UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='lisek.chytrusek']Nie wiedziałam :) Dzwoniłam do p. Joli w sprawie Lusi (znalazłam ogłoszenie na tablicy, ale spóźniłam się), a trafiłam na takiego skutecznego marketingowca, że w pół minuty namówiła mnie na Tolę. Jak zobaczyłam ten zawadiacki pyszczek, to stanął mi przed oczami Tygrysek z dzieciństwa (toczka w toczkę identyczny) i nie było dyskusji. Mąż został postawiony przed faktem dokonanym i... poleciał dziś kupować zabawki. Nie wiem tylko, co na to wszystko powiedzą moje kocice. Relacja będzie na 100%, nie mam wyjścia:)[/QUOTE] Tolka sie dogada z kotami to i Wasze koty dadza rade:lol: -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Kejciu na naszym watku zalogowal sie przyszly domek Tolki:multi: -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
tolka bedzie miala domek:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='lisek.chytrusek']Cześć wszystkim, ja tu pierwszy raz :) Szukałam w sieci zdjęć pewnej psiej piękności i trafiłam tu, więc postanowiłam się ujawnić. To ja czekam na Tolę. Skradła mi serce od pierwszego wejrzenia i nie było nad czym dyskutować, uwielbiam teriery. Nie możemy się doczekać, mam tylko nadzieję, że zdamy egzamin na opiekunów. Luksusów u nas nie ma, ale miłości nie zabraknie.[/QUOTE] dziekujemy za ujawnienie i jak juz ja zabierzecie to relacje z domku mamy na bank:multi:.My lubimy wiesci a jeszcze bardziej fotki:eviltong: a skad wiedzialas o Tolce? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Z bazarku poleciało 114zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232004-koniec-rozliczam-Avon-dla-Sama-Aksy-i-znajdek-27-09?p=19860357#post19860357[/URL][/QUOTE] wielkie dzieki :multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziewczyny,bardzo,bardzo prosze:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: o podnoszenie Znajdkowych bazarkow,bo skads ta kase trzeba brac, -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kejciu wrzuc tu link do bazarku tego drugiego,bo co mam podnosic:mad: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
potrzebujemy pampersy rozmiar 1 i kazda ilosc podkladow:-( moze ktos ma?prosze popytajcie znajomych. -
przytulisko znajdki przygarnie pampersy rozmiar 1 oraz kazda ilosc podkladow:-(
-
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='UlaFeta']Tolus juz w domku:multi:[/QUOTE] ze zacytuje sama siebie Tolek wrocil z lecznicy do Joli,ale byl tel w sprawie adopcji. jak Tolcia nie bylo to Toska spala z Guciem-kotem:lol: -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Tolus juz w domku:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Melduje,ze karma od Mileny dostarczona do przytuliska.Tolus bardzo dziekuje:iloveyou:,zajadal z apetytem.To dla Tolka potrzebny jest KREON narazie musi go brac.Byl telefon w sprawie jego adopcji.:lol: Jak kejciu napisala jest nowy podopieczny Sasza,pies cudny,bardzo wyciszony,znaleziony w Klembowie blakal sie po drodze.Jak Jola go zabrala to najadl sie i przez poltora dnia spal.A potem przeskoczyl boks i sobie wyszedl:diabloti:Na szczesie tylko na podworko.Ale nastepnego dnia wyskoczyl i stal pod furtka-od strony drogi.Jola zabezpieczyla kojec siatla od gory.Juz nie wyskoczy.:lol: W lecznicy na Wyspowej jest mala sunia odebrana pijakon z przetraconym kregoslupem,pewnie byla bita lub kopnieta,a na dodatek w ciazy:diabloti: Wczoraj byla zrobiona sterylka aborcyja.Kregoslup przswietlony,czekamy na opinie chirurgow.Dzis Jola bedzie wiedziala co dalej. Szylkretka,o ktorej pisala Ewa ma domek. -
[quote name='kejciu']Zdjęcie z mojego pierwszego i niestety ostatniego spaceru z Boryskiem.....Śpij spokojnie Aniołku.... Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Kejciu bardzo dziekuje.Poplakalam sie.Zegnaj moja milosci:-( Pociesza mnie fakt,ze nie umarl sam gdzie pod plotem stary i zaniedbamy.Do konca byla przy nim Jola.Jolciu wielki szacun za opieke nad Borysem:modla:Nic wiecej nie mozna bylo zrobic.
-
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Wykupiłam pakiet ogłoszeń dla Bono - sama niestety nie mam już tyle czasu aby się tym zająć - pomagamy innym psiakom a ogłaszamy tym samym Bono :) jak będą linki to wstawię:)[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
dobra wiadomosc :lol: Leos ma DOM:multi:zamieszka w Nieporecie:lol: -
zactyuje sms-a "Borysek nie zyje.dzis przed poludniem odszedl za TM.Wieczorem mial zimne łapki i glowke.Jola okryla go kocami.Widac krazenie bylo slabe.Rano slabo oddychal i nie ruszal sie.Jola wezwala p.doktor,ale za nim dojechala odszedl za TM.Jola przy nim byla.Westchnal dwa razy i juz go nie ma.:-(:-(" Wiedzialam,ze jest slabiutki,mialam sie z nim pozegnac w sobote,nie doczekal.Moja przytuliskowa milosc odeszla za TM. Zegnaj Boryniu,biegaj szczesliwy za TM.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']I trzeba zabrać z lecznicy Bartusia, który miał złamaną szczękę i niewładna łapkę. Dostaje Nivalin i podobno stan łapki się poprawia. Jest szansa, że uda się ja uratować. Tylko jest problem ............gdzie umieścić Bartusia i drugi ......brak kasy :( Nivalin jest drogi, a ostanie wydatki w lecznicach pochłonęły wszystkie środki Joli. W lecznicach są długi :([/QUOTE] Jola wydala kase,ktora byla przeznaczona na wyngiel:-(:shake: kejciu bardzo dziekuje,ze wstawilas zdjecie Dziada,bo wiesz jak juz go jakis ludek zaadoptuje to bede mogla se luknac. A na zawsze zostanie w moim sercu,:loveu:a Ty juz wiesz,ze Cie :loveu: Zartu Kamili nie zrozumialam:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a relacji od Figolndii z przytuliska jak nie bylo,tak ni ma :shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Kejciu, bazarek Figolandii jest wdoczny bez logowania :lol: Ale oczywiscie zaloguję się :lol: i cieszę się, że grupa znajdkomaniaków powiększa się :sweetCyb: :sweetCyb:[/QUOTE] ja tez:lol: -
[quote name='iwonamaj']Malutka Elenka juz jest na swiecie, ( 11 pazdziernika) dostalam nawet jej zdjecie :)... Na pewno za jakis czas Monia sie do nas odezwie.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line']Uff, relacja wraz z dokumentacją foto wisi. Pani Jola - fantastyczna kobieta. Psiaki zadbane jak własne, naprawdę miłe zaskoczenie :) Jedynie nad dojazdem trzeba trochę popracować, mapa na stronie, jakieś drogowskazy by się przydały informacyjnie, bo nie każdy ma GPSa[/QUOTE] jak by byla mapa dojazdu to by Jola nie miala 40 psow tylko 140:evil_lol: