. [quote name='malibo57']O rany! Czy Vetmedin do niego dotarł? Jest niezbędny! I pewnie digoxina.[/QUOTE] dotarl,z Borysem dobrze nie jest.:-(
  21. a relacji od Figolndii z przytuliska jak nie bylo,tak ni ma :shake:
  22. [quote name='paros']Kejciu, bazarek Figolandii jest wdoczny bez logowania :lol: Ale oczywiscie zaloguję się :lol: i cieszę się, że grupa znajdkomaniaków powiększa się :sweetCyb: :sweetCyb:[/QUOTE] ja tez:lol:
  23. [quote name='iwonamaj']Malutka Elenka juz jest na swiecie, ( 11 pazdziernika) dostalam nawet jej zdjecie :)... Na pewno za jakis czas Monia sie do nas odezwie.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:
  24. [quote name='DOG Line']Uff, relacja wraz z dokumentacją foto wisi. Pani Jola - fantastyczna kobieta. Psiaki zadbane jak własne, naprawdę miłe zaskoczenie :) Jedynie nad dojazdem trzeba trochę popracować, mapa na stronie, jakieś drogowskazy by się przydały informacyjnie, bo nie każdy ma GPSa[/QUOTE] jak by byla mapa dojazdu to by Jola nie miala 40 psow tylko 140:evil_lol:
×
×
  • Create New...